Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Lemyna @ 2009 10 07, 13:12)
- kratilka
- minkštos blėkos klaikiai  doh.gif
- viduj labai girdisi pašaliniai garsai
- langų rasojimas nesveitiškas  unsure.gif

+ manevringa
+ ne daug kuro ryja (bent jau mano)
+ gana maža, todėl lengva parkuotis
+ pakankamai daug vietos viduje, paluginti, kad iš išorės maža mašinytė  tongue.gif

iš techninių dalykų nelabai ką galiu pasakyti, nes ne ką tesuprantu. Bet kiek ką keičiau, kainos neikandžiojo labai  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif pavarei, taigi ne butas kad nieko per sienas nesigirdėtų biggrin.gif ir kas do pašaliniai garsai? kaimynai gretimoj mašinoj birbinasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 10 07, 14:33)
kaimynai gretimoj mašinoj birbinasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Uzeikite i mano tema mirksiukas.gif parasykite savo nuomone 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=498216
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 07 spalio 2009 - 13:39
Aciu merginos uz kampanija 4u.gif oro_buckis.gif
mes jau pardavem savo masinyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 10 07, 14:33)
lotuliukas.gif pavarei, taigi ne butas kad nieko per sienas nesigirdėtų  biggrin.gif ir kas do pašaliniai garsai? kaimynai gretimoj mašinoj birbinasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu skirtumas tikrai yra pvz su tėvo audi, su mb safrane, salone tikrai tyliau wacko.gif Manau, kad taip yra, nes langai be rėmų.
Papildyta:
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 10 13, 22:17)
Aciu merginos uz kampanija 4u.gif  oro_buckis.gif
mes jau pardavem savo masinyte thumbup.gif

Užsuk retkarčiais mirksiukas.gif
Atsakyti
Tyloka cia g.gif
Jungiuosi ir as prie jusu 4u.gif
Turiu mazdute 323f. Tai va, laukiu kada galesiu is serviso pasiimti (ryt poryt siom dienom) smile.gif Varikliuka keicia verysad.gif Tai dabar tikiuosi kaip ir viskas tvarkoj su ja bus smile.gif Beliks tik praustis nuvezti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moliugele @ 2009 10 27, 12:53)
Tyloka cia  g.gif
Jungiuosi ir as prie jusu  4u.gif
Turiu mazdute 323f. Tai va, laukiu kada galesiu is serviso pasiimti (ryt poryt siom dienom)  smile.gif  Varikliuka keicia  verysad.gif  Tai dabar tikiuosi kaip ir viskas tvarkoj su ja bus  smile.gif  Beliks tik praustis nuvezti lotuliukas.gif


Sveika prisijungus 4u.gif

pas mane su prausimusi anekdotas blush2.gif nuo praietų metų rugpjūčio vis dar prausia tik lietus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 10 27, 12:22)
Sveika prisijungus  4u.gif

pas mane su prausimusi anekdotas  blush2.gif nuo praietų metų rugpjūčio vis dar prausia tik lietus  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Mano irgi ne ka trumpiau neprausta...bet dabar po visu remontu sakau, gal reik palepint masiniuke... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moliugele @ 2009 10 27, 12:53)
Tyloka cia  g.gif
Jungiuosi ir as prie jusu  4u.gif
Turiu mazdute 323f. Tai va, laukiu kada galesiu is serviso pasiimti (ryt poryt siom dienom)  smile.gif  Varikliuka keicia  verysad.gif  Tai dabar tikiuosi kaip ir viskas tvarkoj su ja bus  smile.gif  Beliks tik praustis nuvezti  lotuliukas.gif

Sveika prisijungus 4u.gif maniskes irgi keite varikliuka
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 10 30, 20:32)
Sveika prisijungus  4u.gif  maniskes irgi keite varikliuka

As tai tik siandien atsiemiau mazdute is serviso, dar ir sankaba pakeite, tai dabar kaip sakau visi viduriai nauji... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tikiuosi greitu laiku nieko nebereikes tvarkyti, nes pinigeliu nemazai ir taip jau sumokejau doh.gif

O tau seniai varikliuka keite? Ir jei ne paslaptis,kiek mokejai uz keitima? blush2.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif

mano žalioji šiandien gavo naują duslerką, tai ką tu vaikyti jokio garso, net nebeįdomu pagazuoji ir jokio žviegimo, taip tai rėkė kaip formulės bolidas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 10 31, 20:01)
Labas vakarėlis  4u.gif

mano žalioji šiandien gavo naują duslerką, tai ką tu vaikyti jokio garso, net nebeįdomu pagazuoji ir jokio žviegimo, taip tai rėkė kaip formulės bolidas  lotuliukas.gif

Tai sakai tyliai važinėt neįdomu, reikia , kad pusė Kauno girdėtų kaip išvažiuoji iš namų lotuliukas.gif

O maniškei šiandien batai perauti buvo rolleyes.gif , jau pasiruošėm žiemai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moliugele @ 2009 10 30, 23:02)
O tau seniai varikliuka keite? Ir jei ne paslaptis,kiek mokejai uz keitima?  blush2.gif

Keiciau kai tik nusipirkau, tai buvo pries metus lotuliukas.gif pirma beda buvo doh.gif keite varikli man tetis, tik varikli pirko, uz varikli kiek mokejo tiksliai nepamenu, gal 450lt. Varikli pirkom deveta, bet tetis iki siol neatsidziaugia koki gera pataike nupirkti lotuliukas.gif Maniske irgi jau su zieminiais "batukais" nuo sios savaites, gerai, kad nusipirkau naujas padangas, nes butu reikeje ziemai vilkti ant paprastu ratu, o dabar su graziais ratlankiais tongue.gif
Atsakyti