Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Lemyna @ 2009 07 27, 15:26)
Aš tai pasikeičiau salono oro filtrą (atrodo taip vadinasi) ir man mažiau rasoja. Bent žiema taip buvo, o dabar tai neatsimenu kada problemų buvo  smile.gif

kazkas irgi pasakojo apie ta salono filtra g.gif
bet lyg sakė, kad dėl smarvės keitė biggrin.gif nes buvo vis keistas kvapas salone, pakeitė jį ir viskas susitvarke biggrin.gif
Atsakyti
Ta mygtuka tai ir as esu bandzius, bet nieko nepadeda, kaip rasojo taip rasoja schmoll.gif as ir ant viso ciongo dedu vejeli pusti biggrin.gif o kaip man baisu buvo kai nusipirkau masina ir tie langai neireminti, atrodo trinktelsi stipriau ir kapec jiems biggrin.gif
Atsakyti
Del rasojimo tai bus del uzsikisusio oro filtro, filtras yra po bardacioku, kainuoja apie 50 LT
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2009 07 27, 12:17)
Gal ne liga g.gif
Yra toks mygtukas, kuris junginėja oro cirkuliaciją automobilio viduje arba paduodant iš lauko. Tai,va, jei oras cirkuliuoja tik viduje, tai rasojimas būna nesvietiškas.


Nu naujesnėse suprantu o kur 94m senutėj mazdoj rast tokį pasaulio stebuklą blink.gif biggrin.gif ten viskas rankenėlėm reguliuojasi ir mygtukų tokio pobūdžio nerasta doh.gif žodžiu geriausias variantas pasikeist mašiną į naujesnę blush2.gif nu tai kas norit mainyt g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 07 28, 12:49)
Nu naujesnėse suprantu o kur 94m senutėj mazdoj rast tokį pasaulio stebuklą  blink.gif  biggrin.gif ten viskas rankenėlėm reguliuojasi ir mygtukų tokio pobūdžio nerasta  doh.gif žodžiu geriausias variantas pasikeist mašiną į naujesnę  blush2.gif nu tai kas norit mainyt  g.gif  biggrin.gif

Mano tik 2 metais už tavo jaunesnė, bet yra tas mygtukas smile.gif Ai bendrai mano modelis biški kitoks jau. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimuxxx @ 2009 07 27, 22:06)
Del rasojimo tai bus del uzsikisusio oro filtro, filtras yra po bardacioku, kainuoja apie 50 LT

Mes ir taip iš pradžių glvojom, MB net tą filtrą nupirko ir jau keist ketino, bet kai išsiardė ten kur tas filtras turėtų būt paaiškėjo kad tokio daikto pas mus nėra blink.gif , tai tik iškuopė kur priėjo visokius šapus ir fsio, tiesą pasakius aš tai nelabai ir žinau kur ten ir ką darė, tik žinau kad mano mazdoj to salono filtro nėra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 07 28, 13:35)
mano mazdoj to salono filtro nėra schmoll.gif

blink.gif keistai čia pas tave
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 07 28, 13:35)
Mes ir taip iš pradžių glvojom, MB net tą filtrą nupirko ir jau keist ketino, bet kai išsiardė ten kur tas filtras turėtų būt paaiškėjo kad tokio daikto pas mus nėra blink.gif , tai tik iškuopė kur priėjo visokius šapus ir fsio, tiesą pasakius aš tai nelabai ir žinau kur ten ir ką darė, tik žinau kad mano mazdoj to salono filtro nėra schmoll.gif


Tai blogai, del to visą šlamštą ir traukia sistemon. Filtrą atgal pridavė į pardę ar taip ir liko, galėčiau perpirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 28, 13:24)
Mano tik 2 metais už tavo jaunesnė, bet yra tas mygtukas  smile.gif  Ai bendrai mano modelis biški kitoks jau.  doh.gif  blush2.gif


nu mano senoj varlėj nieko nėra doh.gif ale važiuoja cholerukė neblogai hihihi.gif

QUOTE(rimuxxx @ 2009 07 28, 16:31)
Tai blogai, del to visą šlamštą ir traukia sistemon. Filtrą atgal pridavė į pardę ar taip ir liko, galėčiau perpirkt ax.gif


Čia iš katalizatorių serijos biggrin.gif biggrin.gif tfu tfu vyro audelkai išlupt nespėjo, ale va kaimynas mintį davė sako varyk išpjaus parduosi doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimuxxx @ 2009 07 28, 16:31)
Tai blogai, del to visą šlamštą ir traukia sistemon. Filtrą atgal pridavė į pardę ar taip ir liko, galėčiau perpirkt ax.gif

Atgal priduotas mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikes pasidometi apie ta filtra. Luana, o pas tave mazda ne ta kur su "akim" islendanciom? biggrin.gif nu ta naujesne? nes pas mane 95m, tai irgi nezinau ar yra tas filtras, pirma gal reikia pasiziureti, o poto pirkti
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 29, 00:33)
Reikes pasidometi apie ta filtra. Luana, o pas tave mazda ne ta kur su "akim" islendanciom?  biggrin.gif  nu ta naujesne? nes pas mane 95m, tai irgi nezinau ar yra tas filtras, pirma gal reikia pasiziureti, o poto pirkti


pas šitas naujesnes efkes irgi ne pas visas kažkodėl yra, pasižiūrėt galima galvą pakišus po bardačioku, neturiu po ranka iliustracijos bet vyrai supras ax.gif

Va radau, prašom mergaitės viskas kas ir kaip:
http://www.mazda-fun..._filter_BA.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimuxxx: 29 liepos 2009 - 07:49