Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

O man "nustate" priezasti- slenka po gimdyno doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 15, 23:53)
bet argi neidomu KODEL tau slenka? man atrodo bet koks gydymas pradedamas nuo priezasciu ieskojimo, o ne galvojimo kokia ampule ect nusipirkt.  smile.gif  tai ok, gali but ne viena priezastis bet argi tai trukdo issiaiskint?

aš savo priežastis žinau (diskutavome anksčiau)....
Ir nemanau, kad kuri eitų ko nors pirkti-tik dėl pirkimo...
Daugmaž visos žinome kas ir kaip.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 16 spalio 2009 - 10:17
QUOTE(Krisanta @ 2009 10 15, 12:23)
Na aš buvau rašiusi, kokius vitaminus gerti nuo plaukų slinkimo rekomendavo dermotologas, bet moderatorius perkėlė prie vitaminų temos...
Tad pasikartosiu ir tikiuosi niekas nesupyks....nes juos rekomendavo būtent nuo plaukų slinkimo....   
                    "SILICIS"

4u.gif

aš ir geriu Bambuko Silica. bet kai pažiūriu kiek išslinko plaukų tai verkt norisi
Papildyta:
QUOTE(maye @ 2009 10 15, 12:49)
skaiciau forume, kad kitoms nuo plaukams- nagams-odai vitaminu -pykinimas ir kitoks salutinis poveikis atsiranda. kaip Silicis jusu organizmui  g.gif

tai čia nuo Perfectil praktiškai visas pykino
Atsakyti
[quote=Mazoji_s,2009 10 16, 15:08]
aš ir geriu Bambuko Silica. bet kai pažiūriu kiek išslinko plaukų tai verkt norisi
Papildyta:

Gersiu kol "gal" padės...
Kiek laiko geri??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 10 16, 15:05)
Gersiu kol "gal" padės...
Kiek laiko geri??? 4u.gif

aš ir nusiteikus ilgai gert, dar nedaug, tik savaitę kokią rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_s: 17 spalio 2009 - 21:57
sveikos gal galit pasakyt kurios ampolytes geresnes placenta dea ar activ?
Atsakyti
QUOTE(_simute_ @ 2009 10 18, 08:59)
sveikos gal galit pasakyt kurios ampolytes geresnes placenta dea ar activ?

naudojau placenta dea ir visiškai jokio teigiamo poveikio nesulaukiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 10 18, 11:21)
naudojau placenta dea ir visiškai jokio teigiamo poveikio nesulaukiau  schmoll.gif

ir as.. verysad.gif veliau suzinojau kad activ yra efektvesnes, nors ir truputi brangesnes, ir kiekis mazesnis, bet ir jos nepadejo nuo slinkimo, tik nauju plauku priaugo, tai tik tiek gerai
Atsakyti
Sveikos,merginos
man ir labai slenka plaukai,slinkti pardejo neseniai,bet kai perskaiciau tai dabar atgaminu kodel galejo slinkti.Hormonai pas mane visi tvarkoje,bet vaturejau gydyma kad pastociau,tai buvau pumpuojama visokiais hormonais,tai manau viskas atsiliepia dabar.bet nenusimenu,dedu namines kaukes,pas kirpeja uzsisakiau apmules manau pades
Atsakyti
Labas vakaras, gal kas nors zinote ar galima naudoti cemeryciu vandeni balintiems plaukams. ir kiek laiko reikia ji laikyti itrinus i galva.
Atsakyti
QUOTE(admirale @ 2009 10 18, 19:11)
Labas vakaras, gal kas nors zinote ar galima naudoti cemeryciu vandeni balintiems plaukams. ir kiek laiko reikia ji laikyti itrinus i galva.

galima, 15-30min
Atsakyti
O gal teko kam nors bandyti dirvinių asiūklių žolės arbatas? Perskaičiau kažkur internete, kad jose labai daug silicio.
Atsakyti