Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

labas vakariukas mirksiukas.gif

Seniai besirodžiau jau čia blush2.gif

QUOTE(jurguliux @ 2009 07 25, 11:04)
kaip tik ne kvailai, gi aplinkiniai nežino, kad tu nieko nesupranti  cool.gif  lotuliukas.gif

o aš ne per seniausiai važiavau su MB mašina, kurios centrinis kartais rakinasi, kartais nea ir papuolė man tas momentas kada nesirakino, tai tebuvo galima tik bagažine atrakinti ir lipti per ja į vidų atrakint dureles. O aš buvau jau su ne mažu  nestuke.gif  doh.gif  tai gerai,kad kablis buvo, bent aukščiau palipt galėjau, nes tiesiai negalėjau kojos ėkelt į bagažine  doh.gif  lotuliukas.gif


įsivaizduoju vaizdelį kaip nestuke.gif į bagažinę ropščias lotuliukas.gif , aišku man juokinga, bet manau tau tai menki juokai buvo blush2.gif

QUOTE(Carevna @ 2009 07 25, 17:23)
Čia ne duslintuvas o ten kažkokia guma ar atrama kur patį duslintuvą laiko jinai atsikabina ir toks vaizdas kad duslerka velkasi žeme, pas mane taip buvo vis diedui įrodinėjau kad duslerką pamečiau nuvarė pas kažkokį dieduką į garažusir prikabino  mirksiukas.gif
Nu tu tai duodi vaizdų  biggrin.gif  biggrin.gif

Va va ir pas mane kažkas panašaus buvo, tik ten buvo parėjęs kažkoks metalo gabalas kur duslę laiko, tai MB palindęs po mašina pats patvarkė ax.gif

O aš jau atradau kas mane žiauriai veikia mano mazdytėj, tai langų rasojimas kai drėgna doh.gif , nu kažkoks košmaras , net per lietų čiut langą prasidarius turiu važiuot, kad nors kiek pratrauktų nes kitaip kelio nematau doh.gif , gal kas žinot kokį vaistą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 07 25, 22:04)
labas vakariukas mirksiukas.gif

Seniai besirodžiau jau čia blush2.gif
įsivaizduoju vaizdelį kaip  nestuke.gif  į bagažinę ropščias lotuliukas.gif , aišku man juokinga, bet manau tau tai menki juokai buvo blush2.gif
Va va ir pas mane kažkas panašaus buvo, tik ten buvo parėjęs kažkoks metalo gabalas kur duslę laiko, tai MB palindęs po mašina pats patvarkė ax.gif

O aš jau atradau kas mane žiauriai veikia mano mazdytėj, tai langų rasojimas kai drėgna doh.gif , nu kažkoks košmaras , net per lietų čiut langą prasidarius turiu važiuot, kad nors kiek pratrauktų nes kitaip kelio nematau doh.gif , gal kas žinot kokį vaistą g.gif

Tai as zinau ta gumele, nes i borta kazkada ivaziavau ir man nusikabino duslintuvas, bet dabar ziurejau, kad neatsikabines, ai nezinau doh.gif as is tecio sharano lipau pro bagazine ir tai nesmagiai jauciausi, o cia moterele su pilvuku, geras vaizdelis buvo biggrin.gif Luana, pas mane tas pats, pirkau ir ta antirasikli, nevelnio nepadejo, kai tik lyja, taip vaziuoti neimanoma, langai aprasoje, nieko nesimato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 26, 01:27)
Luana, pas mane tas pats, pirkau ir ta antirasikli, nevelnio nepadejo, kai tik lyja, taip vaziuoti neimanoma, langai aprasoje, nieko nesimato  doh.gif

Man MB sakė , kad čia efkučių liga, nes stiklai berėmiai doh.gif , bet galvojau, gal kas ilgiau jau važinėja ir kokių vaistų tam rasojimui atradot blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 07 25, 22:04)
Seniai besirodžiau jau čia

įsivaizduoju vaizdelį kaip  nestuke.gif  į bagažinę ropščias , aišku man juokinga, bet manau tau tai menki juokai buv

O aš jau atradau kas mane žiauriai veikia mano mazdytėj, tai langų rasojimas kai drėgna , nu kažkoks košmaras , net per lietų čiut langą prasidarius turiu važiuot, kad nors kiek pratrauktų nes kitaip kelio nematau , gal kas žinot kokį vaistą

pačiu laiku pasitaisei biggrin.gif

na sarmata ir man buvo, bet kai jau pratrypiau prie jos kokias 10 min, visa graži po kirpykos flirt.gif , pažiūrėjau, kad mažiau bernų būtų hihihi.gif ir lipau, nes jau truko kantrybė, užtat dabar su ja nebevažiuoju cool.gif

na pakalbėsiu aš su MB dėl to reikalo, gal ką patars 4u.gif nes tikrai bjaurys reikalas (tfu tfu tfu man taip nėra)

QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 26, 01:27)
as is tecio sharano lipau pro bagazine ir tai nesmagiai jauciausi,.......

tai tu išlipt negalėjai unsure.gif doh.gif lotuliukas.gif dar geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 07 26, 11:56)
Man MB sakė , kad čia efkučių liga, nes stiklai berėmiai doh.gif , bet galvojau, gal kas ilgiau jau važinėja ir kokių vaistų tam rasojimui atradot blush2.gif .

Man tai labai gražu, kad langai berėmiai wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 07 26, 11:56)
Man MB sakė , kad čia efkučių liga, nes stiklai berėmiai doh.gif , bet galvojau, gal kas ilgiau jau važinėja ir kokių vaistų tam rasojimui atradot blush2.gif .


Da zdraste mano mazda gi su rėmais ir tai kai užniauka per lietų tai bože padėk o jei dar kad šalia sėdi tai visai amen tai pečiuką karštą paleidžiu visu chodu ir langą čiut prasiveriu kad neuždusčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 26, 17:07)
Man tai labai gražu, kad langai berėmiai  wub.gif  mirksiukas.gif

Tai ir man gražu ax.gif

QUOTE(Carevna @ 2009 07 26, 17:10)
Da zdraste mano mazda gi su rėmais ir tai kai užniauka per lietų tai bože padėk o jei dar kad šalia sėdi tai visai amen tai pečiuką karštą paleidžiu visu chodu ir langą čiut prasiveriu kad neuždusčiau  biggrin.gif

Tai vadinas čia mazdų liga, vasarą tai dar langą galima atsidaryt, o žiemą gi šalta langus darinėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 07 27, 11:22)
Tai vadinas čia mazdų liga, vasarą tai dar langą galima atsidaryt, o žiemą gi šalta langus darinėt g.gif

Man tai vasara ir nerasoja schmoll.gif tik ziema unsure.gif kai salta langa atsidaryt mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 07 27, 11:22)
Tai vadinas čia mazdų liga, vasarą tai dar langą galima atsidaryt, o žiemą gi šalta langus darinėt g.gif


Gal ne liga g.gif
Yra toks mygtukas, kuris junginėja oro cirkuliaciją automobilio viduje arba paduodant iš lauko. Tai,va, jei oras cirkuliuoja tik viduje, tai rasojimas būna nesvietiškas.
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 07 27, 11:23)
Man tai vasara ir nerasoja  schmoll.gif  tik ziema  unsure.gif  kai salta langa atsidaryt  mad.gif


kai karšta tai taip apie rasojimą ir aš pamiršus buvau, bet kai lauke drėgna , lyja tai ir vasarą man langai rasoja doh.gif
QUOTE(zigzag @ 2009 07 27, 12:17)
Gal ne liga g.gif
Yra toks mygtukas, kuris junginėja oro cirkuliaciją automobilio viduje arba paduodant iš lauko. Tai,va, jei oras cirkuliuoja tik viduje, tai rasojimas būna nesvietiškas.

Tas mygtukas išbandytas reikalas jau, kažkokio labai ryškaus efekto nepastebėjau g.gif
Atsakyti
MB irgi sakė, kad gal imamas oras iš vidaus, nes dėl to tikrai rasoja jai imamas oras iš vidaus biggrin.gif

sako gal tik padėti galėtu pečiuko pakeitimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 07 27, 14:30)
MB irgi sakė, kad gal imamas oras iš vidaus, nes dėl to tikrai rasoja jai imamas oras iš vidaus biggrin.gif

sako gal tik padėti galėtu pečiuko pakeitimas g.gif

Aš tai pasikeičiau salono oro filtrą (atrodo taip vadinasi) ir man mažiau rasoja. Bent žiema taip buvo, o dabar tai neatsimenu kada problemų buvo smile.gif
Atsakyti