Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Kashaya @ 2009 10 06, 21:14)
Apie minoksidilio tirpalą (būtent apie Regaine/Rogaine preparatą)buvo kalbėta keli psl. atgal  4u.gif

blink.gif blink.gif juk ten nuo plikimo blink.gif blink.gif na aisku.. renkasi kiekviena ,bet manau gydytojo patarimas praverstu.

Aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mama girdėjo per rusišką TV tokį receptą: į stiklinę įdėti puse svogūno ir kiek telpa (kad stiklinė prisipildytų) užpilti abuolių actu. Aš bandysiu, kai tik gausiu obuolių acto smile.gif


2 mėn. naudojau placentos ampules iš Eurokos (dežutė juoda su raudonu), bet nepadeda schmoll.gif kaip slinko plaukai taip slenka

labiausiai vis tik man padėjo Vichy/Bulbuton ampulės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 10 06, 23:20)
mama girdėjo per rusišką TV tokį receptą:  į stiklinę įdėti puse svogūno ir kiek telpa (kad stiklinė prisipildytų) užpilti abuolių actu. Aš bandysiu, kai tik gausiu obuolių acto  smile.gif

Ir ka toliau daryti? Kiek laiko laikyti ta svoguna su actu?
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 10 07, 03:01)
Ir ka toliau daryti? Kiek laiko laikyti ta svoguna su actu?

man irgi butu idomu ka toliau daryt? siaip actas labai sausina plauka ir oda unsure.gif ...jau skalaujant su skiestu actu iskart jaucias ,o ka daryt su grynu net neisivaizduoju ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 10 07, 09:37)
man irgi butu idomu ka toliau daryt? siaip actas labai sausina plauka ir oda  unsure.gif ...jau skalaujant su skiestu actu iskart jaucias ,o ka daryt su grynu net neisivaizduoju  ph34r.gif


Tai ,kogero,kazkokiu budu stimuliuoti plauku augima turetu g.gif nes kiek skaiciau,tai dauguma priemoniu veiksmingos,kurios duoda galvos odai soka,dirgina,grauzia ar pan. na,aisku,proto ribose biggrin.gif ,neturi nuo ju dar blogiau pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2009 10 06, 23:40)
blink.gif  blink.gif juk ten nuo plikimo blink.gif  blink.gif 

Tai va būtent doh.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2009 10 06, 22:40)
blink.gif  blink.gif juk ten nuo plikimo blink.gif  blink.gif  na aisku.. renkasi kiekviena ,bet manau gydytojo patarimas  praverstu.

Aciu 4u.gif  4u.gif

ne tik nuo plikimo ir nuo slinkimo. Gydytojas man israse.
Papildyta:
QUOTE(Kashaya @ 2009 10 07, 10:48)
Tai va būtent doh.gif

butent,kad ne visada. O didelis plauku slinkimas veda prie plikimo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kita @ 2009 10 07, 02:01)
Ir ka toliau daryti? Kiek laiko laikyti ta svoguna su actu?

bet po tokios proceduros,galva smirda. O jeigu dar sulyja,tai siaubas smile.gif
Papildyta:
panaudokit vitamino H. Jis skatina plauku ir nagu augima.Man padejo
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 09 03, 08:22)
schmoll.gif
Man tai kazkokie kosminiai dalykai daros, slenka jau daugiau nei pusantru metu, ir emiau naudot zibala, pirmus tris kartus maniau, kad jau radau vaista, na slinko, bet ne taip, kad kiekviena ryta perbraukus sepeciu imciau verkt, nes pilna pilnutele sauja plauku, taciau po ketvirto zibalo naudojimo - vel viskas is pradziu, zodziu man, kad ir ka  naudociau, pirmi kartai buna liuks, atrodo padejo, o veliau - vel tas pats. Jau nejuokinga, nuolat stresas del tu plauku, baime, ir siaubingas rytas bei galvos plovimas, nes mase plauku. Vyras stebis, kaip is vis ju ant galvos dar yra, nors labai mazai ir bera doh.gif  schmoll.gif

ZINAU,NERVAISTRESAS DAROSAVO ITAKA TIEK SVEIKATAI, TIEK PLAUKUCIAMS.
PRADZIAIMANYCIAU REIKTU MUMS VISOMS IR TAU NURIMTI.. KOKIU RAMINAMU PAGERTI, KAD DUSIA APRIMTU IR KAD I PLAUKU SLINKIMA RAMIAU REAGUOTUM.
REKOMENDUOCIAU NUSIPIRKT IR PAVARTOT MELISANO SKYSTI JIS LABAI RAMINA. KAINUOJA APIE 20LT. ARBA TIESIOG PAGERTI ARBATU RAMINAMU MELISOS AR METU, IRGI PADEDA, I VSKA RAMIAU REAGUOTI. O TOLIAU JAU IESKOT PRIEMONIU...SEKMES...
Atsakyti
man kažkaip keistai , kad jei plaukai slenka jūs tik šnekat, kad vat reikia to arba to kad greičiau plaukai augtų, kad nenupliktumėt. bet žinokit panos, kad tie plaukai, kurie greit išdygsta, greit užauga, kaip sakant per prievartą išstumia juos tie papildai, jie greit ir išslenka, nes jie silpni būna 4u.gif aš kalbu apie tuos, kurie skatina plaukų augimą, manau reikia ieškot priežasties, kodėl tie plaukai slenka, ko trūksta.
jei plaukas augs sveikas jis neiškris taip greit ax.gif

čia mano nuomone tokia...
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 10 08, 20:13)
man kažkaip keistai , kad jei plaukai slenka jūs tik šnekat,  kad vat reikia to arba to kad greičiau plaukai augtų, kad nenupliktumėt. bet žinokit panos, kad tie plaukai, kurie greit išdygsta, greit užauga, kaip sakant per prievartą išstumia juos tie papildai, jie greit ir išslenka, nes jie silpni būna  4u.gif  aš kalbu apie tuos, kurie skatina plaukų augimą, manau reikia ieškot priežasties, kodėl tie plaukai slenka, ko trūksta.
jei plaukas augs sveikas jis neiškris taip greit  ax.gif

čia mano nuomone tokia...

taip, bet nesibaigiantis slinkimas sukelia dar didesne panika ir taip mes atsiduriam dar didesniam strese....tada imames radikaliu priemoniu..o kas belieka,juk negyveni amzius..
Atsakyti
nuo plauku slinkimo, zinau puikiai, kad padeda Eurokos pirktos placentos kapsules, kai matau kad pavasari ar rudeni pradedu "sertis", nusiperku viena pakuote, ten 12 vnt. ir kaskart plaudama (t.y. 2 kartai i savaite) po plovimo jas naudoju.. ir ka jus galvojat, eziukas atsiranda, kurio senai nebuvo.. t.y. praeito sezono tu kapsuliu vartojamo.
cia ne reklama, o mano patirtis blush2.gif ax.gif
Atsakyti
na aš irgi apsilankiau pas gydytojus, padarė tyrimus, ir kągi, nieko nerado, viskas gerai. reiškias irgi nuo nervų bei streso slenka tie plaukai, o tokius dalykus išsigydyti tikrai nėra lengva, nes aš net nejaučiu, kad nervinčiausi... doh.gif tai kam irgi taip yra, tai gerkite vitaminą b, sakė reguliuoja nervų sistemą. o odos gydytoja sakė, kad plaukams geriausiai tinka maisto papildai ar vitaminai ,kur cinko būna.
Papildyta:
QUOTE(maye @ 2009 10 09, 14:49)
nuo plauku slinkimo, zinau puikiai, kad padeda Eurokos pirktos placentos kapsules, kai matau kad pavasari ar rudeni pradedu "sertis", nusiperku viena pakuote, ten 12 vnt. ir kaskart plaudama (t.y. 2 kartai i savaite) po plovimo jas naudoju.. ir ka jus galvojat, eziukas atsiranda, kurio senai nebuvo.. t.y. praeito sezono tu kapsuliu vartojamo.
cia ne reklama, o mano patirtis  blush2.gif  ax.gif

tiems, kam slenka plaukai tik sezoniniu laikotarpiu tai va tokie dalykėliai padeda. o kai slenka metai iš metų, tai jau per paprasti šitie preparatai visokie. irgi sakau iš patirties biggrin.gif
Atsakyti