Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Divin @ 2009 05 25, 16:26)
.... Pradėjau nuo vidaus. Atradau kažkada nupirktą "Jadvydos žolių" rinkinį nuo plaukų slinkimo, dar net nepraplieštą....

Na, geriu jau savaitę Jadvygos žoles, nors ir neprisilaikau labai nurodymų - nevisada įšeina gerti 3 kartus į dieną blush2.gif bent toks baisus slinkimas pristabdytas thumbup.gif Reikės pasistengti gerti dabar 3 kartus į dieną ir dar prieš galvos plovimą 2 kartus per savaitę įtrinti. Pažiūrėsim, kaip bus g.gif
O šampūnas aš dabar rinksiuos nors be natrio laureat ir lauril sulfatų pagrindo. Tikrai nesinori plauti galva šampūnais, pramoninių valymo priemonių pagrindu, beto jų visur pilna, net dantų pastose doh.gif Aišku, sunkoka išsirinkti, nes tokių šampūnų mažai, o iš jų dar ne visi gali būtent tau tikti. Be to dar pažiūriu, kad nebūtų metiltiociazolinono. Ši cheminė dezinfikavimo priemonė, turi savybę kauptis organizme ir pasiekus tam tikros koncentracijos gali išaukti Alchaimerio lygą, jei ne tau tai gali persiduoti kitai kartai. Ji dažniausiai būna pigiuose rusiškuose šampūnuose, ir net vaikiškuose šampūnuose doh.gif nors kartais galima aptikti ir brangiuose (pvz. Keune) doh.gif
Aišku, nežinoma dar kiek kiti šių medžiagių pakaitalai kenksmingi. ax.gif Dėl to manau reikia naudoti vis skirtingos sudėties šampūnus, kad kokia viena medžiaga nesikauptų organizme. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Divin: 28 gegužės 2009 - 09:46
Šian buvau pas gydytoją, tai ji liepė valgyti avižinę košę, kad plaukai sustiprėtų, bet reikia kantrybės ir valgyti reguliariai.
Atsakyti
alijosium galva ishsitpk, padeda.
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2009 05 26, 14:42)
O as po lietuvisku sampunu i plaukus suku negaliu ikisti, jie buna kaip siaudiniai. O nuo plauku slinkimo labai gerai padeda Fitoval sampunas.

As po Fitoval sampuno nei pirsto i plaukus ikist negaliu,jau nekalbant apie sepeti doh.gif Skalaudavau po n kartu,vistiek tas pats,tai po 3 bandymu atidejau i sali.Praejo nemazai metu,o bandyt dar kart nenoriu smile.gif

Gerdama Priorin trinu plaukus Dzintars balzamu.Paskaiciau cia apie ta pasta Sulsena ir pasidare ydomu kaip ji ax.gif Kai plaukai taip slenka isbandyt gali atrodo bet ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutelytia @ 2009 05 27, 14:56)
Labuk visoms smile.gif na as ir turiu bedu su plauku slinkimu sad.gif naudojau ivairiausius sampunus,kapsules,bet nieko... Dabar deduosi kauke (kuria pasiule viena mamyte: 1 valgomojo šaukšto medaus
1 valg. š. aliejaus
1 valg. š. ricinos aliejaus ( nusipirkite vaistinėje)
1 valg. š. plaukų balzamo
1 kiaušinio trynio.
Visus komponentus reikia sumaišyti, o kaukę įtrinti į plaukų šaknis prieš trenkant galvą. Įtrynus reikia ant galvos užsidėti polietileno maišelį ir apsirišti skarele. Kaukę reikia laikyti ne trumpiau nei 1 valandą. Naudoti 1 kartą per savaitę, kursas - 10 kaukių. "
) lauksiu rezultato,nes dejaus dar tik 3kartus.. smile.gif beja dar papildomai vartoju Fitoval losjona,bet kolkas jokiu rezultato nedave.. g.gif


As darau panasia kkauke, tik dar dedu (cesnako arba svoguno + alijosiaus sulciu) kai laaabai slinko, tai dariau du menesius, o du kartus per savaite. Plaukai auga kaip isproteje ir nebeslenka. Sia procedura kartoju du kartus per metus. Bet reikia apsisarvuoti kantrybe... Jau kokie 4 metai kai man tai pati geriausia kauke nuo slinkimo. Nors vyras buvo pripirkes ampoluciu po 200, bet poveikio 0.
Atsakyti
Ir pas mane atsirado ta problema tik palyginus neseniai nuo vasario mėnesio. Iš pradžių visą kaltę verčiau žvynelinei, nes buvo labai paūmėjus, bet ją apsigydžius slinkti nenustojo. Vėliau galvojau, kad atėjo tas laikotarpis kaip kas tris metus slenka plaukai, bet ir jis turėtų baigtis, bet nė velnio ir kuo toliau tuo labiau slenka, jau net pora kartų apsiverkusi buvau. Nusipirkau SEBAMED šampūną nuo slinkimo ir kažkokią kaukią iš DROGO nuo kurios tik pilna galva pleiskanų atsirado tai šveičiau į šiukšlinę po vieno naudojimo. Pasiguodžiau bendradarbei, tai ji rekomendavo AMWAY kaukę ir serumą. Tai jau antra savaitė eina bet jokio pagerėjimo nėra.
Tai dabar čia prisiskaičiau tai pradėsiu nuo čemeryčių vandens, po to juodąjį ridiką imsiu ir jeigu nepadės tai visokias kaukes teks darytis, nu bet neturiu aš kantrybės tuom užsiimti, bet įtariu teks.
Ir dar pagalvojau jeigu čemeryčių vandenį su ricinos aliejum sumaišyt, gal nebūtų blogiau g.gif
Atsakyti
O vietoj juodojo ridiko nebandėte baltojo, jis toks sultingesnis atrodo, ir gal kvapas būtų ne toks aštrus? ax.gif
Atsakyti
Slenka ir man žiauriai plaukai i buvusių liko20-30proc. verysad.gif Įtariu , kad gal rimtą ligą turiu.
Nors šiaip niekuo nesiskundžiu, nagai laibai stiprūs, greit auga, tai spėju ne geležies trūkumas.Gal apsinuodijimas sunkiaisiais metalais g.gif
Negaliu naudoti jokių spiritinių priemonių, jokių-kas gali dirginti jautrią galvos odą...
Geriu Silice balsam-gal padės bent kiek...
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 05 29, 07:44)
As darau panasia kkauke, tik dar dedu (cesnako arba svoguno + alijosiaus sulciu) kai laaabai slinko, tai dariau du menesius, o du kartus per savaite. Plaukai auga kaip isproteje ir nebeslenka. Sia procedura kartoju du kartus per metus. Bet reikia apsisarvuoti kantrybe... Jau kokie 4 metai kai man tai pati geriausia kauke nuo slinkimo. Nors vyras buvo pripirkes ampoluciu po 200, bet poveikio 0.

O gal kuri nors žinot kaip to svogūno kvapo atsikratyt? g.gif Esu bandžiusi daryti kaukytę su svogūnu, bet jau kvapas doh.gif O dabar ir orai tokia lietingi, tai po tokios kaukės išeičisu į lauką... blink.gif Taip norėčiau atgaivinti plaukus ax.gif
Ir dar kai jūs darotės kaukytes su svogūnu tai jo sultis įmaišot į visą kaukės masę ir tepat ant plaukų? o nebūtų geriau tik į šaknis įtrinti jo sultis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2009 05 29, 18:04)
O gal kuri nors žinot kaip to svogūno kvapo atsikratyt? g.gif  Esu bandžiusi daryti kaukytę su svogūnu, bet jau kvapas doh.gif  O dabar ir orai tokia lietingi, tai po tokios kaukės išeičisu į lauką... blink.gif Taip norėčiau atgaivinti plaukus ax.gif
Ir dar kai jūs darotės kaukytes su svogūnu tai jo sultis įmaišot į visą kaukės masę ir tepat ant plaukų? o nebūtų geriau tik į šaknis įtrinti jo sultis? g.gif

as anksciau itirdavau su svoguno sultimis galva be nieko, bet jau smarve doh.gif namiskiai negaledavo salia isbut lotuliukas.gif ir plauk neplovus, 3-4 sykius ploviau su sampunu vis vien spec. kvapas likdavo
ajeru nuoviru skalaukite plaukus, jau kokie svelnuciai palieka, bei stabdo slinkima
Idomu kokia dar veiksminga priemone nuo slinkimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2009 05 29, 14:01)
Slenka ir man žiauriai plaukai i buvusių liko20-30proc. verysad.gif Įtariu , kad gal rimtą ligą turiu.
Nors šiaip niekuo nesiskundžiu, nagai laibai stiprūs, greit auga, tai spėju ne geležies trūkumas.Gal apsinuodijimas sunkiaisiais metalais g.gif
Negaliu naudoti jokių spiritinių priemonių, jokių-kas gali dirginti jautrią galvos odą...
Geriu Silice balsam-gal padės bent kiek...


Ma ir pradejo slinkti plaukai, nors niekada tokios problemos nesu turejusi, net po gimdymo neslinko. Geriu ir as Silice balsam, bet nieko man jis nepadeda, sako reikia gerti maziausiai puse metu, bet as tiek ir geriu ir nepasakyciau, kad jis man padeda verysad.gif
Atsakyti
Pradejau gert Fitoval vitaminus. Gal kas jau bandet? rolleyes.gif
Atsakyti