Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Baranka @ 2009 10 15, 16:32)
Gal zinote, ar maitinanciai mamai juos galima vartoti?

Na, nežinau... Pasitarkite su gyd...jie turi spec.vaistų knygutes kur pasižiūri pagal pavadinima ir pasako ar galima vartoti ar negalima.....

Beja, bėgu paskaitysiu informacinį lapelį................gal ten bus kas parašyta.... 4u.gif
Papildyta:
pas mane FUTUROS "Silica"...

Parašyta:
Nėščiosioms;
Gerti 1 tabletę per parą...

Krūtimi maitinančioms:
Gerti 3 tabletes per parą.............


Vadinasi Galima. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 15, 14:54)
pirma siulyciau rasti priezasti, tada bus 100 kart lengviau  4u.gif  4u.gif

Bet jei taip paprasta butu rast ta priezasti, tai manau ne viena cia nesikankintu. As jau du metai kankinuosi, ir pradziu dariau viska nuo slinkimo, dabar ziuriu, kad nuo visko tie plaukai baisiai issausejo ar ka, nes kai kur matos, kad paplonejes per kokia vieta timpteliu ir nutruksta, vadinas ir luzinejimas prie to slinkimo. na panika ir tiek, kai tiesiog renkies nuo galvos savo vos kelis likusius plaukus kuoksteliais doh.gif o jau tas priezasciu ieskojimas, nezinau, ilgai bandziau ta daryt, bet manau tikrai visko issitirt neimanoma schmoll.gif del tu plauku slinkimo mano med.knygute taip pastorejo, kad ziauru ir priezasties - 0. Taip kad kartais ja surast ir tu sansu nedaug, o plaukiukai palieka galva verysad.gif kartais atrodo geriau jau nieko nedaryt
Atsakyti
Šios priemonės (nei šampūnas, nei tonikas) nieko nepadeda....

http://public.fotki....b/mano/d82.html

Neverta pirkti...O kainavo abu apie 70 Lt........
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 10 15, 16:13)
Bet jei taip paprasta butu rast ta priezasti, tai manau ne viena cia nesikankintu. As jau du metai kankinuosi, ir pradziu dariau viska nuo slinkimo, dabar ziuriu, kad nuo visko tie plaukai baisiai issausejo ar ka, nes kai kur matos, kad paplonejes per kokia vieta timpteliu ir nutruksta, vadinas ir luzinejimas prie to slinkimo. na panika ir tiek, kai tiesiog renkies nuo galvos savo vos kelis likusius plaukus kuoksteliais doh.gif o jau tas priezasciu ieskojimas, nezinau, ilgai bandziau ta daryt, bet manau tikrai visko issitirt neimanoma schmoll.gif del tu plauku slinkimo mano med.knygute taip pastorejo, kad ziauru ir priezasties - 0. Taip kad kartais ja surast ir tu sansu nedaug, o plaukiukai palieka galva verysad.gif kartais atrodo geriau jau nieko nedaryt

gal reiktų atsisakyt feno, tiesinimo žnyplių, plaukų lako ir pan.
aš nuo to pradėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 10 15, 16:30)
gal reiktų atsisakyt feno, tiesinimo žnyplių, plaukų lako ir pan.
aš nuo to pradėjau  4u.gif

Feno, znypliu ir taip niekda nenaudoju, laka, putas irgi tik labai labai retai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 10 15, 16:41)
Feno, znypliu ir taip niekda nenaudoju, laka, putas irgi tik labai labai retai schmoll.gif

tai labai gerai thumbup.gif
vadinasi kažkokios bėdos viduj yra
Atsakyti
Man ta pati problema. verysad.gif Visos temos taip pat neskaiciau, tai gal tikrai jau kazkuri bus rasiusi. Mazdaug pries pusmeti naudojau Pregaine sampuna nuo plauku slinkimo. Vaistineje kainavo apie 30 Lt, bet pakankamai ilgai uztenka (ziurint be abejo kokiu daznumu naudojama). Manau truputi sumazino slinkima, nors kolege sake, jai nei plaukas neiskrisdavo, kai pradejo naudoti, bet po to pleiskanu atsirado... doh.gif
Dabar pas kirpeja nusipirkau losjona (buteliukas su pipete), Wella profesionalios kosmetikos, kainavo apie 130 Lt, bet realiu rezultatu dar nematau..
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 10 15, 15:09)
Ir priežasčių gali būti "100"............. 4u.gif

bet argi neidomu KODEL tau slenka? man atrodo bet koks gydymas pradedamas nuo priezasciu ieskojimo, o ne galvojimo kokia ampule ect nusipirkt. smile.gif tai ok, gali but ne viena priezastis bet argi tai trukdo issiaiskint?
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 15, 14:54)
pirma siulyciau rasti priezasti, tada bus 100 kart lengviau  4u.gif  4u.gif



pritariu drinks_cheers.gif
man kirpeja visada taip kartoja, jei pradejo smarkiai slinkti plaukai, turi rasti priezasti, tai gali buti kazkas tokio kas ivyko pries 1-3 men, pvz. gimdymas, liga, didelis stresas....
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 10 15, 16:13)
Bet jei taip paprasta butu rast ta priezasti, tai manau ne viena cia nesikankintu. As jau

man atrodo nieko nevyksta be priezasties, tame tarpe ir slinkimas. vis tiek yra priezastis kodel slenka. tik noriu pasakyt kad yra ir teisingiausias, ir efektyviausias, ir galu gale pigesnis. jusu atveju gal gyd reikia keist, nes mano atveju as tik pati vos ne lipdama per galvas issikovojau paprasta siuntima pas endo. kazkodel gyd "nepamate" kad vienas zymuo 8 kart virsija norma, bet cia jau ne i tema.
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 15, 23:00)
man atrodo nieko nevyksta be priezasties, tame tarpe ir slinkimas. vis tiek yra priezastis kodel slenka. tik noriu pasakyt kad yra ir teisingiausias, ir efektyviausias, ir galu gale pigesnis. jusu atveju gal gyd reikia keist, nes mano atveju as tik pati vos ne lipdama per galvas issikovojau paprasta siuntima pas endo. kazkodel gyd "nepamate" kad vienas zymuo 8 kart virsija norma, bet cia jau ne i tema.

Na nemanykit, kad as nepritariu, kad nereik ieskot priezasties. Zinoma, reikia, Bet vienas dalykas, kai ta priezastis yra na tarkim daugiau maziau budinga plauku slinkimui ir gali tikrintis. As irgi uz priezasties ieskojima ir labai dziugu, jei vienas kitas sveikatos tikrinimas tikrai parodo ta priezasti. Tiesiog as puikiai supranta tas, kurios ju iesko, o to galo siulo nera. Viena yra kalbet, kaip slenka, kai net kraujo tyrimas nedarytas, o kita, mano atveju, kraujo tyrimai, endokrinologai, hormonu tyrimai, lytiniu hormonu tyrimai, skydliaukes echoskopijos, gelezies, feritinino tyrimai, kalis, magnis, dermatologo konsultacijos, skrandzio tyrimai ir pan.O priezasties nerasta, tai va tada uzjauciu visas panasaus likimo koleges , nes ima ir nusvyra rankos 4u.gif Bet vis tiek tepu i ta galva ka beismanau,geriu vitaminus ir vis tikiuos, kad kazkur kazkas kazkada susitvarkys ax.gif
Atsakyti
Tai ar reiketu darytis kazkokius kraujo tyrimus, kad nustatyti ta priezasti? Kiek koleges eidavo tirtis plauku saknu, tai ta pati pasakydavo visoms biggrin.gif
As irgi kiek pergalvoju - atrodo nei streso padaugejo, o slenka tikrai nemazai..




QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 15, 23:00)
man atrodo nieko nevyksta be priezasties, tame tarpe ir slinkimas. vis tiek yra priezastis kodel slenka. tik noriu pasakyt kad yra ir teisingiausias, ir efektyviausias, ir galu gale pigesnis. jusu atveju gal gyd reikia keist, nes mano atveju as tik pati vos ne lipdama per galvas issikovojau paprasta siuntima pas endo. kazkodel gyd "nepamate" kad vienas zymuo 8 kart virsija norma, bet cia jau ne i tema.

Atsakyti