Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Manija69 @ 2009 05 18, 19:17)
O tu patijas ruoši ar pirkt sulčių yra? bigsmile.gif

pati,ridika nusiperku maxsimoj,ar iki,cia tie kur nuo anginos naudoja mirksiukas.gif ,sutarkuoji ir ispaudi sultis,gali ir per burokine tarka tarkuot,jis sultingas.Tik sutarkaus palauk truputi tegu nusigaruoja truputi tas astrumas,nes grauzia neblogai.
Dar neblogas dalykas yra pries plaunant galva pasidaryti odos pilinga-suslapini galva ir istrini su rupia druska,tada oda ir kaukes pasisavina geriau,as dabar naudoju stambia juros druska
Atsakyti
Jau sunaudojau 10 ampuliu is Eurokos (5 Placent, 5 E...),tai gal zinokit kazkoks poveikis jau yra,slenka plaukai,bet ne tiek daug,ar man cia taip vaidenasi,nesuprantu bigsmile.gif Snd vaziuosiu dar pirkti,nes pabaigiau,tai vel gal pamaisysiu kokiu 2 rusiu dar 10 smile.gif
Atsakyti
QUOTE
mama+mama Paskelbta Šiandien, 11:20
  QUOTE(Manija69 @ 2009 05 18, 19:17)
O tu patijas ruoši ar pirkt sulčių yra?





pati,ridika nusiperku maxsimoj,ar iki,cia tie kur nuo anginos naudoja  ,sutarkuoji ir ispaudi sultis,gali ir per burokine tarka tarkuot,jis sultingas.Tik sutarkaus palauk truputi tegu nusigaruoja truputi tas astrumas,nes grauzia neblogai.
Dar neblogas dalykas yra pries plaunant galva pasidaryti odos pilinga-suslapini galva ir istrini su rupia druska,tada oda ir kaukes pasisavina geriau,as dabar naudoju stambia juros druska

4u.gif reiks bandyti.Okiek ilgai b8ni su itrintomis ridiko sultimis? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu ir as sia problema, slenka ziauriai plaukai doh.gif begalo, neisivaizduoju nuo ko schmoll.gif streso zmogus gi niekad netures, vistiek viduje buna kokia nerimo dalele.. nutariau nusipirkti kazkokia rusiska kauke plaukams SVOGUNAS+VARNALESA ALIEJUS firma berots belkosmex belovezskie hanebi berots taip skaitosi ir dar nusipirkau kapsules su placenta PLACENT HAIR LIQUID, ziuresim kaip cia seksis ir kaip bus g.gif labai tikiuosi kad praeis slinkimas, moment buvo apstoje bet vel prasidejo blink.gif ziauru, vaistineje ejau pro sali, ten buvo galima echo pasidaryti, tai padare tai sake ziurus praretejimas plaukams doh.gif ir pati kai pamaciau vos nuo kedes nenukritau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Saulutė*20: 19 gegužės 2009 - 16:26
Pabandziau tas priemones, bet kaip jau smirdi blink.gif eina sau net bloga pasidare, plaukai svelnesni nei buvo thumbup.gif
Atsakyti
SVOGUNAS+VARNALESA ALIEJUS šitą kaukę naudojau kaip balzamą, tai man super plaukus minkštino ir neriebino, bet netryniau į šaknis, nes manau naudos mažai būtų, kaip nuo slinkimo g.gif
Atsakyti
Aš irgi esu turėjusi tą kaukę iš Belkosmex, kaip už tokiąkainą tai ji man faina pasirodė thumbup.gif tik dabar perėjau prie prof. plaukų priežiūros priemonių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mano_svajone @ 2009 05 19, 01:01)
Nuo plauku slinkimo gelbeju likucius ant galvos nuo tada,kai dukrai suejo mazdaug trys menesiai  doh.gif  Paskutnis pirkinys Priorin kapsules,labai tikiuos,kad jo spades,nes anksciau gelbedavo ir net labai.Tiesa,po visu priemoniu svieziu plauku atsirado,bet kadangi mano plaukai zemiau liemens,daros baisu,kad teks rezt kasas iki ausu  doh.gif


man irgi po dukrytes ziaurei slinko ir padejo Priorinas ir Vichy ampoles , naudojau priorina kokius gerus 3men o Vichy ampoliu dezute sutepiau (ten jos lyg 8 ar 10) ir matyt sutapimas bet po paskutines ampoles plauku slinkimas kaip uzsiriso thumbup.gif
bet dabar vel sukose matau vis daugiau plauku unsure.gif vel issitraukiau priorina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvita @ 2009 05 18, 23:45)
As irgi jau susizgribau, reik rimtos pagalbos ieskoti, nes slenka plaukai be perstojo, pilnos saujos, kai trenku galva doh.gif , niekas nepadeda, nezinau net nuo ko, gal nuo stresu ar nuo vitaminu trukumo, Perfectill geriu, bet labai pykina, tai kartais praleidziu kokia dienele, dar su ampulem patrinu saknis, sampunus, kaukes kaitalioju, o siaip visa gyvenima tam tikrais tarpais paslinkdavo, bet ko griebtis net neisivaizduoju ax.gif , o ryt kaip tycia einu pas kirpeja, reiks dazyt saknis, turbut tas dazymas irgi prie gero nepriveda, o tai ka daryt, baisi atrodyt nenoriu. verysad.gif


Sveika, jei bloga darosi isgerus vitaminu, tai greiciausiai del to kad neuzgeri maziausiai puse stiklines vandens. man ir taip budavo geriant bet kokius vitaminus, o ypac tuos kurie yra lyg su tokia plasmasine plevele, bet po to man vaistininke patare isgerti iskart vandnes (geriau visa stiklone:)), tai tikrai padedavo.
Ir sakau pasiskaityk apie galvanini aparata, tikria duoda rezultatus neblogus. Jis naudojant su t.t priemonem suaktyvina kraujotaka ir atgaivina plauko svoguneli, o plauku augimas skatinamas tuo kad uzduse svoguneliai lyg pabudinami yra.
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2009 05 20, 08:19)
Aš irgi esu turėjusi tą kaukę iš Belkosmex, kaip už tokiąkainą tai ji man faina pasirodė thumbup.gif  tik dabar perėjau prie prof. plaukų priežiūros priemonių 4u.gif

ir taip pat pasielgiau, parsitempiau bačioką kaukės iš kirpyklos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ogiciukas @ 2009 05 20, 11:19)
Sveika, jei bloga darosi isgerus vitaminu, tai greiciausiai del to kad neuzgeri maziausiai puse stiklines vandens. man ir taip budavo geriant bet kokius vitaminus, o ypac tuos kurie yra lyg su tokia plasmasine plevele, bet po to man vaistininke patare isgerti iskart vandnes (geriau visa stiklone:)), tai tikrai padedavo.
Ir sakau pasiskaityk apie galvanini aparata, tikria duoda rezultatus neblogus. Jis naudojant su t.t priemonem suaktyvina kraujotaka ir atgaivina plauko svoguneli, o plauku augimas skatinamas tuo kad uzduse svoguneliai lyg pabudinami yra.


Laba 4u.gif Mane taip pat pykina nuo Perfectil doh.gif uzgeriu vandens ir tikrai nemazai,bet vistiek nuo tu vitaminu negera blink.gif
Isbandziau visokias kaukes, balzamus. Ruosiuosi nusipirkti itrinamu ampuliu. Gal pades? g.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau ampules Ozo nuo plaukų slinkimo ir riebalavimosi, žiūrėsiu, kaip jos. Gal kas bandėte? g.gif
Atsakyti