Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Aš tai dar perauti delsiu blush2.gif labai nenoriu tuos puvėkus dėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 10 31, 23:41)
Tai sakai tyliai važinėt neįdomu, reikia , kad pusė Kauno girdėtų kaip išvažiuoji iš namų lotuliukas.gif

O maniškei šiandien batai perauti buvo rolleyes.gif , jau pasiruošėm žiemai biggrin.gif


Tai aiškiai neįdomu lotuliukas.gif maniškė dar irgi su vasariniais batais, kol nėr šalčių nesiruošiu cvaksėt su šipais per asfaltą labai britkus garsas, o mentai iš tolo nematys ar ten žieminės ar universalios kokios tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 11 02, 15:49)
Tai aiškiai neįdomu  lotuliukas.gif maniškė dar irgi su vasariniais batais, kol nėr šalčių nesiruošiu cvaksėt su šipais per asfaltą labai britkus garsas, o mentai iš tolo nematys ar ten žieminės ar universalios kokios  tongue.gif

Kai sustabdys, tai pamatys biggrin.gif pabaladojam i medi, kad neprisnekeciau
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 11 03, 00:48)
Kai sustabdys, tai pamatys  biggrin.gif  pabaladojam i medi, kad neprisnekeciau

tai, kad po lapkričio 1 dar galima 10 dienų rolleyes.gif aš ateinatį savaitgali ketinu dėt puvėkus jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 11 03, 00:48)
Kai sustabdys, tai pamatys  biggrin.gif  pabaladojam i medi, kad neprisnekeciau


tai aš irgi taip sakau kol nesustabys tol nepamatys, o aš jau stengsiuos nepakliūt tfu tfu tfu aišku

QUOTE(Lemyna @ 2009 11 03, 14:30)
tai, kad po lapkričio 1 dar galima 10 dienų  rolleyes.gif  aš ateinatį savaitgali ketinu dėt puvėkus jau  doh.gif


Ahaaaaaaaaa norėčiau pažiūrėt kaip tu mentam taip pasakoji lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano pirmoji masinyte buvo Mazda 323, tokia raudona mazute, nostalgija tokia blush2.gif kadangi buvo pirmoji tai ir nudroziau as ja neblogai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 11 02, 01:18)
Keiciau kai tik nusipirkau, tai buvo pries metus  lotuliukas.gif pirma beda buvo  doh.gif  keite varikli man tetis, tik varikli pirko, uz varikli kiek mokejo tiksliai nepamenu, gal 450lt. Varikli pirkom deveta, bet tetis iki siol neatsidziaugia koki gera pataike nupirkti  lotuliukas.gif Maniske irgi jau su zieminiais "batukais" nuo sios savaites, gerai, kad nusipirkau naujas padangas, nes butu reikeje ziemai vilkti ant paprastu ratu, o dabar su graziais ratlankiais  tongue.gif

na va, jau savaite vazineju su nauju varikliuku (pirkom deveta irgi, bet naujesniu metu nei buvo mano), birbia labai tyliai palyginus su tuo senuoju mirksiukas.gif tikiuosi laikui einant nebus dideliu problemu su juo... unsure.gif Nes su senuoju kai buvo,tai geda ryte is kiemo isvaziuot, visas melynuose dumuose skesdavo,o dar jei kokia pasenus kaimynka pamatydavo,tai begdavo nuo masinos kuo toliau, manydama, kad tuoj uzsidegs (arba jau galvojo,kad dega) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O "batukus" tai man jau pries kokias 3 savaites pakeite i zieminius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(moliugele @ 2009 11 03, 21:35)
na va, jau savaite vazineju su nauju varikliuku (pirkom deveta irgi, bet naujesniu metu nei buvo mano), birbia labai tyliai palyginus su tuo senuoju  mirksiukas.gif  tikiuosi laikui einant nebus dideliu problemu su juo...  unsure.gif Nes su senuoju kai buvo,tai geda ryte is kiemo isvaziuot, visas melynuose dumuose skesdavo,o dar jei kokia pasenus kaimynka pamatydavo,tai begdavo nuo masinos kuo toliau, manydama, kad tuoj uzsidegs (arba jau galvojo,kad dega)  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O "batukus" tai man jau pries kokias 3 savaites pakeite i zieminius  tongue.gif

tai pas mane tapati problema buvo, dumino kaip reikalas unsure.gif svarbiausiai, kad dabar viskas gerai thumbup.gif o tau labai daug kainavo? keite meistrai ar is pazystamu kas nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wai2te_m: 04 lapkričio 2009 - 00:18
QUOTE(wai2te_m @ 2009 11 04, 00:17)
tai pas mane tapati problema buvo, dumino kaip reikalas  unsure.gif  svarbiausiai, kad dabar viskas gerai  thumbup.gif  o tau labai daug kainavo? keite meistrai ar is pazystamu kas nors?

Kiek zinau variklis kainavo apie 500lt,o kiek pats keitimas tai nezinau,nes dar sankaba keite, tepalus, dar kazka, bet bendrai, tai nemenka sumele gavosi... doh.gif O keite servise bet per pazystamus blush2.gif
Bet svarbu,kad dabar viskas tvarkoj... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moliugele: 04 lapkričio 2009 - 11:06
Sveikos brangenybės 4u.gif

šiandie žvengiu išsijuosus, mano vyro numylėtos vokiškos audinės ne šiaip kokios ten japoniškos skarbonkės akumas nusėdo, graužia kūlokus diedas garaže lotuliukas.gif o mano mažulka kuriasi kaip bitė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 11 03, 14:30)
tai, kad po lapkričio 1 dar galima 10 dienų  rolleyes.gif  aš ateinatį savaitgali ketinu dėt puvėkus jau  doh.gif


Jūs mergynos truputį ne taip galvojat apie sezonines padangas.....Datos, baudos...viskas sugalvota tik tam kad kažkaip sunormint šitus dalykus...
Reiktų žinoti du dalykus:
1. Vasarinių padangų, kai oro temperatūra plius 7 laipsniai ir mažiau- jau stipriai sumažėja sukibimas...Ir stabdymo kelias didėja vos ne dvigubai....
2. Ekstremaliu atveju padidėjęs nors metru stabdymo kelias...gali kardinaliai pakeisti visą likusį gyvenimą.
Taupyt galima bet kur kitur, bet tik ne žieminėms padangoms.
Mano automobiliui 17 metų bet padangos ,ypač žieminės , visada tvarkoj....Ir užsidėjau dar spalio 22 dieną.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 11 04, 13:49)
Jūs mergynos truputį ne taip galvojat apie sezonines padangas.....Datos, baudos...viskas sugalvota tik tam kad kažkaip sunormint šitus dalykus...
Reiktų žinoti du dalykus:
1. Vasarinių padangų, kai oro  temperatūra plius 7 laipsniai ir mažiau-  jau stipriai sumažėja sukibimas...Ir stabdymo kelias didėja vos ne dvigubai....
2. Ekstremaliu atveju padidėjęs nors metru stabdymo kelias...gali kardinaliai pakeisti visą likusį gyvenimą.
Taupyt galima bet kur kitur, bet tik ne žieminėms padangoms.
Mano automobiliui 17 metų bet padangos ,ypač žieminės , visada tvarkoj....Ir užsidėjau dar spalio 22 dieną.


Tai man atrodo jau reikia keist ne padangas, o mašiną, nes bestabdydamas gali ir pabyrėt, o tai gali kardinaliai pakeisti likusį gyvenimą
Atsakyti