Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Eve-line @ 2009 10 01, 17:20)
nu gal biski ir galai pasausejo. bet as kaskart tepu kauke, laikau ilgiau.

Ir taaaip tikiuosi eziuko, bet kazkaip nematau  unsure.gif

Ai, ant galu netepsiu,tai nesauses cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyywatee @ 2009 10 01, 20:22)
Superine,as ir esu naudojusi ta Močiutės receptai aliejuką,ju yra visokiu rūšių,vienas man žiauriai patinka  thumbup.gif  bet aš tepu tik ant paciu plaukų,nes jei aliejų tepu ant saknų man plaukai riebaluojasi..  verysad.gif  čemeryčių vanduo stiprina plaukų šaknis,ataugina plaukus,tikrai mažina slinkimą ir nebrangiai kainuoja,nors sako,kad jis nuo utėlių  biggrin.gif man mano kirpėja patarė,pas kurią lankausi jau 6metus ir ji man užsiaugint padėjo ilgus plaukučius iki ruriuko:) jai plaukai slinkt pradėjo po moteriškų bėdų.

Mano tai ten ne aliejukas, o toks rudas skystimukas lotuliukas.gif , kaip koks losjonas gal, nelabai riebalina, tai šaknis ir plaukus per visą ilgį tepu. Man irgi kirpėja patarė naudoti jį ir dar taip pat minėjo tą čemeryčių vandenį.
O kur jo yra pirkti ir kaip naudoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Superinė @ 2009 10 01, 23:53)
Mano tai ten ne aliejukas, o toks rudas skystimukas lotuliukas.gif , kaip koks losjonas gal, nelabai riebalina, tai šaknis ir plaukus per visą ilgį tepu. Man irgi kirpėja patarė naudoti jį ir dar taip pat minėjo tą čemeryčių vandenį.
O kur jo yra pirkti ir kaip naudoti? g.gif

visose vaistinese yra, taip ir vadinasi cemeryciu vanduo, 5lt kainuoja smile.gif ir as bandziau bet man kazkaip nelabai jis, labiau kosmetinis zibalas patiko smile.gif
Atsakyti
Man tai visai gerai nuo plauku slinkimo padeda "Regain" ,kuri israse odos gydytojas ir biotino tabletes.
Papildyta:
QUOTE(FINULQA @ 2009 09 30, 22:00)
mano plaukai taip pat per nestuma buvo thumbup.gif grazus ir neslinko.o dabar taip slenka. verysad.gif gal ka galetumet patart g.gif

turejau ta pacia problema.pavartojau "Regain" moterims,tokie lasai,kuriuos lasini po viena ml.ryte ir vakare,tris menesius maziausiai. pasdebejau pradejo augti daug nauju plauku.panaudok biotino tabletes.
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 02, 10:42)
Man tai visai gerai nuo plauku slinkimo padeda "Regain" ,kuri israse odos gydytojas ir biotino tabletes.
Papildyta:

turejau ta pacia problema.pavartojau "Regain" moterims,tokie lasai,kuriuos lasini po viena ml.ryte ir vakare,tris menesius maziausiai. pasdebejau pradejo augti daug nauju plauku.panaudok biotino tabletes.




Būkit geros, siūlydamos Rogaine visuomet paminėkit, kad nustojus vartoti šią priemonę ataugę plaukai greičiausiai vėl išslinks, nes tai vaistai, kuriuos reikia vartoti nuolat, pasiskaitykit apie tai daugiau, internete yra labai daug informacijos anglų kalba.

jeigu tai slinkimas po gimdymo, tai jis per kelis mėnesius gali pats susitvarkyti. Iš savo patirties sakau - Rogaine turėtų būti viena paskutinių priemonių, kai jau niekas kitas nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(SkruzdeLux @ 2009 10 02, 12:09)
Būkit geros, siūlydamos Rogaine visuomet paminėkit, kad nustojus vartoti šią priemonę ataugę plaukai greičiausiai vėl išslinks, nes tai vaistai, kuriuos reikia vartoti nuolat, pasiskaitykit apie tai daugiau, internete yra labai daug informacijos anglų kalba.

jeigu tai slinkimas po gimdymo, tai jis per kelis mėnesius gali pats susitvarkyti. Iš savo patirties sakau - Rogaine turėtų būti viena paskutinių priemonių, kai jau niekas kitas nepadeda.

drinks_cheers.gif
Vien čia pasiskaičius negalima savarankiškai pradėti naudoti Regaine/Rogaine, nes juk tai vaistas, toli gražu ne nekaltas. Tik gydytojui nustačius tam tikras alopecijos (plaukų slinkimo) priežastis ir tipus, gali būti išrašomas šis preparatas.
Dabar gi, žiūriu, dauduma susigundo juo dėl mažos kainos USA rinkoje (Lietuvoje ~150Lt, USA ~15-20$) ir be jokių išankstinių tyrimų pradeda naudoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 02, 10:42)
Man tai visai gerai nuo plauku slinkimo padeda "Regain" ,kuri israse odos gydytojas ir biotino tabletes.


Negi Lietuvoje parduoda biotino tabletes? Nes girdėjau tai kaip ir nebeprekiauja jomis jau pora metų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(SkruzdeLux @ 2009 10 02, 11:09)
Būkit geros, siūlydamos Rogaine visuomet paminėkit, kad nustojus vartoti šią priemonę ataugę plaukai greičiausiai vėl išslinks, nes tai vaistai, kuriuos reikia vartoti nuolat, pasiskaitykit apie tai daugiau, internete yra labai daug informacijos anglų kalba.

jeigu tai slinkimas po gimdymo, tai jis per kelis mėnesius gali pats susitvarkyti. Iš savo patirties sakau - Rogaine turėtų būti viena paskutinių priemonių, kai jau niekas kitas nepadeda.

Regain tikrai nepaskutine priemone, yra ir kitokiu.Tik gal lietuviu gydytojai dar nezino. Taip ji reikia naudoti pastoviai. Regain yra visokiu variantu pvz:kai slinkimas paveldimas, difuziniam pl.slinkimui gydyti,arba tik tam tikrom vietom. Pirmiausia reikia eiti pas gydytoja,issitirti plauku slinkimo laipsni,t.y. istirti pati plauka,padaryti hormonu tyrima, paimti krauja. O tarp kitko man po gimdymo slinko plaukai tris metus, kiek galima laukti atsistatinejimo. Geriau isbandyti imanomas priemones,nei kazko tiketis..
[I]
Papildyta:
QUOTE(*Nikė* @ 2009 10 02, 13:09)
Negi Lietuvoje parduoda biotino tabletes? Nes girdėjau tai kaip ir nebeprekiauja jomis jau pora metų. g.gif

as parsisiunciau is Vokietijos, jos nebrangios. Vaistinese aisku brangesnes negu droguose. Galima paklausti cia vokieciu vaistinej

Papildyta:
QUOTE(Kashaya @ 2009 10 02, 11:34)
drinks_cheers.gif
Vien čia pasiskaičius negalima savarankiškai pradėti naudoti Regaine/Rogaine, nes juk tai vaistas, toli gražu ne nekaltas. Tik gydytojui nustačius tam tikras alopecijos (plaukų slinkimo) priežastis ir tipus, gali būti išrašomas šis preparatas.
Dabar gi, žiūriu, dauduma susigundo juo dėl  mažos kainos USA rinkoje (Lietuvoje ~150Lt, USA ~15-20$) ir be jokių išankstinių tyrimų pradeda naudoti unsure.gif

na Vokietijoje be 25€ tai Regain negausi. Ir tai jai buna akcija, tai uz 26 gali gauti. Aisku,kad geriau pas "gera" gydytoja eiti negu paciai pradet gydytis. Kartais reikia ir skydliaukia issitirti.
[COLOR=green]
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 02, 14:44)

na Vokietijoje be 25€ tai Regain negausi. Ir tai jai buna akcija, tai uz 26 gali gauti. Aisku,kad geriau pas "gera" gydytoja eiti negu paciai pradet gydytis. Kartais reikia ir skydliaukia issitirti.[/i][/color][COLOR=green]

Tarpininkės iš USA sutarpininkauja ir turi pigaus Rogaine smile.gif
Bet išvada viena- be gydytojo nesigydyti tokiom priemonėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 10 02, 14:00)
Tarpininkės iš USA  sutarpininkauja ir turi pigaus Rogaine smile.gif
Bet išvada viena- be gydytojo nesigydyti tokiom priemonėm smile.gif

Bet tu zinai kol musu kai kurie gydytojai bus informuoti apie naujausius vaistus,tai kai kurioms nuslinks plaukai. Vaistas naudojamas isoriskai. Kai pagalvoji kiek mes kiekviena diena privalgom produktu su koncervantais,tai cia yra nepalyginamai didesne zala, negu naudojomas isoriskai. Mes juk nuodijam organizma is leto kiekviena diena.
Man asmeniskai po keleto prasmingu tyrimu gydytojas uzsieni israse Regain. Tokiu kaip as Lietuvoj daug ir turinciu tas pacias problemas.Kartais gydytojai megsta pasipraktikuoti,tai siulo ivairius gydymo variantus,o koki poveiki tai daro,matosi daug veliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vernela: 02 spalio 2009 - 20:31
QUOTE(Simona00 @ 2009 05 13, 20:08)
Bet kai pagalvoju, kaip gali nebut streso, su tokiu plauku slinkimu.
va ka tik islindau is vonios, pabandziusi pirma karta svogunus su kiausinio tryniu, sedejau issitepus, ir masciau sau, kaip cia dabar pora menesiuku bandysiu svogunu gelbetis. issiplaunu, o ten kuokstais po plovimo, dar nera taip buve, nors slenka itin smarkiai. jezau, net nusterau, isejau pilnom asaru akim, vyras net valerijonu man isgert liepe, nu zodziu, dedi priemones, o po ju kuokstu kuokstai  doh.gif  nebezinau, ka ir bedaryt, bet ryt jau rimtai eisiu kokiu raminamuju pirkt, nes jauciu bus blogai. plauku beveik nelike, ir pagerejimo jokio. va ir neturek streso, kai vien tas plauku slinkimas - man didziulis stresas. verysad.gif  verysad.gif

itariu,kad ir man nuo nervu slinkti pradejo.
tad ne plaukus mum reikia gydyti, o nervukus.
raminamus,antidepresantus jei reikia...

kaip dabar tau su plaukuciais?
Atsakyti
Siuo metu man labai pradejo slinkti plaukai doh.gif Rubai aplipe plaukais..Vonioje galva plaunant iskrenta tiek daug. Ant pagalves..Tai susirupinau rimtai, perskaiciau tema ir nusipirkau vaistineje dilgeliu lapu. Skalausiu saziningai kiekviena plovima. Tikiuosi plauku bukle pageres smile.gif
Atsakyti