Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Carevna @ 2009 08 19, 13:04)
Aha manoji irgi ant mamos rašyta nes kai pirkom tai nei stažo 2 metų dar nebuvo nei 25 neturėjau, bet šiemet jau į tą rizikos grupę nebepapuolu o mazdai draudimas kainavo va vakar apdraudė mama 267lt  doh.gif  doh.gif nusišauk karočia, nes vyro 2,5 TDI A6 audelka 103 kilovatų draudimas kainuoja 320lt tai kurmi nesuprantam kodėl mano draudimas toks brangus  doh.gif  doh.gif  doh.gif o drausta lygiai taip kad ir aš vairuot galėčiau  doh.gif

Gal kokį įvykį turėjai metų laikotarpy? Mano tai pernai, kai draudėm tai 325 lt kainavo doh.gif irgi draudėm, kad ir aš galiu vairuoti. mano stažas 4 metai, bet iki 25 gimtadienio liko 3 metai ir 10 dienų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 19, 13:12)
Gal kokį įvykį turėjai metų laikotarpy? Mano tai pernai, kai draudėm tai 325 lt kainavo  doh.gif  irgi draudėm, kad ir aš galiu vairuoti. mano stažas 4 metai, bet iki 25 gimtadienio liko 3 metai ir 10 dienų  doh.gif


Įvykių nulis mano biografijoj o ir mašina tik prieš metus pirkta o mamelė su kita mašina turėjo įvykį jai subinėn diedas įvažiavo tai manau jokio ryšio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 08 19, 13:32)
Įvykių nulis mano biografijoj o ir mašina tik prieš metus pirkta o mamelė su kita mašina turėjo įvykį jai subinėn diedas įvažiavo tai manau jokio ryšio  g.gif

o man žinok atrodo, kad ryšys gali būti g.gif Nes vis tiek kompas jau rodys, kad tam žmogui kažkoks įvykis buvo g.gif aš dabar kaip tik ieškau internetu kur pigiausia apsidrausti. radau kažkokį "Mano draudimas" su juo beveik 300lt kainuotų man. dabar ergo skaičiuoju.
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 19, 13:41)
o man žinok atrodo, kad ryšys gali būti  g.gif  Nes vis tiek kompas jau rodys, kad tam žmogui kažkoks įvykis buvo  g.gif  aš dabar kaip tik ieškau internetu kur pigiausia apsidrausti. radau kažkokį "Mano draudimas" su juo beveik 300lt kainuotų man. dabar ergo skaičiuoju.


Internetu nesąmones rodo geriau apsimesk šlanga ir skambink per draudimus, paskambini ir sakai pvz kad ergo man siūlo už 300 ką jūs galit pasiūlyt ir taip per visus ir matysi kas pigiausiai duoda jau ne iš vieno girdėjau kad taip kainą nusimušė mirksiukas.gif įvykis tai įvykis bet jeigu ne jos kaltė tai draudimas nebrangsta nes jinai nieko neturėjo atlygint ta prasme jos draudimo atstovai, tam seniui kuris važiavo draudimas brangt turi faktiškai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 08 19, 15:27)
įvykis tai įvykis bet jeigu ne jos kaltė tai draudimas nebrangsta nes jinai nieko neturėjo atlygint ta prasme jos draudimo atstovai, tam seniui kuris važiavo draudimas brangt turi faktiškai  g.gif

gal ir tu teisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 08 19, 13:32)
Įvykių nulis mano biografijoj o ir mašina tik prieš metus pirkta o mamelė su kita mašina turėjo įvykį jai subinėn diedas įvažiavo tai manau jokio ryšio  g.gif
taip jokio rysio 4u.gif

mazda 323(90m 1,6l) kainavo mums pusmeciui 200lt doh.gif (Lietuvos draudimas) smile.gifo metams butu 380 lt doh.gif
O laguna (95m 2,0l) 1 metams kainavo 350 lt doh.gif ( PZU ) smile.gif ir cia su stazu 17 metu ir be ivykiu smile.gif dare vyras ant saves 2 masinas 4u.gif o jai reiketu man butu dar drangiau pas mane 2,5metu stazo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 19, 16:10)
taip jokio rysio 4u.gif

mazda 323(90m 1,6l) kainavo mums pusmeciui 200lt doh.gif (Lietuvos draudimas) smile.gifo metams butu 380 lt doh.gif 
O laguna (95m 2,0l) 1 metams kainavo 350 lt doh.gif ( PZU ) smile.gif ir cia su stazu 17 metu ir be ivykiu smile.gif dare vyras ant saves 2 masinas 4u.gif o jai reiketu man butu dar drangiau pas mane 2,5metu stazo mirksiukas.gif


Nu jo tada man papigiai apdraudė nes Lietuvos draudime čia 267lt o pas mane gruodį tik 3 metai stažo bus tai būčiau susiplojus dar daugiau turbūt doh.gif o mazda irgi 323 1,6l tik 94 metų
Atsakyti
Carevna aš tai sakyčiau, kad visai papigiai tu čia su tuo draudimu prasisukai, mes pusmečiui 182 Lt mokėjom už savo 96m ir 1,6l mazdulką, čia BTA draudimas ir irgi virš 25metų kur gali vairuot, kad abu su MB galėtume važinėt. Mes kai pirkom mašiną, buvom nuėję į draudimą klaust ant kurio pigiau būtų draust, nes MB turėjęs įvykių , o pas mane stažas mažas, tai mum tas pat buvo ant kurio draust.

Ai dar labas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 08 19, 17:17)
Nu jo tada man papigiai apdraudė nes Lietuvos draudime čia 267lt o pas mane gruodį tik 3 metai stažo bus tai būčiau susiplojus dar daugiau turbūt  doh.gif o mazda irgi 323 1,6l tik 94 metų
kokiam tu mieste gyveni? Vilniuje yra brangiausias draudimas,nes eismas didesnis ir savaime rizika. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 18, 15:13)
gal nesidrausti  g.gif  juokauju  4u.gif

per teliką sakė,kad nemažai šiuo metu be jo važynėjančių hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 08 19, 18:22)
Carevna aš tai sakyčiau, kad visai papigiai tu čia su tuo draudimu prasisukai, mes pusmečiui 182 Lt mokėjom už  savo 96m ir 1,6l mazdulką, čia BTA draudimas ir irgi virš 25metų kur gali vairuot, kad abu su MB galėtume važinėt. Mes kai pirkom mašiną, buvom nuėję į draudimą klaust ant kurio pigiau būtų draust, nes MB turėjęs įvykių , o pas mane stažas mažas, tai mum tas pat buvo ant kurio draust.

Ai dar labas 4u.gif

Labas biggrin.gif

Aš tai pernai draudžiausi metams ir mokėjau 335 ar 325 lt nebežinau, ir draudimas ergo arba PZU.
dėdė Alzhaimeris ateina pas mane ohmy.gif
Bet dabar per interi žiūrėjau BTA jei mama draudžiasi mazdytę tipo sau, tai 210, jei taip, kad galiu vairuoti ir aš (reikia metus nurodyt) tai jau 22 bus, tai 497 blink.gif žiauru, ne...

QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 19, 19:12)
kokiam tu mieste gyveni? Vilniuje yra brangiausias draudimas,nes eismas didesnis ir savaime rizika. smile.gif

Tikrai taip, aš kai daug draudimų išbandžiau, na internetu apsiskaičiavau, tai kokiam mieste mašina registruota labai didelią įtaką daro...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemyna: 19 rugpjūčio 2009 - 20:29
Lemyna smile.gif tai iseina jai auto nauduojasi keleta zmoniu tai reikia visus irasynet i draudima,ar jai kaimynas pasiskolina ,mama ar tetis,draugas,sesuo,brolis ir t.t.ir padaro avarija jam draudimas nieko nereiskia? Ar jiems tiesiog draudziama duoti savo auto,kas per nesamones doh.gif
Atsakyti