Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Zibute33 @ 2009 05 20, 17:07)
Laba 4u.gif  Mane taip pat pykina nuo Perfectil doh.gif  uzgeriu vandens ir tikrai nemazai,bet vistiek nuo tu vitaminu negera blink.gif
Isbandziau visokias kaukes, balzamus. Ruosiuosi nusipirkti itrinamu ampuliu. Gal pades? g.gif

Ir mane pykindavo nuo Perfectilio..cia manau tuose vitaminuose kazkas ne taip yra, bet man ir skrandi grauzdavo ziauriai, tai nebegersiu daugiau..
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2009 05 20, 20:02)
Šiandien nusipirkau ampules Ozo nuo plaukų slinkimo ir riebalavimosi, žiūrėsiu, kaip jos. Gal kas bandėte? g.gif

man atrodo gal as bandziau, efekto nepamenu
Atsakyti
Gal kuri pamenat kur raso temose apie plaukus apie svogunu terapija??? Idomu kokia tiksliai turi buti kaukes konsistencija ir ar smirda plaukai kai sausi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MijaV @ 2009 05 21, 10:29)
Gal kuri pamenat kur raso temose apie plaukus apie svogunu terapija??? Idomu kokia tiksliai turi buti kaukes konsistencija ir ar smirda plaukai kai sausi? ax.gif


Pati nebandziau , bet mama pasakojo kad viena jos pazystama tokias kaukes dares. Sake kad sausi plaukai kaip ir nesmirda, bet jei bent biski suslampa (pvz vasara kai karsta bent minimaliai suprakaituoji), tai tokia smarve kad salia stovet neimanoma blink.gif
Atsakyti
as tai pries nepilna menesi pirkau is kirpejos Selective professional losjona nuo plauku slinkimo (tiesa, jis skirtas vyrams, bet kirpeja patikino kad nieko blogo neatsitiks ax.gif ) tai zinokit poveikis jauciasi tikrai, zymiai sumazejo slinkimas thumbup.gif nors gal dar padejo ir gelezis, nes irgi jau beveik menesi geriu. o pries tai kiek priemoniu buvo isbandyta doh.gif o rezultatas - trumpos kasos verysad.gif
Atsakyti
sweikutes mirksiukas.gif prisijunksiu prie jusu slekanciuju ratelio 4u.gif plaukuciai man jau kokia puse metu slenka doh.gif verysad.gif bet wis man mamukas mano sako kad cia del streso ir dideli kruwio verysad.gif na tai as jau kaip imanoma wiska bandziau susiswelninti bet deja rezultatas TRAGISKAS cry.gif cry.gif cry.gif o dar snd kai ryte dziowinaus plaukucius ir per juos perbraukus su sepeciu toks kuokstas isslinko tai apsiwerkiau... cry.gif verysad.gif kai draugem papasakojau tai tos man prirode EUROKOS parduotuwej tokia pardaweja kuri sake patars priemones kokias nusipirkt nuo plaukuciu slinkimo smile.gif na tai nutypenau pas ja ir ji man isiule ampolytes su placenta ir purskemas DOMANSNIJE RECEPTI plauku priemone nuo slinkimo ir dar toki APTECKA AGAFTI plauku tonika "Berizovaja voda" - kazkoks su berzu pumpurais...tai ji man sake kad reik wiena diena wiena purkst kita diena kita ir trecia diena ampulyte ir wel taip kartot... smile.gif smile.gif na tai ka bandysiu ax.gif tikiuos wisiskai plaukuciai nenukris ir kokio peruko neareiks biggrin.gif doh.gif kaip wiskas seksis ir kokie rezultatai pasipasakosiu weliau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Man vienu momentu irgi plaukai slinko, buvau nusipirkus tu vitaminų plaikams iš Eurokos "domasnyje recepty", ir berzu vandeni, bet poveikio nulis, atrodo kad nuo vitaminu dar labiau slinko. Del placentos ampuliu - kažkur skaičiau kad jos iš vis neveiksmingos, o toms, kurioms "padejo" ir be tu ampuliu plaukuciai susitvarkytu. Geriau skysta gelezi Floradix (atrodo taip vadinasi) ir viskas pasitaise smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 05 21, 22:47)
Man vienu momentu irgi plaukai slinko, buvau nusipirkus tu vitaminų plaikams iš Eurokos "domasnyje recepty", ir berzu vandeni, bet poveikio nulis, atrodo kad nuo vitaminu dar labiau slinko. Del placentos ampuliu - kažkur skaičiau kad jos iš vis neveiksmingos, o toms, kurioms "padejo" ir be tu ampuliu plaukuciai susitvarkytu. Geriau skysta gelezi Floradix (atrodo taip vadinasi) ir viskas pasitaise smile.gif

As irgi tos nuomones, kad pirmiausiai plaukucius reikia stiprinti is vidaus smile.gif bet del ampulyciu tai nesutinku, nes pati jas neseniai nusipirkau biggrin.gif ir noriu tiketi, kad pades biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

turiu labai gera recepta kaip sustabdyti plauku slinkima.
1 kiausionio trinis
1 val. saukstas ricinos aliejus
1 val. saukstas degtines.

Viska gerai ismaisiti ir itrinti i saknis, palaikiti siltai ( maiselis ir ranksluostis) ne maziau kaip valanda. Kai turejau daugiau laiko, laikiau iki 2 valandu. Kauke daroma 2 kartus i savaite. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

P.s. jau po savaites pastebejau rezultata.

Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 05 21, 22:47)
Geriau skysta gelezi Floradix (atrodo taip vadinasi) ir viskas pasitaise smile.gif

va va, ir as sita geriu. tai tikrai plaukuciu bukle taisosi drinks_cheers.gif o ir energijos padaugejo, savijauta pagerejo thumbup.gif (nors gal ir ne i tema cia ta energija doh.gif )
Atsakyti
O as prie Placent ampuliu dar tuo paciu geriu Cinka,tai man gal maziau pradejo slinkti ir nuo to ir nuo to g.gif Na ziuresiu,kaip toliau bus,ar is tikruju maziau slinks,ar man cia tik taip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
O kokia kaina skysto gelezies Floradix? ir pirkta kur?
Atsakyti