Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Luana @ 2009 10 01, 18:31)
Ai biškiuką dar žalia važiuotoja  blush2.gif

Tai abi gasdiname, nes ir as "lapas" biggrin.gif dar gal tavo zalia mazda?
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 10 01, 18:35)
O aš nieko negražinsiu visa apsilaupius vargšė nu bet rūdys smarkiai lyg nelenda  blush2.gif vakar kažkoks gaidys mane nuo kelio bandė nustumt zaraza, stoviu sankryžoj palei polikliniką prie pramonės maximos (čia kad Luana geriau orentuotųsi kur buvau) hihihi.gif ir paskui mane atvažiavo apynaujė tojojojojota už jos vairo kažkoks 40-50metų asilas įsivaizduojantis kad jis kietas nu toks myždiedis  doh.gif žodžiu jam matot reiki link elektrėnų gatvės sukt ir vsio ten ta papildoma lentukė žalia kabo ri kad pypsina jis man kad pypsina tipo traukis durne, iš šono mašina priekyje mašina aš kokia 7 stoviu niekaip nepralįstų net norėdamas aš apsidairiau kad jis niekur nelenda ir ramiai sau laukiu kol žalia užsidegs o anas davai vėl ant signalo  doh.gif  doh.gif  doh.gif užsidegė žalias tai jis dar pro šoną besiputodamas ir bepypsindamas nuvažiavo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mano šuo dabar va padėjo subinę ant vaiko puzlės ot bus rėkimo kai tas pamatys  lotuliukas.gif

Nu viskokių durnių yra stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 10 02, 12:30)
Nu viskokių durnių yra  stupid.gif


Oi dar patikėk kie ir kokių doh.gif aną savaitę manęs vos viena glušė nuo kelio nenušlavė iš pradžių sustojo ant perėjos iškart už žiedo draugę išleist nu tai dar pasišnekėjo eismą užkišę paskui pradėjo myžčiot po kelią kai man į šoną vos neatsitrenkė užlipau pati ant signalo vaikeli kaip jinai šoko galvojau nuneš manę į priešingą juostą išsigando matot jinai ir davai vėl pati ant signalo lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai dar ant sekančios sankryžos burbuliavo skersa atsisukus kol neparodžiau vidurinio piršto kombinacijos ir nepasūliau išlipt lotuliukas.gif lotuliukas.gif žodžiu man atkarpa nuo bazės iki senukų mirtinas taškas amžinai mane kas nors ten suvaryt užsigeidžia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 10 01, 18:35)
O aš nieko negražinsiu visa apsilaupius vargšė nu bet rūdys smarkiai lyg nelenda  blush2.gif vakar kažkoks gaidys mane nuo kelio bandė nustumt zaraza, stoviu sankryžoj palei polikliniką prie pramonės maximos (čia kad Luana geriau orentuotųsi kur buvau) hihihi.gif ir paskui mane atvažiavo apynaujė tojojojojota už jos vairo kažkoks 40-50metų asilas įsivaizduojantis kad jis kietas nu toks myždiedis  doh.gif žodžiu jam matot reiki link elektrėnų gatvės sukt ir vsio ten ta papildoma lentukė žalia kabo ri kad pypsina jis man kad pypsina tipo traukis durne, iš šono mašina priekyje mašina aš kokia 7 stoviu niekaip nepralįstų net norėdamas aš apsidairiau kad jis niekur nelenda ir ramiai sau laukiu kol žalia užsidegs o anas davai vėl ant signalo  doh.gif  užsidegė žalias tai jis dar pro šoną besiputodamas ir bepypsindamas nuvažiavo  lotuliukas.gif

Mano šuo dabar va padėjo subinę ant vaiko puzlės ot bus rėkimo kai tas pamatys 


tongue.gif tongue.gif tongue.gif orientuojuos dar biškiuką, nevisai blondinė lotuliukas.gif (po teisybei tai beveik juoda dabar tongue.gif ), gi čia mano rajonas, dažnai po ten zulinuos tai žinau biggrin.gif , o šiaip tai ir mane kartais nervuoja kai neina į Elektrėnų gatvę įsukt, reikia laukt su visais ten žalios tongue.gif , tik aš nesiputoju ir ant signalo niekada nelipu schmoll.gif ax.gif

QUOTE(wai2te_m @ 2009 10 01, 23:59)
Tai abi gasdiname, nes ir as "lapas"  biggrin.gif dar gal tavo zalia mazda?

schmoll.gif ne ,mano raudondona biggrin.gif su lapu, bobišku kulniuku ir lipduku kad vaikas mašinoj ant galo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 10 02, 15:07)
tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  orientuojuos dar biškiuką, nevisai blondinė lotuliukas.gif (po teisybei tai beveik juoda dabar tongue.gif ), gi čia mano rajonas, dažnai po ten zulinuos tai žinau biggrin.gif , o šiaip tai ir mane kartais nervuoja kai neina į Elektrėnų gatvę įsukt, reikia laukt su visais ten  žalios tongue.gif , tik aš nesiputoju ir ant signalo niekada nelipu schmoll.gif  ax.gif
schmoll.gif  ne ,mano raudondona  biggrin.gif  su lapu, bobišku kulniuku ir lipduku kad vaikas mašinoj ant galo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tavo mašina ne nauja ir kankolų tarp kojų neturi tai ko tau putotis lotuliukas.gif tai mašiną apsiklijavai viskuo ką radai ane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 10 02, 15:18)
Tavo mašina ne nauja ir kankolų tarp kojų neturi tai ko tau putotis  lotuliukas.gif tai mašiną apsiklijavai viskuo ką radai ane  lotuliukas.gif

aha lipuškių visokių ant subinės yra lotuliukas.gif blush2.gif , iš pradžiųdar ir ant priekio lapą turėjau, kad iš tolo visi saugotūsi lotuliukas.gif , dabar tik šiknoj teliko tongue.gif
Atsakyti
Sveiki planuoju pirkt Mazda 323F (96-98) gal galit pasidalint savo patirtimi del sito modelio ir papasakot kokie yra privalumai ir trukumai situos masinos,labai lauksiu Jusu atsieliepimu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rande @ 2009 10 05, 14:18)
Sveiki planuoju pirkt Mazda 323F (96-98) gal galit pasidalint savo patirtimi del sito modelio ir papasakot kokie yra privalumai ir trukumai situos masinos,labai lauksiu Jusu atsieliepimu tongue.gif
Girdejau kad sake jog gera masinite mirksiukas.gif variklis patvarus,pakaba paprasta,ir gan grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rande @ 2009 10 05, 14:18)
Sveiki planuoju pirkt Mazda 323F (96-98) gal galit pasidalint savo patirtimi del sito modelio ir papasakot kokie yra privalumai ir trukumai situos masinos,labai lauksiu Jusu atsieliepimu tongue.gif

Aš su tokia važinėju biggrin.gif , tai vienintelis nusiskundimas rasojantys langai doh.gif , o šiaip man ji thumbup.gif , aišku retkarčiais vis reikia kažką pasikrapštyt, bet nėr ką norėt ne nauja gi mašina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 10 06, 10:26)
Aš su tokia važinėju biggrin.gif , tai vienintelis nusiskundimas rasojantys langai doh.gif , o šiaip man ji  thumbup.gif  ,  aišku retkarčiais vis reikia kažką pasikrapštyt, bet nėr ką norėt ne nauja gi mašina  smile.gif


panašu kad rasojančių langų priežastis užsikimšęs salono filtras, pas mus irgi jau kai ilgai nenupučia langų keičiam tą filtrą ir vėl vualia. bet pažiūrėjus kokį naują filtrą idedi ir kokį po kiek laiko išimi šiurpas nukrato kokiu oru mes kvėpuojam Vilniuj. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rimuxxx @ 2009 10 06, 11:49)
panašu kad rasojančių langų priežastis užsikimšęs salono filtras, pas mus irgi jau kai ilgai nenupučia langų keičiam tą filtrą ir vėl vualia. bet pažiūrėjus kokį naują filtrą idedi ir kokį po kiek laiko išimi šiurpas nukrato kokiu oru mes kvėpuojam Vilniuj. blink.gif

jau kažkada šnekėjom šioj temoj, nėra pas mane išvis to filtro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rande @ 2009 10 05, 14:18)
Sveiki planuoju pirkt Mazda 323F (96-98) gal galit pasidalint savo patirtimi del sito modelio ir papasakot kokie yra privalumai ir trukumai situos masinos,labai lauksiu Jusu atsieliepimu tongue.gif

- kratilka
- minkštos blėkos klaikiai doh.gif
- viduj labai girdisi pašaliniai garsai
- langų rasojimas nesveitiškas unsure.gif

+ manevringa
+ ne daug kuro ryja (bent jau mano)
+ gana maža, todėl lengva parkuotis
+ pakankamai daug vietos viduje, paluginti, kad iš išorės maža mašinytė tongue.gif

iš techninių dalykų nelabai ką galiu pasakyti, nes ne ką tesuprantu. Bet kiek ką keičiau, kainos neikandžiojo labai mirksiukas.gif
Atsakyti