Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 19, 21:34)
Lemyna smile.gif  tai iseina jai auto nauduojasi keleta zmoniu tai reikia visus irasynet i draudima,ar jai kaimynas pasiskolina ,mama ar tetis,draugas,sesuo,brolis ir t.t.ir padaro avarija jam draudimas nieko nereiskia? Ar jiems tiesiog draudziama duoti savo auto,kas per nesamones doh.gif

Visai ne nesamonės schmoll.gif Pernai draudžiausi, ir klausėm draudėjos kaip būtų pigiau: ar kad mama registruotųsi mašiną sau ir drasutųsi taip pat tik taip, kad ji viena ją vairuos. Ar man registruotis ir gausis tas pats.
nes tikrai yra tokia paslauga, kad galima pažymėti, kad mašiną vairuos dar vienas asmuo. tada reikia nurodyti kito asmens amžių ir stažą.
Pernai draudžiausi mamos vardu ir pažymėjau kitą asmenį, todėl gavosi truputi brangiau, nei jei vienai.

Apie jokius kaimynus ir dar kitus asmenis kalba neina.

Tikrai taip draudžiausi ir dabar domiuosi kur taip pat apsidrausti yra pigiau. Taip, kad čia ne nesąmonė. Pasidomėkit.
Papildyta:
Va čia galite pasiskaičiuoti draudimą sau ir pažiūrėti kiek kainuos. o tada grįžti atgal ir prie minimalaus vairuotojo amžiaus įvesti, sakykim kokį 20, ir pažiūrėkit kokia sumą rodys dabar. 4u.gif

https://www.epolisas...ain_kldvpp.aspx

Žinoma niekas neliepia taip daryti, bet kadangi mano mama mano mašinos nevairuoja visai, ji tik yra ant jos vardo, tai aš pati savo saugumui šia paslauga naudojuosi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 19, 21:46)

Tikrai taip draudžiausi ir dabar domiuosi kur taip pat apsidrausti yra pigiau. Taip, kad čia ne nesąmonė. Pasidomėkit.

As nieko ne supratau,kam zymeti kita asmeni g.gif Vyras registravo automobili savo vardu ir draudima padare irgi savo vardu(jis turi 17m. staza,o as tik 2m.),tai ka as ne galiu vairuoti sio atomobilio ar man sis draudimas ne tinka ir reikia butinai irasinet mano varda draudime,nes vazineju su sia masina as?
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 19, 21:55)
As nieko ne supratau,kam zymeti kita asmeni g.gif Vyras registravo automobili savo vardu ir draudima padare irgi savo vardu(jis turi 17m. staza,o as tik 2m.),tai ka as ne galiu vairuoti sio atomobilio ar man sis draudimas ne tinka ir reikia butinai irasinet mano varda draudime,nes vazineju su sia masina as?

Aš dabar neatsimenu kaip man ten aiškino, bet m,an atrodo, kad įvykus eismo įvykiui, draudimas gali prisikabinti, kad vairavo ne mašinos savininkas. smile.gif

Vairuoti galit, bet kažkokia rizika yra.

Kito asmens žinoma, kad galit nežymėti, kainuos pigiau.

Aš išvis registravau mašiną ant mamos, dėl draudimo, nes neturint 25 metų kosminės draudimo kainos.
Atsakyti
Lemyna 4u.gif Bandem per interneta drausti savo kita auto kuris yra registruotas kito asmens vardu ir kurio mes net nezinom,nes mes jau treti savininkai ir sis auto tiesiog vaiksto per rankas,na ne tai yra svarbu.Vienu zodziu per interneta draudimas metams paskaciavo 257lt,nors mes nesam sio auto savininkai,o kai vyras buvo BTA ofise ir draude si auto jam paskaiciavo 400lt metams,neva-jus net nezinot kur gyvena savininkas,todel taip ir brangu.Vat,tai vyras paeme pusmeciui uz 200lt.Taigi darom isvada ,jog jie tiesiog muilina akys ir nori kuo daugiau ispesti is mus. gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 19, 22:26)
Lemyna 4u.gif Bandem per interneta drausti savo kita auto kuris yra registruotas kito asmens vardu ir kurio mes net nezinom,nes mes jau treti savininkai ir sis auto tiesiog vaiksto per rankas,na ne tai yra svarbu.Vienu zodziu per interneta draudimas metams paskaciavo 257lt,nors mes nesam sio auto savininkai,o kai vyras buvo BTA ofise ir draude si auto jam paskaiciavo 400lt metams,neva-jus net nezinot kur gyvena savininkas,todel taip ir brangu.Vat,tai vyras paeme pusmeciui uz 200lt.Taigi darom isvada ,jog jie tiesiog muilina akys ir nori kuo daugiau ispesti is mus. gun_bandana.gif

Na žinoma, kad jie nori kuo daugiau išpešti doh.gif verysad.gif unsure.gif

Aš netgi dabar galvoju, kad mama nenurodytų draudimui, kad kitas asmuo (aš) dažnai važinėju su ta mašina (tiksliau visada aš). Bus pigiau. Surizikuosiu. Duok Dieve, kad nieko nenutiktų per metus unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 19, 22:30)
Aš netgi dabar galvoju, kad mama nenurodytų draudimui, kad kitas asmuo (aš) dažnai važinėju su ta mašina (tiksliau visada aš). Bus pigiau. Surizikuosiu. Duok Dieve, kad nieko nenutiktų per metus  unsure.gif  4u.gif
tegul ne nurodo ir paskaityk cia mirksiukas.gif
DRADIMAS smile.gif
O paskui cia mirksiukas.gif
draudimo kompanijos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 19 rugpjūčio 2009 - 21:42
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 19, 22:40)
tegul ne nurodo ir paskaityk cia  mirksiukas.gif
DRADIMAS smile.gif
O paskui cia mirksiukas.gif
draudimo kompanijos 4u.gif

Na žinot, pasikausčius informacija ir gera iškalba, nelaimingam atsitikimui įvykus, gali drąsiai įrodydinėti.

bet aš juk ne pati sugalvojau ir pinigus turiu kur dėti, bet norėjau jaustis saugi smile.gif Paglvojom, jei tokia paslauga yra, tai neveltui...

Bet dabar to nebedarysiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 19, 22:47)
Bet dabar to nebedarysiu  schmoll.gif
Saip tavo reikalas 4u.gif ar usakineti ta paslauga ar ne.tiesiog mano nomone -ne verta mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 19 rugpjūčio 2009 - 21:54
As ant tecio masina registravus ir drausta jo vardu, vadinasi seimos draudimas ar kazkas pan, bet sake jei as pakliuciau i auto ivyki, tai moka draudimas irgi, nes su savo masina vazineju tik as 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 19, 19:12)
kokiam tu mieste gyveni? Vilniuje yra brangiausias draudimas,nes eismas didesnis ir savaime rizika. smile.gif


Kaune ašen dislokuojuosi mirksiukas.gif

QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 19, 21:34)
Lemyna smile.gif  tai iseina jai auto nauduojasi keleta zmoniu tai reikia visus irasynet i draudima,ar jai kaimynas pasiskolina ,mama ar tetis,draugas,sesuo,brolis ir t.t.ir padaro avarija jam draudimas nieko nereiskia? Ar jiems tiesiog draudziama duoti savo auto,kas per nesamones doh.gif


Žodžius taip bent ant mazdos draudimo pernai toj skiltyje kur KITA: buvo įrašyta kad šeimos automobilis t.y kad važinės ne tik mano mamelė bet ir kiti šeimos asmenys o šiemet kaip tyčia niekas nenurodyta, kai vairuoja kitas asmuo kurio rizikos faktorius yra didesnis ir tai nenurodyta draudime tai pvz jei aš neturiu stažo ir man nėra 25m ir supilu mašiną t.y kažkam įsėdu subinėn tai moku iš savo kišenės ir draudimas nedengia mirksiukas.gif

QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 19, 22:26)
Lemyna 4u.gif Bandem per interneta drausti savo kita auto kuris yra registruotas kito asmens vardu ir kurio mes net nezinom,nes mes jau treti savininkai ir sis auto tiesiog vaiksto per rankas,na ne tai yra svarbu.Vienu zodziu per interneta draudimas metams paskaciavo 257lt,nors mes nesam sio auto savininkai,o kai vyras buvo BTA ofise ir draude si auto jam paskaiciavo 400lt metams,neva-jus net nezinot kur gyvena savininkas,todel taip ir brangu.Vat,tai vyras paeme pusmeciui uz 200lt.Taigi darom isvada ,jog jie tiesiog muilina akys ir nori kuo daugiau ispesti is mus. gun_bandana.gif


Tai yra labai svarbu, aišku jūsų šiuo atveju dabar neliečia bet turėkit galvoj ateičiai, nes patarimas labai rimtas ir nuo dūšios, kai pardavinėsit mašinas būtinai perrašykit, nes jei koks asilas nusipirkęs jūsų mašiną padarys avariją ar pagaus girtą ir mašiną atims, visos skolos ateis jūsų vardu nes regitros ir policijos duomenų bazėj būsit vienintelis savininkas ir paskui norint įrodyt tiesą reiks daug popierių ir tampymosi po teismus doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 08 20, 09:21)
duomenų bazėj būsit vienintelis savininkas ir paskui norint įrodyt tiesą reiks daug popierių ir tampymosi po teismus  doh.gif  mirksiukas.gif
Oi sita zinau doh.gif bet mes pigiai nupirkom ,vyras ja pats taise mirksiukas.gif o dabar seimininkes rasti ne galim doh.gif skambinam i infa ieskojom per draudima yra adresas o telefono numerio nera doh.gif tai dar norim nuvaziuoti pagal adresa ,bet bijom kad to adresu ji gali ne gyventi,nes informacijoi sake jog tokio zmogaus nera Vilniuje. doh.gif


Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 20, 12:44)
Oi sita zinau doh.gif bet mes pigiai nupirkom ,vyras ja pats taise mirksiukas.gif o dabar seimininkes  rasti ne galim doh.gif skambinam i infa ieskojom per draudima yra adresas o telefono numerio nera doh.gif tai dar norim nuvaziuoti pagal adresa ,bet bijom kad to adresu ji gali ne gyventi,nes informacijoi sake jog tokio zmogaus nera Vilniuje. doh.gif


Tai jau koks jum skirtumas ją trumpins bet kokiu atveju teismai ras greitai, o jeigu išeina tai suranda ir naudotoją mašinos mirksiukas.gif
Atsakyti