Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Jurguciuxxx @ 2009 05 13, 08:51)
Sveikos, mamytes smile.gif ..
Ar galite man kas nors padeti?
Neseniai gavau vairuotojo pazymejima, zadu pirkti Mazda 323, 1995m..Masiniukas yra parvarytas is Vokietijos, dar neregistruotas nera ir techninio paso, taciau jau apziuretas, pravaziuotas..Bet vakar is vieno draugo isgirdau, kad jos nepirkciau, nes detales brangios, o kitas zmogelis, kaip tik sako atvirksciai, kad pirkciau..
Ir dabar pasimeciau, nezinau, ka daryti, ar tikrai detales yra brangios, juk jai daug metu, tai gal netruetu buti brangios, cia mano nuomone..
verysad.gif


Jei tau mašina patinka, tai ir pirk...Ne tam gi perki, kad visas detales keist. Ko prireiks, tą pasikeisi.
Atidėk kokius 600 lt pagrindinio diržo keitimui. Dar kažkiek tepalam/filtram...visa kita - pagal reikalą.
Man pvz per tris metus eksplotavimo teko pasikeisti galonio rato guolį.Kaina 85 lt.Jei būtų su ABS mašiniukas - tas guolis kainuoja 135 lt. Nėra baisiai daug, turint omeny kad keičiamas su visa stebule. Renault tokių guolių kainos apie 400 lt.
Amortizatoriai - pirkau po 130 lt/vnt - Gariūnų turguj HITACHI japoniškus. Jau antri metai skrydis normalus.
Atsakyti
Laba 4u.gif

ieškau temos apie mazdas ir nerandu, ogi žiūrau, kad favorituose jos visai net nebeturiu, ot glušas daiktas, kam čia kvietkai per maži buvo g.gif galiu eit didensių paieškot biggrin.gif biggrin.gif

Mūsų mazdietė Luana jau turi mergytę mirksiukas.gif mirksiukas.gif

O kas dėl detalių pigumo-brangumo tai galima ir pigių rast tik kaip žinia pigią mėsą šunys ėda, mano vyriokui draugelis užrodė detalių parduotuvę papigiai viskas, susipirko jis ten galinius diskus ar kažką tai tokio pasikeitė patenkintas, sakau neilgai džiaugsies tokia piegiena, akurat mėnuo laiko ir jau barška cypia, pabyrėjo žodžiu tos detalės kur pirko va tau sakau ir pirkaliok visokį š.....
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2009 05 14, 11:32)
Atidėk kokius 600 lt pagrindinio diržo keitimui.

Aš ir vos nusipirkau puoliau į servisą, pažiūrėt kaip ten tas diržas 4u.gif Net raidės dar nebuvo nusitrynę, vyrai sakė, kad naujas. Gerai, kad dar nebuvau naujo užsisakius, bet jau buvau apsižiūrėjus kitam servise užsisakyti (450lt biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(Carevna @ 2009 05 14, 12:21)
Laba  4u.gif

ieškau temos apie mazdas ir nerandu, ogi žiūrau, kad favorituose jos visai net nebeturiu, ot glušas daiktas, kam čia kvietkai per maži buvo  g.gif galiu eit didensių paieškot  biggrin.gif  biggrin.gif

Labai labas mirksiukas.gif
Jau išėjau didesnių kvietkų ieškoti? cool.gif clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(Carevna @ 2009 05 14, 12:21)
Mūsų mazdietė Luana jau turi mergytę  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

[/B]LUANAI[B] Dideliausi sveikinimai su dukrytės giminu!!! flirt.gif Aukit didutės ir būkit sveikutės oro_buckis.gif
user posted image

Papildyta:
Ale gi Luanai kaip ryškiai parašiau hihihi.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

registruojuos ir aš naujoje temukėje, ta proga
user posted image

QUOTE(Carevna @ 2009 05 14, 12:21)
Mūsų mazdietė Luana jau turi mergytę  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

valioooooooooooooo thumbup.gif
saldaus pienelio ir miegelio!!!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 05 14, 12:21)
Mūsų mazdietė Luana jau turi mergytę  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Dideliausi sveikinimai friends.gif thumbup.gif

Maniske tetis tvarke, tai galvojau nu ir kainuos, bet supirkom viska uz 150lt, nors ten priekiniu ratu keite stabdziu slangeles, sarnyru gumeles ir tt, nebepamenu visu tu daliu pavadinimu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gavau iš brolio mazdą 323f BG (t.y. 1991metų). Gal žinot, kiek kainuotų arkų tvarkymas? Pas ją papuvusios jos. ax.gif
Taip pat, kiek sparno priekinio keitimas galėtų atsieiti?
Bandysim mašiniuką prikelti naujam gyvenimui.
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif

Registruojuos ir aš naujoj temoj biggrin.gif

Širdingai dėkoju už sveikinimus 4u.gif , ryt jau savaitėlė kaip mes namie rolleyes.gif

O dėl mazdulkos remonto tai mes apturėjom praeitą savaitę pirmą malonumą blush2.gif , amortikus keitė, kažkokias gumas dar kažkokių biesų darė, nelabai aš gilinaus, žinau, kad diržą kažkokį dar keitė, vienu žodžiu viską iš pagrindų perpurtė ir kaip meistrai sako padarė jau ledą biggrin.gif , tai piniginei biškiuką skaudėjo, nu bet ką padarysi. Dar su kompu kažką paprogramavo, kad dabar išvis kaip žvėriukas lekia ir kuro mažiau ima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 05 22, 18:10)
Sveikutės  mirksiukas.gif

Sveikos sugrįžusios, mergytės mirksiukas.gif soske.gif
Atsakyti
A kur visos dingusios? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 05 30, 01:46)
A kur visos dingusios?  unsure.gif

Aš vis užsuku, bet kadangi jokios kalbos negvildenamos, tai ir aš tyliu unsure.gif
Atsakyti
Čia mes čia mirksiukas.gif po poliklinikas duoduosi ir šiaip vėžinuosi, džiaugiuosi mazdos "privalumais" per karščius, visus langus atsilapoju ale vistiek savose sultyse troškinuosi doh.gif doh.gif doh.gif šaštadienį vyrioko audi buvau nustvėrus ką tu kaifas nekrato klimukė ot geras laivas thumbup.gif nors parkuotis su ja tai vajei vajei prie maximos per 2 vietas pasistačiau kitaip neišėjo blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 06 01, 13:38)
Čia mes čia  mirksiukas.gif po poliklinikas duoduosi ir šiaip vėžinuosi, džiaugiuosi mazdos "privalumais" per karščius, visus langus atsilapoju ale vistiek savose sultyse troškinuosi  doh.gif  doh.gif  doh.gif šaštadienį vyrioko audi buvau nustvėrus ką tu kaifas nekrato klimukė ot geras laivas  thumbup.gif nors parkuotis su ja tai vajei vajei prie maximos per 2 vietas pasistačiau kitaip neišėjo  blush2.gif  biggrin.gif

Matai, tau nors vyro mašinoj atgaiva, o man nėra jokių atgaivų schmoll.gif kenčiu karštį ir toliau karsta.gif
Atsakyti