Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(diamondness @ 2009 10 10, 18:14)
As ne Vilniuj,o nedideliam mieste gyvenu,tai cia yra tik Eurovaistines,Camelijos ir Litfarmos ,tai gal galvoju is tu kur butu galima rasti:D
Sampuno nesunaudojau aisku dar,bet kazkaip manau stipresnis poveikis butu,jei ir losjona toki pat naudociau,vistiek jis ilgesniam laikui ant galvos pabuna g.gif

seimos vaistines turi tikrai
paprasyk, gal gali uzsakyti losjona ir kitos vaistines
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 10, 16:12)
Kas zinot,kokiose vaistinese galima rasti Alpecin losjonu nuo plauku slinkimo? g.gif

Man padejo sitas sampunas, pradejo augti "eziukas", bet tik pradejau naudot kita ir neuzilgo vel prasidejo. Grizau prie Alpecin, bet sunaudojus visa buteliuka padetis nebepasikeite, slenka vis tiek. Gal kiek maziau nei buvo is pradziu (man cia po gimdymo prasidejo).
Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2009 10 10, 20:01)
Man padejo sitas sampunas, pradejo augti "eziukas", bet tik pradejau naudot kita ir neuzilgo vel prasidejo. Grizau prie Alpecin, bet sunaudojus visa buteliuka padetis nebepasikeite, slenka vis tiek. Gal kiek maziau nei buvo is pradziu (man cia po gimdymo prasidejo).

Man tai labiau butu aktualu paspartinti augima,nes kazkaip nelabai man ir slenka,bet augt galetu greiciau doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Mano plauku slinkimo istorija netrumpa, jau keli metai ir taip pastovei verysad.gif Tikrinausi sveikata, kraujo tyrimus ne vienus dariausi, viskas gerai, viskas normoj g.gif sampunai, losjonai isbandyti o norimo rezultato nesulaukiu, tai dabar noriu pereit prie RENE FURTERER ampuoliu, gal kuri esat isbandzius ir kokie atsiliepimai butu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabi1 @ 2009 10 11, 21:37)
Labas  4u.gif Mano plauku slinkimo istorija netrumpa, jau keli metai ir taip pastovei verysad.gif Tikrinausi sveikata, kraujo tyrimus ne vienus dariausi, viskas gerai, viskas normoj g.gif sampunai, losjonai isbandyti o norimo rezultato nesulaukiu, tai dabar noriu pereit prie RENE FURTERER ampuoliu, gal kuri esat isbandzius ir kokie atsiliepimai butu? smile.gif


sunaudojau ju nemazai bet nepadejo na gal truputeli bet va vishy ampoles man atradimas!! ta karta kai isbandziau jau daug visko sunaudojus dezute vishy nustojo slink. dabar vel pradejo slink plaukai vis laukiau laukiau galvojau gal naturaliai praeis tas rudeninis slinkimas bet neiskenciau ir nusipirkau vel dezute vishy bet jau po dvieju slinkimas per pus mazesnis thumbup.gif duodu jom 10 balu
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 11, 23:10)
sunaudojau ju nemazai bet nepadejo na gal truputeli bet va vishy ampoles man atradimas!! ta karta kai isbandziau jau daug visko sunaudojus dezute vishy nustojo slink. dabar vel pradejo slink plaukai vis laukiau laukiau galvojau gal naturaliai praeis tas rudeninis slinkimas bet neiskenciau ir nusipirkau vel dezute vishy bet jau po dvieju slinkimas per pus mazesnis  thumbup.gif  duodu jom 10 balu



kiekvienai savo atradimas smile.gif mano atradimas Dikson firmos Chut stop ampules.
po vienos dezutes nustojo slinkti. Ten idomios tokios ampules, viena diena itrini ampule su raudonu skysciu, tai kaitina galvele doh.gif , kita diena - zalia, tai saldo.
kirpeja mano nuteike, kad slinkimas greiciau, kaip po menesio nesusitvarko, bet man po vienos tos dezutes susitvarke. tai va koks mano atradimas. Dabar vyrui pirksiu...
Atsakyti
QUOTE(ditax @ 2009 10 12, 00:31)
kiekvienai savo atradimas smile.gif mano atradimas Dikson firmos Chut stop ampules.
po vienos dezutes nustojo slinkti. Ten idomios tokios ampules, viena diena itrini ampule su raudonu skysciu, tai kaitina galvele doh.gif , kita diena - zalia, tai saldo.
kirpeja mano nuteike, kad slinkimas greiciau, kaip po menesio nesusitvarko, bet man po vienos tos dezutes susitvarke. tai va koks mano atradimas. Dabar vyrui pirksiu...

kur galima isigyti?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 12, 00:10)
sunaudojau ju nemazai bet nepadejo na gal truputeli bet va vishy ampoles man atradimas!! ta karta kai isbandziau jau daug visko sunaudojus dezute vishy nustojo slink. dabar vel pradejo slink plaukai vis laukiau laukiau galvojau gal naturaliai praeis tas rudeninis slinkimas bet neiskenciau ir nusipirkau vel dezute vishy bet jau po dvieju slinkimas per pus mazesnis  thumbup.gif  duodu jom 10 balu


kur galima situ ampoliu isigyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 12, 13:49)
kur galima situ ampoliu isigyti? 4u.gif


ir kokios kainos tu ampuliu cool.gif
Atsakyti
[quote=Rasytee,2009 10 12, 00:10]
sunaudojau ju nemazai bet nepadejo na gal truputeli bet va vishy ampoles man atradimas!! ta karta kai isbandziau jau daug visko sunaudojus dezute vishy nustojo slink. dabar vel pradejo slink plaukai vis laukiau laukiau galvojau gal naturaliai praeis tas rudeninis slinkimas bet neiskenciau ir nusipirkau vel dezute vishy bet jau po dvieju slinkimas per pus mazesnis thumbup.gif duodu jom 10 balu
[/quot

Apie vichy ampuoles irgi mastau, tik va vichy sampunas nuo slinkimo mane nuvyle, tai automatiskai ir ampuolemis nepasitikiu ax.gif bet nepabandzius nesuzinosiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(maye @ 2009 10 12, 14:52)
ir kokios kainos tu ampuliu  cool.gif



Vichy ampuoles maciau Eurovaistinej ir jei neklystu dezutes kaina apie 150lt smile.gif
Atsakyti
as vichy sampuno net ir nebandzius tik ampoles
Atsakyti
QUOTE(gabi1 @ 2009 10 12, 16:22)
Vichy ampuoles maciau Eurovaistinej ir jei neklystu dezutes kaina apie 150lt  smile.gif


o jos skatina plauku augima ar vien nuo slinkimo???
Atsakyti