Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Tresor @ 2009 10 03, 11:07)
Siuo metu man labai pradejo slinkti plaukai doh.gif Rubai aplipe plaukais..Vonioje galva plaunant iskrenta tiek daug. Ant pagalves..Tai susirupinau rimtai, perskaiciau tema ir nusipirkau vaistineje dilgeliu lapu. Skalausiu saziningai kiekviena plovima. Tikiuosi plauku bukle pageres smile.gif


bet nuo ju labai issauseja plaukai schmoll.gif bent jau man po to tokie kieti , nepaslankus plaukai buna
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 03, 13:03)
bet nuo ju labai issauseja plaukai  schmoll.gif bent jau man po to tokie kieti , nepaslankus plaukai buna


Man taip pat nepatiko.... dar blogiau buvo po tokių skalavimų....... neįmanoma iššukuoti plaukų...
Atsakyti
Gal zinot ka nors apie cemeryciu vandeni? Girdejau stabdo slinkima,greiciau plaukai auga,ir siaip daug gero jiem duoda... g.gif Bet kai vaistinei klausiau,tai parode tokia maza balta dezute,o ten parasyta ant pazeistos odos vartot,apie plaukus nieko,ir dar sake ,kad jis spiritinis tirpalas kazkoks,tai galvoju ar jis gali buti geras plaukams,spiritas nesausins,nenugraus plauku dazu? g.gif
Atsakyti
Šiaip čemeryčių vandenį utėlėm naikinti naudoja biggrin.gif
Esu bandžius plaukus stiprinti juo, deja nepadėjo.Plaukai slinko ,kaip slinkę, o ir labai nusausino plaukus prie šaknų ir baisiai galvos odą alergizavo.
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 10 03, 13:25)
Man taip pat nepatiko.... dar blogiau buvo po tokių skalavimų....... neįmanoma iššukuoti plaukų...


po skalavimu plaukus purskite nenuplaunamais balzamais arba tepkite aliejukais..nesivels ir nebus sausumo jausmo plaukuose..naturalios zoles turi toki efekta pasausinti plauka,bet tai ne sausinimas,tai plauku "isvalymas" nuo visu nesvarumu ar anksciau detos chemijos... glotnumas kuri suteikia daugumos priemones-tai tikrai ne sveiki plaukai...
Atsakyti
Gal kam teko naudoti Revlon Intragen priemones?
Pleistriukai, ampulės, tonikas ir šampūnas. Girdėjau neblogų atsiliepimų, o vakar dar ir per teliką pasakojo, kad geras dalykas g.gif:

http://www.grozionam...=...p=fav&page=

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 03, 12:03)
bet nuo ju labai issauseja plaukai  schmoll.gif bent jau man po to tokie kieti , nepaslankus plaukai buna

Mano plaukai tai net labai sausi, reikalauja ypatingo drekinimo. Tai galvoju gal pabandyti pamirkyti tame nuovire vatos tampona ir patepti ties saknimis. Nes jei visus plaukus skalauciau tai man turbut uzstrigs sukus plaukuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 10 03, 11:07)
Siuo metu man labai pradejo slinkti plaukai doh.gif Rubai aplipe plaukais..Vonioje galva plaunant iskrenta tiek daug. Ant pagalves..Tai susirupinau rimtai, perskaiciau tema ir nusipirkau vaistineje dilgeliu lapu. Skalausiu saziningai kiekviena plovima. Tikiuosi plauku bukle pageres smile.gif

pas mane ta pati situacija, taip jau ziauriai slenka...
jei sausina tos dilgeles, nznau net. alijosiu bandziau nieko nepadejo..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 10 04, 09:35)
Gal kam teko naudoti Revlon Intragen priemones?


Mane irgi sudomino. Gal reikia isbandyti. Idomu kokios kainos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VILTE20: 04 spalio 2009 - 20:25
QUOTE(VILTE20 @ 2009 10 04, 20:23)
Mane irgi sudomino. Gal reikia isbandyti. Idomu kokios kainos  g.gif

Revlon esu bandzius,nepadejo
Atsakyti
Dar padeda varnalesu aliejus - itrini galvos oda,uzmaukslini maisa ir silta kepure,prabuni 2-3val. ir isplauni.Plaukai sveikai blizga ir maziau slenka,pastoviai naudojant labai atsigauna plaukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grryne @ 2009 10 04, 21:17)
pas mane ta pati situacija, taip jau ziauriai slenka...
jei sausina tos dilgeles, nznau net. alijosiu bandziau nieko nepadejo..sad.gif

Skalavau siandien ryte dilgelemis smile.gif Tai galiu pasakyti, kad man plaukai issisukavo be problemu, nesijaucia kad plaukai butu sausi. Bet nezinau, gal tas plauku sausumas atsiras po ilgesnio ju naudojimo. Jei ne tai ir toliau skalausiu saziningai smile.gif
Atsakyti