Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 29, 00:33)
Reikes pasidometi apie ta filtra. Luana, o pas tave mazda ne ta kur su "akim" islendanciom?  biggrin.gif  nu ta naujesne? nes pas mane 95m, tai irgi nezinau ar yra tas filtras, pirma gal reikia pasiziureti, o poto pirkti


mano ta naujesnė, siauraakė vadinama biggrin.gif , 96metų mirksiukas.gif

QUOTE(rimuxxx @ 2009 07 29, 08:46)
pas šitas naujesnes efkes irgi ne pas visas kažkodėl yra, pasižiūrėt galima galvą pakišus po bardačioku, neturiu po ranka iliustracijos bet vyrai supras ax.gif

Va radau, prašom mergaitės viskas kas ir kaip:
http://www.mazda-fun..._filter_BA.html

Va va pagal tas nuotraukas MB ir ėjo laimės ieškot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 07 29, 10:06)
mano ta naujesnė, siauraakė vadinama biggrin.gif , 96metų mirksiukas.gif

Mano irgi čiurka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemyna: 29 liepos 2009 - 15:11
QUOTE(Luana @ 2009 07 29, 10:06)
mano ta naujesnė, siauraakė vadinama biggrin.gif , 96metų mirksiukas.gif
Va va pagal tas nuotraukas MB ir ėjo laimės ieškot biggrin.gif

Tai maniske irgi tokia pati - siauru akyciu biggrin.gif nu reikes vyriskiui rodyti, nes pati, tai nelabai ka susigaudau ax.gif
Atsakyti
SIAURAAKYTĖS IR VARLIAAKYTĖS !!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Prisikelkit ir prisipažinkit, ar negalvojat savo mazdučių parduoti ir pirkti kažką kitą? blush2.gif

Taigi, labai įdomu ką norėtumėte vietoj jos turėti? (aš apie realias svajones) mirksiukas.gif

Carevna kaip gyvena junioras? Ar neserga ir kaip susigyveno su broliuku? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemyna: 03 rugpjūčio 2009 - 17:51
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 03, 18:50)
SIAURAAKYTĖS IR VARLIAAKYTĖS !!!!!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Prisikelkit ir prisipažinkit, ar negalvojat savo mazdučių parduoti ir pirkti kažką kitą?
Taigi, labai įdomu ką norėtumėte vietoj jos turėti? (aš apie realias svajones)


o prie kurių priskirt manąją g.gif biggrin.gif
user posted image
čia tik foto iš neto pasiskolinau ax.gif

na jei būtų šiuo metu lyčnų pinigėlių, tai norėtumėme pakeist į didesnė (dėl šeimyninių priežaščių hihihi.gif, mastom keist į toyota kokį karavana ax.gif
bet kadangi šiuo metu nėra lyčnų, tai labai džiaugiamės manąją, tiek kiek važiavimo ir dėl kuro sunaudojimo thumbup.gif

o pati kaip? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 08 03, 18:58)
o prie kurių priskirt manąją g.gif  biggrin.gif
user posted image
čia tik foto iš neto pasiskolinau ax.gif

na jei būtų šiuo metu lyčnų pinigėlių, tai norėtumėme pakeist į didesnė (dėl šeimyninių priežaščių hihihi.gif, mastom keist į toyota kokį karavana  ax.gif
bet kadangi šiuo metu nėra lyčnų, tai labai džiaugiamės manąją, tiek kiek važiavimo ir dėl kuro sunaudojimo thumbup.gif

o pati kaip? cool.gif

Aš tai dar nežinau, žinau tik, kad manoji bus mano dar tikrai kokių pusantrų metelių, nes tada baigsiu mokslus ir nebereiks man niekur važinėti tongue.gif o tada jau galvojam mudu abudu apie šeimynišką mašiną: būtų gerai VW Sharan.. blush2.gif

Jurguliux
o čia mazda, kur nuo 1998 metų eina? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemyna: 03 rugpjūčio 2009 - 20:22
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 03, 21:20)
Aš tai dar nežinau, žinau tik, kad manoji bus mano dar tikrai kokių pusantrų metelių, nes tada baigsiu mokslus ir nebereiks man niekur važinėti  tongue.gif  o tada jau galvojam mudu abudu apie šeimynišką mašiną: būtų gerai VW Sharan..  blush2.gif

Jurguliux
o čia mazda, kur nuo 1998 metų eina?  4u.gif

reikia reikia šeimyniškos thumbup.gif nors atrodo ir Mazdu yra šeimyniškų g.gif

aha, manoji 98'09 4u.gif tai čia kokia skaitosi: siauriaake g.gif nes varliaake nelabai gal schmoll.gif lotuliukas.gif gal greičiau žvairiaakė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliux: 04 rugpjūčio 2009 - 09:31
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 03, 18:50)
SIAURAAKYTĖS IR VARLIAAKYTĖS !!!!!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Prisikelkit ir prisipažinkit, ar negalvojat savo mazdučių parduoti ir pirkti kažką kitą?  blush2.gif

Taigi, labai įdomu ką norėtumėte vietoj jos turėti? (aš apie realias svajones)  mirksiukas.gif



Sveikutes mazdietes 4u.gif
mum dar gerai ir turima varliuke thumbup.gif bet... kai jau atsiras vaikiukiu noretumem tokios toyotos wub.gif labai daili masinyte ax.gif dar kaip tik MB krikstatevis tokia nusipirko, tai kai buvo atvaziaves varvinom seile visa vakara lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image

bet kol negalim sau tokios leist ir dar nelabai poreikis yra tokiai didelei masinai gerai ir mazdute clap.gif sia vasara dar daug kelioniu su ju suplanuota cool.gif
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 03, 18:50)
SIAURAAKYTĖS IR VARLIAAKYTĖS !!!!!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Prisikelkit ir prisipažinkit, ar negalvojat savo mazdučių parduoti ir pirkti kažką kitą?  blush2.gif

Taigi, labai įdomu ką norėtumėte vietoj jos turėti? (aš apie realias svajones)  mirksiukas.gif


Bent jau aš kolkas nežadu keist schmoll.gif , ir šiaip manau kai kadanors atesi laikas skirtis su mazdytę oi kaip sunku man bus doh.gif , juk čia pirmas mano mašiniukas blush2.gif

Oi teko savaitgalį su MB pasatu pavažinėt doh.gif , vos kieme apsisukau, koks jis man didelis blink.gif , o kažkada važinėjau ir gerai buvo biggrin.gif , va ką reiškia kai pripratau prie efkės ax.gif

Lemyna oi prajuokinai su ta čiurka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luana: 04 rugpjūčio 2009 - 11:57
QUOTE(Luana @ 2009 08 04, 12:52)
Labas mirksiukas.gif

Bent jau aš kolkas nežadu keist schmoll.gif , ir šiaip manau kai kadanors atesi laikas skirtis su mazdytę oi kaip sunku man bus doh.gif , juk čia pirmas mano mašiniukas blush2.gif
Lemyna oi prajuokinai su ta čiurka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif mirksiukas.gif

Man tai labai daug sentimentų nebekelia, gal todėl, kad nebe pirma ji man 4u.gif

Ir šiaip pykstu aš ant jos dabar mad.gif beplaudama pastebėjau, kad išpuvus visa priekinių durų keleivio apatinė dalis gun_bandana.gif bet matosi tik beveik atsigulus rolleyes.gif
Tada pastebėjau, kad kapotas mano buvo špakliuotas ir perdažytas mad.gif nes mažas gabalėlis nori atskilti verysad.gif
Bagažinės spoileriui klaikiai lupasi lakas (o dar dokumentai mašinoj buvo, kad pirktas spoileris kažkoiam bais mandram salone frusty.gif
Ir dar vienas kuro purkštukas prastai dirba ohmy.gif o gal ir ne vienas, ką aš žinau...
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 08 03, 18:50)
SIAURAAKYTĖS IR VARLIAAKYTĖS !!!!! 
Prisikelkit ir prisipažinkit, ar negalvojat savo mazdučių parduoti ir pirkti kažką kitą? 
Taigi, labai įdomu ką norėtumėte vietoj jos turėti? (aš apie realias svajones) 
Carevna kaip gyvena junioras? Ar neserga ir kaip susigyveno su broliuku?  4u.gif


Aloha kūmos tongue.gif

Junioras šiandien jau lyg normaliai nes prieš tai labai su pilvu pykosi bet lyg reikalai tvarkosi su broliu susigyvenam kai tvarkausi palieku brolį šalia lovytės su mažium bendraut tai jei dičkis susigalvoja pasiplaut mažas iškart dūdas paleidžia biggrin.gif biggrin.gif

O šiaip tai aš savikšės neparduosiu kitaip tariant apsiženijau biggrin.gif po manęs tik metalo laužas jau jai, bagažinėj sakė diedas kažkur skylė apačia apipuvus visa nu žodžiu sudrošiu ir gražiai atsisveikinsiu, o po šitos noriu 4 golfo mėlynos rašalo spalvos ir kad būtų visos šitos trys raidukės TDI raudonos biggrin.gif žodžiu užsimaniau gan reto egzemplioriaus bet kodėl gi nepasapaliojus gal ir pasiseks g.gif blush2.gif

QUOTE(Dowileete @ 2009 08 04, 11:01)
Sveikutes mazdietes  4u.gif
mum dar gerai ir turima varliuke  bet... kai jau atsiras vaikiukiu noretumem tokios toyotos  labai daili masinyte dar kaip tik MB krikstatevis tokia nusipirko, tai kai buvo atvaziaves varvinom seile visa vakara  lotuliukas.gif 
user posted image


Va va tokią kaip tik šiemet mūsų kaimynai įsigijo ant kiemo stovi, šiaip sakyčiau visai nieko mašiniukas bet mane asmeniškai labiau vokiškos traukia nu aš gryna kavenska jeigu mašina tai vokiška jeigu telefonas tai nokia lotuliukas.gif lotuliukas.gif o kai mazdą gavau dovanų tai dovanotam arkliui į dantis nežiūrima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 08 04, 14:09)
nu aš gryna kavenska jeigu mašina tai vokiška jeigu telefonas tai nokia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti