Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

kam slenka visus metus plaukai,reikia daugiau vandens gerti,nes jei slenka plaukai vadinasi dregmes truksta,tad i diena isgerkit po 2litrus vandens ir pamatysit kaip nustos slinke,isbandytas metodas,man tik truputi beslenka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2009 10 09, 17:08)
kam slenka visus metus plaukai,reikia daugiau vandens gerti,nes jei slenka plaukai vadinasi dregmes truksta,tad i diena isgerkit po 2litrus vandens ir pamatysit kaip nustos slinke,isbandytas metodas,man tik truputi beslenka 4u.gif

nereikia tik ereziju skelbt doh.gif gali ir trukti dregmes bet paraset taip kad rodos isvis nezinot nuo ko,kodel ir is viso kas yra tas slinkimas mirksiukas.gif tiek
Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2009 10 09, 18:08)
kam slenka visus metus plaukai,reikia daugiau vandens gerti,nes jei slenka plaukai vadinasi dregmes truksta,tad i diena isgerkit po 2litrus vandens ir pamatysit kaip nustos slinke,isbandytas metodas,man tik truputi beslenka 4u.gif

is kur tokios zinios? blink.gif
patikek, as su vandens buteliu visur, visada, o vis vien nemazai iskrenta plauku ir taip jau n metu
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 10 07, 03:01)
Ir ka toliau daryti? Kiek laiko laikyti ta svoguna su actu?

laikyt per naktį ir vsio. paskui jau tept

QUOTE(vernela @ 2009 10 07, 12:16)
bet po tokios proceduros,galva smirda. O jeigu dar sulyja,tai siaubas smile.gif

ania?
aš vis vien bandysiu, baisiai maga, nors pas mane slinkimas nėra labai didelis. Bet kai žinau, kad gali dar mažiau slinkt, to noris ir pasiekt ax.gif

QUOTE(maye @ 2009 10 09, 14:49)
nuo plauku slinkimo, zinau puikiai, kad padeda Eurokos pirktos placentos kapsules, kai matau kad pavasari ar rudeni pradedu "sertis", nusiperku viena pakuote, ten 12 vnt. ir kaskart plaudama (t.y. 2 kartai i savaite) po plovimo jas naudoju.. ir ka jus galvojat, eziukas atsiranda, kurio senai nebuvo.. t.y. praeito sezono tu kapsuliu vartojamo

o aš jas 2 mėnesius naudojau. Ir dabar galiu pasakyt, kad dar labiau skatino slinkimą.
kai nepanaudoju, plaukų tiek vonioj nerandu. o kai teplioju plaukų šaknis iškrenta žyyyymiai daugiau doh.gif

man plaukai pradėjo slinkt praeitą rudenį, lyg tol nebuvo tokių dalykų. Iškrito labai daug plaukų, jau ir kriokdavau kaip gaila buvo.
Prasidėjo priemonių paieška. Naudojau Cutrin Bio+ serumą nuo slinkimo, Vichy ampules, Milk shake Zen ampules, Bulbuton ampules, galų gale placentos ampules iš Eurokos.
ir sunaudojus Milk shake, Vichy tiek aš, tiek kirpėja pastebėjom, kad plaukai atsigavo thumbup.gif
ir dabar pastoviai stiprinu šaknis, kad išvengti sezoninio slinkimo ax.gif

Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 10 09, 19:33)
is kur tokios zinios? blink.gif 
patikek, as su vandens buteliu visur, visada, o vis vien nemazai iskrenta plauku ir taip jau n metu


nzn man mano kirpeja taip pasiule,ir man tikrai veikia ax.gif o daugiau dar sake pries plaunant galva reikia pamaigyt galvos oda,kad kraujotaka suaktyvetu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2009 10 09, 17:08)
kam slenka visus metus plaukai,reikia daugiau vandens gerti,nes jei slenka plaukai vadinasi dregmes truksta,tad i diena isgerkit po 2litrus vandens ir pamatysit kaip nustos slinke,isbandytas metodas,man tik truputi beslenka 4u.gif

blink.gif ogeras, niekada negirdejau... bigsmile.gif pigus metodas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Inutis @ 2009 10 09, 21:38)
nzn man mano kirpeja taip pasiule,ir man tikrai veikia ax.gif  o daugiau dar sake pries plaunant galva reikia pamaigyt galvos oda,kad kraujotaka suaktyvetu  mirksiukas.gif

mhm, galvos masazai tai tikrai skatina augima plaiku del kraujotakos, visos kirpejos taip sneka ir man smile.gif
Atsakyti
Kas zinot,kokiose vaistinese galima rasti Alpecin losjonu nuo plauku slinkimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 10, 16:12)
Kas zinot,kokiose vaistinese galima rasti Alpecin losjonu nuo plauku slinkimo? g.gif

man atrodo maciau seimos vaistineje, Panoramoje

o sunaudojai jau sampuna?
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 10 10, 17:24)
man atrodo maciau seimos vaistineje, Panoramoje

o sunaudojai jau sampuna?

As ne Vilniuj,o nedideliam mieste gyvenu,tai cia yra tik Eurovaistines,Camelijos ir Litfarmos ,tai gal galvoju is tu kur butu galima rasti:D
Sampuno nesunaudojau aisku dar,bet kazkaip manau stipresnis poveikis butu,jei ir losjona toki pat naudociau,vistiek jis ilgesniam laikui ant galvos pabuna g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 10, 17:14)
As ne Vilniuj,o nedideliam mieste gyvenu,tai cia yra tik Eurovaistines,Camelijos ir Litfarmos ,tai gal galvoju is tu kur butu galima rasti:D
Sampuno nesunaudojau aisku dar,bet kazkaip manau stipresnis poveikis butu,jei ir losjona toki pat naudociau,vistiek jis ilgesniam laikui ant galvos pabuna g.gif

as tai is vaikino atemiau ta sampuna alpecin biggrin.gif bet jis irgi nezino pavadinimo vaistines, pirko kaune megoj... bet sako irgi ten lyg seimos vaistine... unsure.gif o tai buna ir losijonu? as irgi susidomejau... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2009 10 10, 18:49)
as tai is vaikino atemiau ta sampuna alpecin biggrin.gif bet jis irgi nezino pavadinimo vaistines, pirko kaune megoj... bet sako irgi ten lyg seimos vaistine...  unsure.gif o tai buna ir losijonu? as irgi susidomejau...  bigsmile.gif
Yra kazkoks kur i galvos oda itrinti po plovimo,nuskalauti nereikia,bet is kur ji gauti g.gif doh.gif O padeda jums tas sampunas? As tai dar tik pora kartu tenaudojau,tai nelabai zinau kaip cia kas dar blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 10 spalio 2009 - 16:53
QUOTE(diamondness @ 2009 10 10, 17:52)
Yra kazkoks kur i galvos oda itrinti po plovimo,nuskalauti nereikia,bet is kur ji gauti g.gif  doh.gif O padeda jums tas sampunas? As tai dar tik pora kartu tenaudojau,tai nelabai zinau kaip cia kas dar blush2.gif

as irgi dar tik viena karta teploviau biggrin.gif
Atsakyti