Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(diamondness @ 2009 10 03, 18:13)
Gal zinot ka nors apie cemeryciu vandeni? Girdejau stabdo slinkima,greiciau plaukai auga,ir siaip daug gero jiem duoda... g.gif Bet kai vaistinei klausiau,tai parode tokia maza balta dezute,o ten parasyta ant pazeistos odos vartot,apie plaukus nieko,ir dar sake ,kad jis spiritinis tirpalas kazkoks,tai galvoju ar jis gali buti geras plaukams,spiritas nesausins,nenugraus plauku dazu? g.gif


As esu naudojusi, tepdavau tik saknis, stengdavausi , kad nepakliutu ant plauku. Man ir slinko plaukai ir dabar slenka, tai zadu vel juo teptis. Manau kazkiek gal sustiprina g.gif Zinau viena panele, kuri tepdavosi tuo vandeniu ir skalaudavo dar su zibalu, tai efektas stulbinantis thumbup.gif Reikes paieskoti kosmetinio zibalo, kazkada esu pirkusi, gal ir dabar yra g.gif Gal kuri kur matete?
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2009 10 05, 11:07)
As esu naudojusi, tepdavau tik saknis, stengdavausi , kad nepakliutu ant plauku. Man ir slinko plaukai ir dabar slenka, tai zadu vel juo teptis. Manau kazkiek gal sustiprina g.gif Zinau viena panele, kuri tepdavosi tuo vandeniu ir skalaudavo dar su zibalu, tai efektas stulbinantis thumbup.gif Reikes paieskoti kosmetinio zibalo, kazkada esu pirkusi, gal ir dabar yra g.gif Gal kuri kur matete?

Taip pat esu paieskose kosmetinio zibalo. Keliose vaistinese neradau, tai per google paieskojau, galima rasti cia Kosmetinis zibalas. Reiks nusipirkt, nes po gimdymo plauku tragiskai mazeja....
P.S. tik apsiziurejau, kad Vilniuje ju parduotuves nera doh.gif Nebent internetu pirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *joy*: 05 spalio 2009 - 10:26
QUOTE(cikada7 @ 2009 10 05, 12:07)
As esu naudojusi, tepdavau tik saknis, stengdavausi , kad nepakliutu ant plauku. Man ir slinko plaukai ir dabar slenka, tai zadu vel juo teptis. Manau kazkiek gal sustiprina g.gif Zinau viena panele, kuri tepdavosi tuo vandeniu ir skalaudavo dar su zibalu, tai efektas stulbinantis thumbup.gif Reikes paieskoti kosmetinio zibalo, kazkada esu pirkusi, gal ir dabar yra g.gif Gal kuri kur matete?

Bet plauku saknis taip pat yra plaukai,o bijau kad nuo saknu man nenugrauztu dazu,nes kiek zinau,tai yra spiritinis tirpalas kazkoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 10 04, 10:20)
Mano plaukai tai net labai sausi, reikalauja ypatingo drekinimo. Tai galvoju gal pabandyti pamirkyti tame nuovire vatos tampona ir patepti ties saknimis. Nes jei visus plaukus skalauciau tai man turbut uzstrigs sukus plaukuose smile.gif

tai gal geriau i kokia bonkute su dozatorium butu patogiau g.gif
Atsakyti
Viena efektyviausių priemonių stabdanti plaukų slinkimą, skatinanti naujų plaukų augimą, gerinanti kraujo pratekėjimą į plaukų folikulas yra minoksidilo tirpalas. Pagal dermatologinius tyrimus, 5 proc tirpalo naudojimo rezultatai po 1 metų:
62 proc pacientų pacientų plaukų slinkimas sustoja visisškai;
vertinant plaukų augimo skatinimo veiksmingumą 15,9 proc tirpalas yra labai veiksmingas, 47,8 proc veiksmingas, o 20,6 proc vidutiniškai veiksmingas;
tyrimo pradžioje buvęs vidutinis 69,7 plaukų slinkimas tyrimo pabaigoje sumažėjo iki 33,8;
šalutinis poveikis buvo pastebėtas odai ir siekė 3,9 proc pacientų, dažniausiai tai buvo niežėjimas, ir buvo klasifikuotas kaip lengvas šalutinis poveikis.
Paskutiniu metu yra optimaliems rezultatams pasiekti naudojamos ir efektyviau veikiančios plaukų atstatyvo priemonių formulės, į kurias be minoksidilo tirpalo įeina ir obuolių polifenolis, azelaino rūgštis, oleanolio rūgštis.
Naudojant minoksidilo priemones reikia paprasčiausiai du kartus dienoje po 1ml tirpalo tolygiai įtrinti galvos odą plaukų srityje. Skalauti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 05 11, 15:31)
na kadangi pribaigiau, tai ir pratesiu.
sena tema ciamirksiukas.gif

labas mamytes,
padekit!!!!
4men po gimdymo ir ziauriai pradejo slinkti plaukai verysad.gif
Jau darosi visai nejuokinga.parasykit kas ka naudojot ir kaip padejo?
busiu dekinga uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2009 10 06, 16:32)
Viena efektyviausių priemonių stabdanti plaukų slinkimą, skatinanti naujų plaukų augimą, gerinanti kraujo pratekėjimą į plaukų folikulas yra minoksidilo tirpalas. Pagal dermatologinius tyrimus, 5 proc tirpalo naudojimo rezultatai po 1 metų:
62 proc pacientų pacientų plaukų slinkimas sustoja visisškai;
vertinant plaukų augimo skatinimo veiksmingumą 15,9 proc tirpalas yra labai veiksmingas, 47,8 proc veiksmingas, o 20,6 proc vidutiniškai veiksmingas;
tyrimo pradžioje buvęs vidutinis 69,7 plaukų slinkimas tyrimo pabaigoje sumažėjo iki 33,8;
šalutinis poveikis buvo pastebėtas odai ir siekė 3,9 proc pacientų, dažniausiai tai buvo niežėjimas, ir buvo klasifikuotas kaip lengvas šalutinis poveikis.
Paskutiniu metu yra optimaliems rezultatams pasiekti naudojamos ir efektyviau veikiančios plaukų atstatyvo priemonių formulės, į kurias be minoksidilo tirpalo įeina ir obuolių polifenolis, azelaino rūgštis, oleanolio rūgštis.
Naudojant minoksidilo priemones reikia paprasčiausiai du kartus dienoje po 1ml tirpalo tolygiai įtrinti galvos odą plaukų srityje. Skalauti nereikia.



Apie koki butent tirpala kalba? g.gif
Atsakyti
Man taip pat labai slenka plaukai jau daugeli metu. Zinau kad tai nuo stresu, blogo maisto, kai blogai issimiegu. Taciau ne per seniausiai kirpeja rekomendavo man visiskai nauja sampuna ir losjona butent nuo slinkimo K@ARAL. Si sampuna ir losjona naudoju jau pora savaiciu, ir tikrai labai padeda, plaukai mažiau slenka. Praeita rudeni mano plaukai uzkimso visus vamzdzius. O dabar tfu tfu tfu.
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2009 10 06, 20:49)
Apie koki butent tirpala kalba? g.gif

Apie minoksidilio tirpalą (būtent apie Regaine/Rogaine preparatą)buvo kalbėta keli psl. atgal 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2009 10 05, 11:07)
As esu naudojusi, tepdavau tik saknis, stengdavausi , kad nepakliutu ant plauku. Man ir slinko plaukai ir dabar slenka, tai zadu vel juo teptis. Manau kazkiek gal sustiprina g.gif Zinau viena panele, kuri tepdavosi tuo vandeniu ir skalaudavo dar su zibalu, tai efektas stulbinantis thumbup.gif Reikes paieskoti kosmetinio zibalo, kazkada esu pirkusi, gal ir dabar yra g.gif Gal kuri kur matete?

šiandien mačiau mažoj Camelios vaistinėj 4u.gif tai gal turi šios vaistinės
Atsakyti
O kaip jus naudojate ta ciameryciu vandeni? Itrinat palaikote ir irsplaunate, ar kaip? ax.gif
Atsakyti
Diskusijas apie vitaminus plaukam perkėliau čia smile.gif
Atsakyti