Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

aš naudoju daba Nivea vyrams nuo slinkimo. mėlynas butelis.
užkniso tiesa pasakius prangiems šampūnams pinigus leisti... o vonia kaip kemšasi taip kemšasi...

dabar šitas buteliokas baiginėjasi.. ir atrodo perpus lyg mažiau slenka... nebessaujom...

atrodo jau ir plaukų neturėtų būt ant galvos likę po tokių slinkimų... nu bet yr.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2009 05 18, 14:32)
O kas kiek laiko tepdavotes? As ir nusipirkau, sunaidojau viena buteliuka, tepdavausi pries galvos plovima, galva plaunu kasdien arba kas antra diena, jei niekur nereikia eiti. Bet kasdien netepdavau. Siaip plaukai sviesinti, galai sausi, veliasi, slenka. kerpu kas menesi, o dazau tik saknis.


as tai sutepiau 3 buteliukus, kol nustojo slinkti, vieno buteliuko kokiems 6 kartams uzteko. o tepiau kiekviena vakara imasazuodama i saknis, ryte isplaudavau.
Atsakyti
O as nusipirkau ampules is Eurokos apie kurias buvo daug sneketa praeitose temose, Mil Mil firmos, kaip aiskino pardaveja, skirtos jau nebe profilaktikai o rimtam slinkimui. kursas susideda is 12 ampuliu, reikia itrinti po kiekvieno galvos plovimo, tai sunaudojau kol kas tik 2.. blush2.gif tai kazkokio rezultato dar nepastebejau bet jei kam idomu tai galesiu veliau aprasyti ar veiksminga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 18, 16:08)
O as nusipirkau ampules is Eurokos apie kurias buvo daug sneketa praeitose temose, Mil Mil firmos, kaip aiskino pardaveja, skirtos jau nebe profilaktikai o rimtam slinkimui. kursas susideda is 12 ampuliu, reikia itrinti po kiekvieno galvos plovimo, tai sunaudojau kol kas tik 2.. blush2.gif tai kazkokio rezultato dar nepastebejau bet jei kam idomu tai galesiu veliau aprasyti ar veiksminga smile.gif

as tai naudojau Parisienes, nenaudojau Mil Mil. jus neisivaizduojat kaip mane uzkniso ezys doh.gif prie grifkos jis ziauriai sukasi, didelis jau, per dvi eiles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 05 18, 16:20)
as tai naudojau Parisienes, nenaudojau Mil Mil. jus neisivaizduojat kaip mane uzkniso ezys  doh.gif  prie grifkos jis ziauriai sukasi, didelis jau, per dvi eiles  doh.gif

Hmm as tai paemiau tas, kurias pardaveja labiau rekomendavo smile.gif ziuresim kaip cia bus smile.gif pas mane zinokit visa laika nauji plaukiukai auga, zinau apie ka snekat, tik as juos liuto karciais vadinu biggrin.gif o jeigu palyja lietus, tai aplink veida susisuka milijonas mazu garbanyciu is tu nauju plauku biggrin.gif doh.gif juokas per asaras buna biggrin.gif manau reikia dziaugtis kad auga, juk kada nors (aisku tai bus negreit), tas eziukas uzaugs iki normalaus ilgio ir papildys musu plauku atsargas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 18, 16:25)
Hmm as tai paemiau tas, kurias pardaveja labiau rekomendavo smile.gif  ziuresim kaip cia bus smile.gif  pas mane zinokit visa laika nauji plaukiukai auga, zinau apie ka snekat, tik as juos liuto karciais vadinu biggrin.gif o jeigu palyja lietus, tai aplink veida susisuka milijonas mazu garbanyciu is tu nauju plauku biggrin.gif  doh.gif  juokas per asaras buna biggrin.gif  manau reikia dziaugtis kad auga, juk kada nors (aisku tai bus negreit), tas eziukas uzaugs iki normalaus ilgio ir papildys musu plauku atsargas biggrin.gif

man tooooks ezys pirma karta uzaugo ir tik del ampuliu... kol ataugs iki liemenuko sagtes doh.gif tai tie ilgi iskris iki to laiko doh.gif
Atsakyti
čemeryčių sunaudojau du buteliukus, tepdavau po galvos trinkimo, kas antrą dieną. Dabar naudoju ampules iš Eurokos, aš tai jas kaitelioju, tai Placenta, tai Dea, tai Parisienes nusiperku, tai dar kitas ax.gif . plaukus sustiprino, jaučiu 4u.gif
Ežys irgi šioks toks yra wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shineT: 18 gegužės 2009 - 15:54
labas mergytes,man tai nuo slinkimo padejo vienintelis dalykas-juodo ridiko sultys,ir slinkt nustojo po 2 ytrinimu,ir pleiskanos dingo wub.gif
tik pamirsau pasakyt-grauzia galva tos sultys verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama+mama: 18 gegužės 2009 - 18:46
QUOTE
mama+mama Paskelbta Šiandien, 19:45
  labas mergytes,man tai nuo slinkimo padejo vienintelis dalykas-juodo ridiko sultys,ir slinkt nustojo po 2 ytrinimu,ir pleiskanos dingo
tik pamirsau pasakyt-grauzia galva tos sultys 

O tu patijas ruoši ar pirkt sulčių yra? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Pasiskaitkite temeleje adresu: http://www.supermama...?...p=27074228
cia rasoma apie toki aparata veikianti zemo daznio galvaninemis srovelemis, su juo darantis proceduras veidui, plaukams ar kunui (aisku su atitinkamomis 'ikrautomis' priemonemis) pasiekiami labai geri rezultatai. Sia naujove jau yra kas isbande ir tikrai rezultatai tenkina. Kas jau isbandete ivairiausiu budu gelbejant savo plaukucius smile.gif ir nesulaukete norimo rezultato gal darantis proceduras su tuo aparatu pagaliau susitvarkytu visos galvos plauku bedos.
Atsakyti
As irgi jau susizgribau, reik rimtos pagalbos ieskoti, nes slenka plaukai be perstojo, pilnos saujos, kai trenku galva doh.gif , niekas nepadeda, nezinau net nuo ko, gal nuo stresu ar nuo vitaminu trukumo, Perfectill geriu, bet labai pykina, tai kartais praleidziu kokia dienele, dar su ampulem patrinu saknis, sampunus, kaukes kaitalioju, o siaip visa gyvenima tam tikrais tarpais paslinkdavo, bet ko griebtis net neisivaizduoju ax.gif , o ryt kaip tycia einu pas kirpeja, reiks dazyt saknis, turbut tas dazymas irgi prie gero nepriveda, o tai ka daryt, baisi atrodyt nenoriu. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanvita: 18 gegužės 2009 - 22:49
Nuo plauku slinkimo gelbeju likucius ant galvos nuo tada,kai dukrai suejo mazdaug trys menesiai doh.gif Paskutnis pirkinys Priorin kapsules,labai tikiuos,kad jo spades,nes anksciau gelbedavo ir net labai.Tiesa,po visu priemoniu svieziu plauku atsirado,bet kadangi mano plaukai zemiau liemens,daros baisu,kad teks rezt kasas iki ausu doh.gif
Atsakyti