Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 12, 13:22)
kur galima isigyti?

maciau kaune yra pirkt, per google suradau smile.gif
Atsakyti
As isigijau alpecin sampuna smile.gif ziuresim, lauksim rezultatu smile.gif o tai plaukai krenta kuokstais jau smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 11, 23:10)
sunaudojau ju nemazai bet nepadejo na gal truputeli bet va vishy ampoles man atradimas!! ta karta kai isbandziau jau daug visko sunaudojus dezute vishy nustojo slink. dabar vel pradejo slink plaukai vis laukiau laukiau galvojau gal naturaliai praeis tas rudeninis slinkimas bet neiskenciau ir nusipirkau vel dezute vishy bet jau po dvieju slinkimas per pus mazesnis  thumbup.gif  duodu jom 10 balu



Man tai Vichy padejo kol naudojau, bet neseniai pabaigiau jau antra karta naudoju-Phytoceane ampules, naturalus pagrindas, lengva naudoti ir biski stilizuoja plauka. Super, puikia sutvarkiau pacia galvos oda ir plaukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 12, 13:22)
kur galima isigyti?



as pirkau kirpykloje, drauge sake Gedimino vaistineje pirko
Atsakyti
sveiki
manau as greit plika liksiu, nes plaukai ziauriai slenka, taigi darau siandien pirma diena su chna bespalve kauke plaukams.Gal kas dare anksciau?Ar padeda?
Atsakyti
QUOTE(SABA @ 2009 10 12, 23:40)
sveiki
manau as greit plika liksiu, nes plaukai ziauriai slenka, taigi darau siandien pirma diena su chna bespalve kauke plaukams.Gal kas dare anksciau?Ar padeda?


manyciau reikia vartoti vitaminus, nes chna padeda tik is isores, ne is vidaus. 4u.gif
Atsakyti
Na o as ejau pirkt vichy ampuoliu bet, visdelto nusipirkau ALFA PART ampuoles nuo slinkimo, tikiuosi bus veiksmingos 4u.gif Gal kuri bandet?
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2009 10 13, 05:23)
manyciau reikia vartoti vitaminus, nes chna padeda tik is isores, ne is vidaus.  4u.gif

Cia ta tokia cna bespalve,kur tokiuose mazuose maiseliuose buna pardavinet,su tokia rausvais plaukais moterim ant jo ir kaina iki Lt? Buvau atkreipusi demesi i si dalyka ,bet pabijojau pirkti,nes tokia pigi,galvojau dar plaukus issausins... g.gif O ka gero duoda te bespalve chna? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 13, 17:07)
Cia ta tokia cna bespalve,kur tokiuose mazuose maiseliuose buna pardavinet,su tokia rausvais plaukais moterim ant jo ir kaina iki  Lt? Buvau atkreipusi demesi i si dalyka ,bet pabijojau pirkti,nes tokia pigi,galvojau dar plaukus issausins... g.gif O ka gero duoda te bespalve chna? blush2.gif

bandziau as ja doh.gif dabar ir uz pinigus nedeciau jos ant savo plauku . ji taaaaaip issausino plaukus kad ilgai dejau kaukes kol atgavau buvusius plaukus
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 13, 18:03)
bandziau as ja  doh.gif dabar ir uz pinigus nedeciau jos ant savo plauku . ji taaaaaip issausino plaukus kad ilgai dejau kaukes kol atgavau buvusius plaukus


mhmmm g.gif kokia ta chna kauke yra? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Man irgi labai slinko plaukai, tai labai padejo namine plauku kauke su svogunu sultimis. smile.gif Tik, aisku, tas kvapas nekoks, nors kai buna sausi nesijaucia jo. smile.gif
Atsakyti
man uosviene patare su dilgelem skalaut ir zinokit padejo nebeslenka blink.gif
Atsakyti