Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

NA ŠTAI IR PRIPLIURPEM PILNA TEMUTĘ mirksiukas.gif
Siūlau tęsti toliau biggrin.gif 4u.gif

Kaip Luana laikaisi? 4u.gif Žiūriu tavo mažiukas ten įsispyręs visom keturiom lotuliukas.gif

Wai2te m Gal tu studentė neakivaizdianiam skyriuj? blush2.gif Aš tai dieniniam...
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 11, 16:28)
NA ŠTAI IR PRIPLIURPEM PILNA TEMUTĘ  mirksiukas.gif
Siūlau tęsti toliau  biggrin.gif  4u.gif


Dėkui už naujus namus

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 11 gegužės 2009 - 15:54
QUOTE(Carevna @ 2009 05 11, 16:52)
Dėkui už naujus namus

Nu ir kvietka dideli cia idejai biggrin.gif su naujais namuciais visas mirksiukas.gif Lemyna, taip neakivaizdziai mokausi flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 05 11, 17:33)
Nu ir kvietka dideli cia idejai  biggrin.gif  su naujais namuciais visas mirksiukas.gif Lemyna, taip neakivaizdziai mokausi  flirt.gif

Tai va, jei a būčiau neakivaizdininkė, tai ir aš eičiau dirbti smartass.gif Jei tik rasčiau šiais laikais kur prisiglausti blush2.gif
Papildyta:
Carevna Ačiū už spalvotus kvietkelius hi.gif aš jūsų paslaugoms aciuks.gif kitą kartą prašom didesnių kvietkų paieškoti bebe.gif šita puokštė į ekraną beveik tilpo smoke.gif

friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 11, 18:40)
Tai va, jei a būčiau neakivaizdininkė, tai ir aš eičiau dirbti  smartass.gif Jei tik rasčiau šiais laikais kur prisiglausti  blush2.gif
Papildyta:
Carevna Ačiū už spalvotus kvietkelius  hi.gif aš jūsų paslaugoms  aciuks.gif kitą kartą prašom didesnių kvietkų paieškoti  bebe.gif šita puokštė į ekraną beveik tilpo  smoke.gif

friends.gif

biggrin.gif didesniu nebebuna. zinot apie ka pasvajoju? apie sviesu salona, bet neapsimoka mano kibiriuko puosti man atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 05 11, 18:52)
biggrin.gif didesniu nebebuna. zinot apie ka pasvajoju? apie sviesu salona, bet neapsimoka mano kibiriuko puosti man atrodo  biggrin.gif

Aš nedrįsčiau net pasvajoti apie tai schmoll.gif Vienas dalykas: mašinoje praleidžiu laaabai daug laiko. Antra: mano mašiniukėje dažnas svečias juoda labradorė, kuri mėgsta kur nors išsivolioti arba kokioj kūdtroj išsiturkšti doh.gif . Trečia: laabai nemėgstu valyti mašinos salono, nuplauti dar dar, bet kai siurbti reikia, sėdynes valyti, tai schmoll.gif atidėlioju iki kol būna pačiai gėda su tokia važinėti.
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 11, 20:12)
Aš nedrįsčiau net pasvajoti apie tai  schmoll.gif  Vienas dalykas: mašinoje praleidžiu laaabai daug laiko. Antra: mano mašiniukėje dažnas svečias juoda labradorė, kuri mėgsta kur nors išsivolioti arba kokioj kūdtroj išsiturkšti  doh.gif . Trečia: laabai nemėgstu valyti mašinos salono, nuplauti dar dar, bet kai siurbti reikia, sėdynes valyti, tai  schmoll.gif  atidėlioju iki kol būna pačiai gėda su tokia važinėti.

As kadangi masinoj praleidziu nedaug laiko, sunio neturiu, tai dar dristu pasvajoti biggrin.gif tik pinigeliu nekalnai dabar
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 05 11, 21:03)
As kadangi masinoj praleidziu nedaug laiko, sunio neturiu, tai dar dristu pasvajoti  biggrin.gif tik pinigeliu nekalnai dabar

Na tada galima apie tai pasvajoti smile.gif 4u.gif o dėl pinigų, tai pas ką dabar jų kalnai? fear.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes smile.gif ..
Ar galite man kas nors padeti?
Neseniai gavau vairuotojo pazymejima, zadu pirkti Mazda 323, 1995m..Masiniukas yra parvarytas is Vokietijos, dar neregistruotas nera ir techninio paso, taciau jau apziuretas, pravaziuotas..Bet vakar is vieno draugo isgirdau, kad jos nepirkciau, nes detales brangios, o kitas zmogelis, kaip tik sako atvirksciai, kad pirkciau..
Ir dabar pasimeciau, nezinau, ka daryti, ar tikrai detales yra brangios, juk jai daug metu, tai gal netruetu buti brangios, cia mano nuomone..
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguciuxxx @ 2009 05 13, 08:51)
Sveikos, mamytes smile.gif ..
Ar galite man kas nors padeti?
Neseniai gavau vairuotojo pazymejima, zadu pirkti Mazda 323, 1995m..Masiniukas yra parvarytas is Vokietijos, dar neregistruotas nera ir techninio paso, taciau jau apziuretas, pravaziuotas..Bet vakar is vieno draugo isgirdau, kad jos nepirkciau, nes detales brangios, o kitas zmogelis, kaip tik sako atvirksciai, kad pirkciau..
Ir dabar pasimeciau, nezinau, ka daryti, ar tikrai detales yra brangios, juk jai daug metu, tai gal netruetu buti brangios, cia mano nuomone..
verysad.gif

Sveika mirksiukas.gif
NMa šiaip (tfu tfu tfu) dar nelabai ką reikėjo keisti unsure.gif 4u.gif Keičiau tik žvakes ir žvakių laidus blush2.gif žvakės buvo po 22lt berods, o laidai biski virš 100lt. Šiaip kiek žinau japonkių detalės brangesnės, nei Audi ar VW ax.gif Nelabai ką galiu pasakyti 4u.gif
Beje maniškė 1996 m, bet taipogi pirkau tik ką parvarytą iš Vokietijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 13, 16:00)
Sveika  mirksiukas.gif
NMa šiaip (tfu tfu tfu) dar nelabai ką reikėjo keisti  unsure.gif  4u.gif  Keičiau tik žvakes ir žvakių laidus  blush2.gif  žvakės buvo po 22lt berods, o laidai biski virš 100lt. Šiaip kiek žinau japonkių detalės brangesnės, nei Audi ar VW  ax.gif Nelabai ką galiu pasakyti  4u.gif
Beje maniškė 1996 m, bet taipogi pirkau tik ką parvarytą iš Vokietijos  mirksiukas.gif


Zinau, kad jos siek kiek brangesnes nei Audi, bet as nemanau, kad tu kainu skirtumas yra kosminis ir jau apsisprendziau, kad as ja imsiu biggrin.gif ..Tikekimes, kad ji is manes nereikalaus daug pinigeliu biggrin.gif g.gif
Siandien kalbejau su kolege, ji turejo Mazda, bet 1991m. tai sake, kad ne tiesa apie tas detales, nera brangu, siek tiek nuramino. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguciuxxx @ 2009 05 13, 20:33)
Zinau, kad jos siek kiek brangesnes nei Audi, bet as nemanau, kad tu kainu skirtumas yra kosminis ir jau apsisprendziau, kad as ja imsiu biggrin.gif ..Tikekimes, kad ji is manes nereikalaus daug pinigeliu biggrin.gif  g.gif
Siandien kalbejau su kolege, ji turejo Mazda, bet 1991m. tai sake, kad ne tiesa apie tas detales, nera brangu, siek tiek nuramino. rolleyes.gif

Nesu spece bet irgi drįsčiau teigti, kad nėra taip jau brangios tos detalės rolleyes.gif
Atsakyti