Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Lemyna @ 2009 08 12, 10:04)
O kiek kainavo abu šarnyrai? Mano tik dešinys ir jį sakė atrestouruos  smile.gif

Zinok, dabar tiksliai nepasakysiu, nes senokai jau pirkom, bet lyg 22-25lt/vnt g.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 08 13, 00:57)
Zinok, dabar tiksliai nepasakysiu, nes senokai jau pirkom, bet lyg 22-25lt/vnt  g.gif

blink.gif kaip pigiai, man vienas kainavo 40 lt, čia jau papigiam pirkau blush2.gif

Šiandien pasiemiau iš serviso savo žaliukę 4u.gif Pakeitė sailenblokus, priekines stabdžiu kaladėles ir vieną šarnyrą. Su visom detalėm ir darbu atsiėjo man tik 150 lt clap_1.gif o turėjo kainuoti netoli 300lt wacko.gif Gerai, kad brolis ten dirba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 13, 15:42)
blink.gif  kaip pigiai, man vienas kainavo 40 lt, čia jau papigiam pirkau  blush2.gif

Šiandien pasiemiau iš serviso savo žaliukę  4u.gif  Pakeitė sailenblokus, priekines stabdžiu kaladėles ir vieną šarnyrą. Su visom detalėm ir darbu atsiėjo man tik 150 lt  clap_1.gif  o turėjo kainuoti netoli 300lt  wacko.gif  Gerai, kad brolis ten dirba  thumbup.gif

Pirkom aleksoto turgui, gal dabar pabrango, nezinau.. Dar pamenu, kad tetis sudejo visus pvz detaliu i batu dezute ir su vyru vaziavom pirkti, kaip koki apuokai atrodem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 08 13, 23:23)
Dar pamenu, kad tetis sudejo visus pvz detaliu i batu dezute ir su vyru vaziavom pirkti, kaip koki apuokai atrodem  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir dar kazkoks skystis pradejo begti is detales biggrin.gif
Atsakyti
Nu aš jau be mašinos likau, keitė diedas kaladėles sulaužė suportą doh.gif doh.gif žodžiu teks traukt servisan blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 08 15, 21:38)
Nu aš jau be mašinos likau, keitė diedas kaladėles sulaužė suportą  doh.gif  doh.gif žodžiu teks traukt servisan  blush2.gif

Nu ir nepasiseke tau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 08 15, 21:38)
Nu aš jau be mašinos likau, keitė diedas kaladėles sulaužė suportą  doh.gif  doh.gif žodžiu teks traukt servisan  blush2.gif

och tu blyn doh.gif
o kas tas yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 08 16, 17:48)
och tu blyn doh.gif
o kas tas yra? ax.gif


radai pas ką klaust biggrin.gif biggrin.gif ten kažkas palei stabdžius o kas nežinau lotuliukas.gif ką prisipažino sulaužęs tai visiem ir guodžiuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 08 16, 19:46)
radai pas ką klaust  biggrin.gif  biggrin.gif ten kažkas palei stabdžius o kas nežinau  lotuliukas.gif ką prisipažino sulaužęs tai visiem ir guodžiuosi  blush2.gif

lotuliukas.gif sakau gal čia kas labai paprasto, nes nedrasu buvo klaust ax.gif lotuliukas.gif doh.gif ot protinguolės mes cool.gif
Atsakyti
Gal kas turi Mazda 323 ir zino kur Vilniuje galima atlikti diagnostika? Negaliu praeiti technines apziuros-per didelis CO kiekis.Pakeitem liambda zonda,visvien tas pats.Jau nebezinom ka ir daryti.
Papildyta:
Gal kas turi Mazda 323 ir zino kur Vilniuje galima atlikti diagnostika? Negaliu praeiti technines apziuros-per didelis CO kiekis.Pakeitem liambda zonda,visvien tas pats.Jau nebezinom ka ir daryti. help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 08 16, 19:49)
lotuliukas.gif  sakau gal čia kas labai paprasto, nes nedrasu buvo klaust ax.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  ot protinguolės mes cool.gif


aš vis domiuosi klausinėju vyro ale tas sakė kad bus sunku iššaiškint nes man vis informacijos daugiau reikia nei kad jis sugeba pateikt juokiasi kad man negana žinot kur tas daiktas yra ir kam reikalingas biggrin.gif

QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 08 17, 12:04)
Gal kas turi Mazda 323 ir zino kur Vilniuje  galima atlikti diagnostika? Negaliu praeiti technines apziuros-per didelis CO kiekis.Pakeitem liambda zonda,visvien tas pats.Jau nebezinom ka ir daryti.
Papildyta:
Gal kas turi Mazda 323 ir zino kur Vilniuje  galima atlikti diagnostika? Negaliu praeiti technines apziuros-per didelis CO kiekis.Pakeitem liambda zonda,visvien tas pats.Jau nebezinom ka ir daryti. help.gif  help.gif  help.gif


Vienintelis geras ir pigiausiai atsieisiantis darymas į kišenę tech apžiūros darbuotojui ir atsiknis mirksiukas.gif nes kitaip prapultis, mūsų auinės lempa išlūžus nesusireguliuoja tai varėm pas meistrus tvarkė kišom pinigus galiausiai vėl viskas ten atsikratė ir dabar va antrą kart TA nebūtų praleidę bet gavo į kišenioką ir ramuma mirksiukas.gif
Atsakyti