Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 17, 12:04)
Gal kas turi Mazda 323 ir zino kur Vilniuje  galima atlikti diagnostika? Negaliu praeiti technines apziuros-per didelis CO kiekis.Pakeitem liambda zonda,visvien tas pats.Jau nebezinom ka ir daryti.

Šitą reikalą galima sureguliuoti mirksiukas.gif mano brolis dirba servise tai ką tik paklausiau ką tokiu atveju galima padaryti, tai sakė, reikia važiuoti į servisą ir pasakyti, kad per didelis CO, turi sureguliuoti. Jis reguliuojasi 4u.gif

QUOTE(Carevna @ 2009 08 17, 12:12)
Vienintelis geras ir pigiausiai atsieisiantis darymas į kišenę tech apžiūros darbuotojui ir atsiknis  mirksiukas.gif

Aš ir taip praėjau blush2.gif mano faros galinbės tamsintos, o su tokiom negali praleisti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 17, 12:04)
Gal kas turi Mazda 323 ir zino kur Vilniuje  galima atlikti diagnostika? Negaliu praeiti technines apziuros-per didelis CO kiekis.Pakeitem liambda zonda,visvien tas pats.Jau nebezinom ka ir daryti.


na ne vilnietė aš, bet kai manoji užkliuvo su tuo reikalų, tai reikėjo keist visas žvakes ir tada normaliai sureguliavo meistras viską g.gif

QUOTE(Carevna @ 2009 08 17, 12:12)
aš vis domiuosi klausinėju vyro ale tas sakė kad bus sunku iššaiškint nes man vis informacijos daugiau reikia nei kad jis sugeba pateikt juokiasi kad man negana žinot kur tas daiktas yra ir kam reikalingas  biggrin.gif

žodžiu "boba" nesikišk doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Lemyna @ 2009 08 17, 12:18)
Aš ir taip praėjau  blush2.gif  mano faros galinbės tamsintos, o su tokiom negali praleisti  blush2.gif  ax.gif

oho kokia tiuninguota biggrin.gif

man neteko duoti ax.gif kažkaip megstu geriau viską susitvarkyti ax.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif siame automobilije viska regulioja kompas,tai jokio budo rankiniu budu sureguliuoti tiesiog nera,tame ir yra visas reikalas.Matit kazkoks davyklis blogas.

Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 08 17, 12:40)
oho kokia tiuninguota biggrin.gif

man neteko duoti ax.gif  kažkaip megstu geriau viską susitvarkyti ax.gif

hihihi.gif tuo mano tiuningas ir baigiasi lotuliukas.gif nu dar spoileriukas yra, nu bet jis pas dauguimą būna.
Aš ir nepati daviau, mb tėtis pravarė, man gėda blush2.gif
Kitaip reiktų faras keisti unsure.gif (aš ją tokią pirkau), bet man gražiau tamsintos. 4u.gif
Atsakyti
Karoce buvo taip, autodaliu parduotuveje pardave bloga liambda zonda,buvo siokiu tokiu keblumu su keitimu,primokejom dar 50lt uz kita,servise pakeite ir galu gale praejom tech.abziura.Vieno tik ne suprantu kaip taip isejo,nes praradom 200lt uz tuos keitimus ir tikrinimus. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 18, 13:39)
Karoce buvo taip, autodaliu parduotuveje pardave bloga liambda zonda,buvo siokiu tokiu keblumu su keitimu,primokejom dar 50lt uz kita,servise pakeite ir galu gale praejom tech.abziura.Vieno tik ne suprantu kaip taip isejo,nes praradom 200lt uz tuos keitimus ir tikrinimus. doh.gif


Nu va 200 visokiem meistram plius 43lt už tą raudoną lapą viso apie 250 o techninė į kišenę išeina tik 150 mirksiukas.gif visgi kartais susitaupo ir nemažai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 08 18, 13:43)
Nu va 200 visokiem meistram plius 43lt už tą raudoną lapą viso apie 250 o techninė į kišenę išeina tik 150  mirksiukas.gif visgi kartais susitaupo ir nemažai  blush2.gif
bet vis tiek reiketu daryti del to kad ritu benzina smile.gif
Atsakyti
Dabar tik atsitokėjau, kad mano draudimas jau visai į pabaigą sad.gif ohmy.gif Vėl kiek pinigų reiks išmesti, mano mašina ant mamos vardo, nes man dar nėra 25 metų, tai tas rizikos faktorius didesnis, tai ir draudimas didesnis būtų. Manęs per visus matus nebuvo sustabdę nei karto biggrin.gif gal nesidrausti g.gif juokauju 4u.gif
rugpjūčio 31 baigiais... verysad.gif
Girdėjau, kad draudimas atpigo, tai gal nekainuos labai daug...
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 18, 15:13)
Dabar tik atsitokėjau, kad mano draudimas jau visai į pabaigą  sad.gif  ohmy.gif  Vėl kiek pinigų reiks išmesti, mano mašina ant mamos vardo, nes man dar nėra 25 metų, tai tas rizikos faktorius didesnis, tai ir draudimas didesnis būtų. Manęs per visus matus nebuvo sustabdę nei karto  biggrin.gif  gal nesidrausti  g.gif  juokauju  4u.gif
rugpjūčio 31 baigiais...  verysad.gif
Girdėjau, kad draudimas atpigo, tai gal nekainuos labai daug...
Babranges palyginus su praeitais metais apie ketvirtadali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 18, 15:48)
Babranges palyginus su praeitais metais apie ketvirtadali doh.gif

rimtai? blink.gif eina sau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 18, 15:48)
Babranges palyginus su praeitais metais apie ketvirtadali doh.gif


speju ir dar brangs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 18, 15:13)
Dabar tik atsitokėjau, kad mano draudimas jau visai į pabaigą  sad.gif  ohmy.gif  Vėl kiek pinigų reiks išmesti, mano mašina ant mamos vardo, nes man dar nėra 25 metų, tai tas rizikos faktorius didesnis, tai ir draudimas didesnis būtų. Manęs per visus matus nebuvo sustabdę nei karto  biggrin.gif  gal nesidrausti  g.gif  juokauju  4u.gif
rugpjūčio 31 baigiais...  verysad.gif
Girdėjau, kad draudimas atpigo, tai gal nekainuos labai daug...


Aha manoji irgi ant mamos rašyta nes kai pirkom tai nei stažo 2 metų dar nebuvo nei 25 neturėjau, bet šiemet jau į tą rizikos grupę nebepapuolu o mazdai draudimas kainavo va vakar apdraudė mama 267lt doh.gif doh.gif nusišauk karočia, nes vyro 2,5 TDI A6 audelka 103 kilovatų draudimas kainuoja 320lt tai kurmi nesuprantam kodėl mano draudimas toks brangus doh.gif doh.gif doh.gif o drausta lygiai taip kad ir aš vairuot galėčiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 19 rugpjūčio 2009 - 12:04