Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Sveikos paneles, moteros biggrin.gif as tai ir kaip Carevna, telefonas tik nokia, o apie kita masina galvoju golfyti 4 arba audi a3, tik tu lycnu dabar nera, tai kol pirksiu, tai dar milijona kartu pasikeis norai, dar uz mazda paskolos net nepradejau atidavineti doh.gif kolkas dziaugiuosi ka turiu. As su savo diedo pasatu tai bijau vaziuoti, o didele, o dar dizelis, tai kaip koks traktorius, nelabai man ji biggrin.gif Tevai mano turi sharana, tai labai dziaugesi, jau dvi tolimas keliones i uzsieni atlaike
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 08 05, 23:27)
Sveikos paneles, moteros  biggrin.gif  as tai ir kaip Carevna, telefonas tik nokia, o apie kita masina galvoju golfyti 4 arba audi a3, tik tu lycnu dabar nera, tai kol pirksiu, tai dar milijona kartu pasikeis norai, dar uz mazda paskolos net nepradejau atidavineti  doh.gif kolkas dziaugiuosi ka turiu. As su savo diedo pasatu tai bijau vaziuoti, o didele, o dar dizelis, tai kaip koks traktorius, nelabai man ji  biggrin.gif Tevai mano turi sharana, tai labai dziaugesi, jau dvi tolimas keliones i uzsieni atlaike

MB tėtis turėjo Sharaną, teko važiuoti, tai labai patiko thumbup.gif Jo visos mašinos didelės, dabar multivaną turi, bet ten tai griozdas, autobusas grynas schmoll.gif
Atsakyti
merginos tikros ratu gerbejos matua smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinijak @ 2009 08 06, 11:49)
merginos tikros ratu gerbejos matua smile.gif

ok.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinijak @ 2009 08 06, 11:49)
merginos tikros ratu gerbejos matua smile.gif

cool.gif tai zinoma, cia tik tokios ir renkasi biggrin.gif as ir vaziavau su tecio sharanu, kaip mano mociute vadina - tikras autobusalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 08 06, 13:26)
tikras autobusalis  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsiprasau, as siek tiek ne i tema blush2.gif
Parduodam mazda 323(95m,1.6) dalimis,labai pigiai ,norim greiciau isparduoti,nes uzima garaza, yra nuo A iki Z mirksiukas.gif
jai ka sudomins, skambinkit tel: 860409149 4u.gif

Atsakyti
Stoviu eilėje pas broli servise mad.gif keis silentblokus ir šarnyrą priekinį atrestoruos verysad.gif po velniais vėl pinigai į orą mad.gif

Pati kalta, nėra ko bortais važinėti blink.gif savaitagali biški teko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 10, 12:34)
Stoviu eilėje pas broli servise  mad.gif  keis silentblokus ir šarnyrą priekinį atrestoruos  verysad.gif  po velniais vėl pinigai į orą  mad.gif

Pati kalta, nėra ko bortais važinėti  blink.gif  savaitagali biški teko  blush2.gif


Aš tai stabdžių kaladėles jau turiu beliko tik pakeist bet įtariu bus pakeista tada kai nebesustojus kažkam į šikną arba į stulpą įsėsiu doh.gif
Atsakyti
O maniskes surudijo slenkstis labai prie vairuotojo durelemis, tai tetis sake tvarkys pries ziema doh.gif man ir sarnyrus keite priekinius
Atsakyti
Labos mirksiukas.gif

Mano mazdulka irgi greit pinigėlių pareikalaus doh.gif , reiks iki žiemos akumą pasikeist, nes jau antrą kart po ilgo nevažiavimo spyriojas, vakar po savaitės pabandėm važiuot tai jau su ožiais užsikūrė, dar kelios dienos ir būtų piššššš
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 08 11, 23:21)
O maniskes surudijo slenkstis labai prie vairuotojo durelemis, tai tetis sake tvarkys pries ziema  doh.gif man ir sarnyrus keite priekinius

O kiek kainavo abu šarnyrai? Mano tik dešinys ir jį sakė atrestouruos smile.gif
Atsakyti