Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(maye @ 2009 10 12, 13:52)
ir kokios kainos tu ampuliu  cool.gif



maximos toveroj (Kaune) - 87lt
Atsakyti
Padeda ir juodųjų ridikų sultys nuo slinkimo mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir bandziau svogunu sultimis padejo bet tik kuriam laikui ir vel slenka ziauriai.
Atsakyti
as tai isivazduoju kad reikia kazkokiu budu saknis pastiprint, nes pvz kai pasiziuriu i savi isslinkusio plauko sakni, tai ji labai mazyte..tai zinoma tada, kad nera uz ko jam laikytis 4u.gif

o gal turit kuri nors atsiliepimu apie kokius nors antyvatorius ar losjonus?
na kad su vitaminais butu, galvos kraujotaka aktyvintu ar pan..

ampules man ir siaip nelabai prie sirdies...ten dazniausiai toks kiekis buna, kad visos galvos neissitepsi, taip ir lieka, kur ne kur..
Atsakyti
Na, matau, kad as ne viena pradejusi plikti blush2.gif Mielos mamytes, pasidalinkit savo patirtim, ka naudoti nuo plauku slinkimo, nes jau plike sviecia help.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2009 10 15, 09:44)
as tai isivazduoju kad reikia kazkokiu budu saknis pastiprint, nes pvz kai pasiziuriu i savi isslinkusio plauko sakni, tai ji labai mazyte..tai zinoma tada, kad nera uz ko jam laikytis  4u.gif

o gal turit kuri nors atsiliepimu apie kokius nors antyvatorius ar losjonus?
na kad su vitaminais butu, galvos kraujotaka aktyvintu ar pan..

aš ir pastebėjau, kad mano iškritusių plaukų šaknytės labai menkos schmoll.gif
o kodėl tu nenori kažkokių kompleksinių vitaminų pagert? kad plaukas sustiprėtų
o tas kaukes losjonus ir taip gali naudot
Papildyta:
QUOTE(Baranka @ 2009 10 15, 11:58)

aš manau jums čia po gimdymo slinkimas, kur daug kam būna g.gif
organizmas išsekęs, reikia laiko atsigaut jam,manau jūsų gydytoja turėtų tikrai kažką patart
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 20 spalio 2009 - 07:35
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 10 15, 13:18)
aš ir pastebėjau, kad mano iškritusių plaukų šaknytės labai menkos  schmoll.gif
o kodėl tu nenori kažkokių kompleksinių vitaminų pagert? kad plaukas sustiprėtų
o tas kaukes losjonus ir taip gali naudot

Na aš buvau rašiusi, kokius vitaminus gerti nuo plaukų slinkimo rekomendavo dermotologas, bet moderatorius perkėlė prie vitaminų temos...
Tad pasikartosiu ir tikiuosi niekas nesupyks....nes juos rekomendavo būtent nuo plaukų slinkimo....
"SILICIS"

4u.gif
Atsakyti
del vitaminu tai net nzn...gali gi trukst ivairiu. aisku, turbut reikia komplexa kazkoki pagert...

silici irgi mano sesei akzkada buvo israse, kaip ir padejo..
Atsakyti
skaiciau forume, kad kitoms nuo plaukams- nagams-odai vitaminu -pykinimas ir kitoks salutinis poveikis atsiranda. kaip Silicis jusu organizmui g.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2009 10 15, 13:49)
skaiciau forume, kad kitoms nuo plaukams- nagams-odai vitaminu -pykinimas ir kitoks salutinis poveikis atsiranda. kaip Silicis jusu organizmui  g.gif

Geriu apie 2 sav. viskas OK....Tik plaukai dar nenustojo slinkti.... Giminaitė gėrė-irgi viskas OK....Jai padėjo....bet ir gėrė ilgai....
Lauksiu ir aš rezultatų....
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2009 10 15, 11:24)
Na, matau, kad as ne viena pradejusi plikti  blush2.gif  Mielos mamytes, pasidalinkit savo patirtim, ka naudoti nuo plauku slinkimo, nes jau plike sviecia  help.gif

pirma siulyciau rasti priezasti, tada bus 100 kart lengviau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 10 15, 12:53)
Geriu apie 2 sav. viskas OK....Tik plaukai dar nenustojo slinkti.... Giminaitė gėrė-irgi viskas OK....Jai padėjo....bet ir gėrė ilgai....
Lauksiu ir aš rezultatų....

Gal zinote, ar maitinanciai mamai juos galima vartoti?
Atsakyti