Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(be*starlet @ 2009 05 22, 14:59)
O kokia kaina skysto gelezies Floradix? ir pirkta kur?

kaip kur. vienoje vaistineje 32 lt su centais, kitoj gali buti 34 lt su centais smile.gif pirkti tai vaistinese. tik minusas tas, kad uztenka tik porai savaiciu buteliuko
Atsakyti

As pirma savaite geriua tiek kiek parasyta ant buteliuko, o po to - tik po puse dozes, tai apie menesi gal geriau smile.gif ten dar be gelezies B grupes vitaminai yra, berods. Naturalus produktas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 01 spalio 2009 - 20:36
QUOTE(Becky @ 2009 05 22, 16:50)
As pirma savaite geriua tiek kiek parasyta ant buteliuko, o po to - tik po puse dozes, tai apie menesi gal geriau smile.gif ten dar be gelezies B grupes vitaminai yra, berods. Naturalus produktas  thumbup.gif

jo o b grupes vitaminai labai naudingi plaukams ir ju augimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 20, 22:37)
Ir mane pykindavo nuo Perfectilio..cia manau tuose vitaminuose kazkas ne taip yra, bet man ir skrandi grauzdavo ziauriai, tai nebegersiu daugiau..


kazkada teko dirbti vaistineje, tai Vitabiotiku atstove minejo, kad siuos vitaminus reikia gerti po vagio, norint, kad nepykintu.
Atsakyti
Aš cinko tabletes vartoju, tai mano plaukai super dabar. Nebeslenka.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2009 05 24, 21:05)
Aš cinko tabletes vartoju, tai mano plaukai super dabar. Nebeslenka.

o jus gryna cinka geriat, ar su kokiu magniu, kalciu? nes as gryna cinka geriau, man kazkaip nieko nepadejo doh.gif o gal per trumpai geriau?! rolleyes.gif kiek laiko geriate?
Atsakyti
Sveikutės,
Man po kokių 2-3 mėnesių po gimdymo pradėjo slinkti ir dar kaip doh.gif Galvojau, kad nupliksiu, bet kol kas dar yra plaukų, nors gerokai apmažėjo, matyt kažkiek dar atauga. g.gif Galvojau, kad laikinas dalykas, todėl nieko nesiėmiau. Bet praėjo pora mėnesių, o plaukų vis mažiau. verysad.gif
Mačiau, kaip mano sesutė ieškojo priemonių nuo plaukų slinkimo, kiek pinigų išleido vėjais, kiek visko išmėgino - ir užsispirusi, turėjo kantrybės trinti, masažuoti, rijo visokiausius vitaminu. O nors kiek pastebimo ir tikrai tokio triuso verto rezultato nepasiekė verysad.gif Jai net pro mikroskopą plaukus apžiūrinėjo, aliejais patrinė kokį mėnesį, suplojo tada apie tūkstantį litų ir jokio taip laukto rezultato nepasiekė. swoon.gif
Taigi, stebėdama ją padariau išvadas ir pasirinkau kitą daugiau filosofišką strategiją. biggrin.gif Aišku, plaukus veikia ir stresai, ir vanduo (tai tikrai 100% veikia įsitikinau, kai buvau pas tetas nuvažiavus, nuo jų vandens nustojo kurį laiką slinkti plaukai thumbup.gif ), ir hormonai, ir medžiagų, kraujo apykaita. Bet suvaldyti visą šitą krūvą veiksnių tiesiog neįmanoma! irnesakyk.gif Ypač kai pradedi panikuoti ir griebtis visko iš karto, gal laikinai kokių didesnių ar mažesnių rezultatų ir gautum vien dėl to, kad organizmui būtų savotiška šoko terapija biggrin.gif Be to viską kas skatina medžiagų apikaitą (vitaminai, želmenų ir kt sultys, ekstraktai), reikia gerti su saiku, darant nemažas pertraukas, kad organizmas atsitokėtų. Prie viso to, padidėjusi medžiagų apikaita labai gerai "maitina" vėžį. sad.gif Taigi, kas turi giminaičių sirgusių vėžiu, ypač reikėtų pasisaugoti, na, atsargumas ir kitiems gėdos nepadarytų. Neveltui yra patarlė "kas per daug tas ne sveika"... O juk nežinote, kiek tų medžiagų savyje jau turi mastau.gif
Šampūnai, nors ir atrodo tik paviršutiniškai veikia, ir tai visokiausių "bėsų" turi. Jie jau bent odą veikia, o tai plaukų dirva. Juk neveltui nuo kai kurių labiau niežti, atsiranda pleiskanų (tai oda reaguoja į dirgiklius) mastau.gif Be to paprasčiausiai gali būti alergiškas kokiems trinamiems aliejams.
Jau nešneku apie visokiausias dietas irnesakyk.gif
Nežinau kiek pavyks plaukų išsaugoti, bet pasistengsiu nesėdėt rankas sudėjus. biggrin.gif Vandenį vis vien kas kart nevirinsiu, nes nežinia kokių nemalonių junginių (be nuovirų) dar gali pasidaryti, daug triuso, ir efektas gali būti blogesnis. Pradėjau nuo vidaus. Atradau kažkada nupirktą "Jadvydos žolių" rinkinį nuo plaukų slinkimo, dar net nepraplieštą, nes buvau nupirkus kelis rinkinukus, o vaistažoles visas iš kart geriau negerti. Geriu tik pora dienų taigi jokio efekto kol kas nesitikiu. Pradėjau gerti nuo mažesnės koncentracijos (prašyta 1-2 šauktai taigi dedu kol kas tik 1), po kurio laiko trinsiu šiuo užpilu ir galvą, vėliau padėsiu jau 2 šaukštus. wink.gif Kokį mėnesį-kitą, žiūrint koks bus rezultatas, padarysiu pertrauką. Dar iškapsčiau dar tokį Zolotoj šolk aliejuką plaukų stiprinimui (atrodo Eurokoj pirkau). Reikės išbandyti po pertraukos kol galiojimas nepasibaigė. mastau.gif
Plaukus plausiu neutralesniu šampūnų be visokiausių gydančių priedų (žolelių ekstraktų, mineralų, vitaminų), juk ir taip gersiu ir trinsiu žolelių užpilą smile.gif Radau čia šampūnus ir balzamus "Natura Siberica" be šarmų, parabenų ir kitų "bėsų". Tik pabaigsiu dabartinį šampūną. mirksiukas.gif

Tiesa, nervų nusiraminimui labai geras JŽ atpalaiduojanti arbata nakčiai thumbup.gif Tik nepersistenkit, nes busit visą dieną mieguistos hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Divin: 25 gegužės 2009 - 15:31
Kazkada jau cia rasiau, bet pasikartosiu. Nors sampuno uzduotis - isplauti plaukus, buna ant plauku tik pora minuciu, bet vistiek juos veikia. Man slenka plaukai nuo tokiu sampunu kaip garnier, pantene, l'oreal, nivea ir panasiu. Neisivaizduoju kodel, bet jau po 2-3 plovimu buna pilnos saujos plauku. Renkuos sampunus su kuo paprastesne sudetim, kad ir margaritos ir rasos lietuviskus. Ten ingridientu minimumas ir plaukai jauciasi gerai ir galvos nepalieka biggrin.gif Is malsumo nusipirkau Garnier tamsiai zalioje bunkuteje (kuris be parabenu ir silikonu) doh.gif - po poros dienu plaukai pradejo slinkti... Dabar plaunu lietuvisku ir viskas vel susitvarke.
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 05 26, 12:51)
Kazkada jau cia rasiau, bet pasikartosiu. Nors sampuno uzduotis - isplauti plaukus, buna ant plauku tik pora minuciu, bet vistiek juos veikia. Man slenka plaukai nuo tokiu sampunu kaip garnier, pantene, l'oreal, nivea ir panasiu. Neisivaizduoju kodel, bet jau po 2-3 plovimu buna pilnos saujos plauku. Renkuos sampunus su kuo paprastesne sudetim, kad ir margaritos ir rasos lietuviskus. Ten ingridientu minimumas ir plaukai jauciasi gerai ir galvos nepalieka  biggrin.gif Is malsumo nusipirkau Garnier tamsiai zalioje bunkuteje (kuris be parabenu ir silikonu)  doh.gif  - po poros dienu plaukai pradejo slinkti... Dabar plaunu lietuvisku ir viskas vel susitvarke.


O as po lietuvisku sampunu i plaukus suku negaliu ikisti, jie buna kaip siaudiniai. O nuo plauku slinkimo labai gerai padeda Fitoval sampunas.
Atsakyti
Nuo plaukų slinkimo naudoju Plantur šampūną ir losjoną. Man jis tinka, pabandykite ir jūs smile.gif
Atsakyti
Labuk visoms smile.gif na as ir turiu bedu su plauku slinkimu sad.gif naudojau ivairiausius sampunus,kapsules,bet nieko... Dabar deduosi kauke (kuria pasiule viena mamyte: 1 valgomojo šaukšto medaus
1 valg. š. aliejaus
1 valg. š. ricinos aliejaus ( nusipirkite vaistinėje)
1 valg. š. plaukų balzamo
1 kiaušinio trynio.
Visus komponentus reikia sumaišyti, o kaukę įtrinti į plaukų šaknis prieš trenkant galvą. Įtrynus reikia ant galvos užsidėti polietileno maišelį ir apsirišti skarele. Kaukę reikia laikyti ne trumpiau nei 1 valandą. Naudoti 1 kartą per savaitę, kursas - 10 kaukių. "
) lauksiu rezultato,nes dejaus dar tik 3kartus.. smile.gif beja dar papildomai vartoju Fitoval losjona,bet kolkas jokiu rezultato nedave.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutelytia @ 2009 05 27, 14:56)
Labuk visoms smile.gif na as ir turiu bedu su plauku slinkimu sad.gif naudojau ivairiausius sampunus,kapsules,bet nieko... Dabar deduosi kauke (kuria pasiule viena mamyte: 1 valgomojo šaukšto medaus
1 valg. š. aliejaus
1 valg. š. ricinos aliejaus ( nusipirkite vaistinėje)
1 valg. š. plaukų balzamo
1 kiaušinio trynio.
Visus komponentus reikia sumaišyti, o kaukę įtrinti į plaukų šaknis prieš trenkant galvą. Įtrynus reikia ant galvos užsidėti polietileno maišelį ir apsirišti skarele. Kaukę reikia laikyti ne trumpiau nei 1 valandą. Naudoti 1 kartą per savaitę, kursas - 10 kaukių. "
) lauksiu rezultato,nes dejaus dar tik 3kartus.. smile.gif beja dar papildomai vartoju Fitoval losjona,bet kolkas jokiu rezultato nedave.. g.gif


man nepadejo si kauke, man net svoguno kauke ne ka tepadeda doh.gif Bet tokia kaukyte tikrai nepablogins situacijos, pastiprins plauka smile.gif
Atsakyti