Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

mano plaukai taip pat per nestuma buvo thumbup.gif grazus ir neslinko.o dabar taip slenka. verysad.gif gal ka galetumet patart g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 09 28, 16:51)
Jau busipirkau siandien ji,bet tepsiu tik ant saknu,nes ir taip man to velimosi plauku pakanka smile.gif

ar jau isbandei? 4u.gif man tai gerokai saknis pasausino - tenka plauti galva kas antra diena (siaip plaudavau kasdien)...

Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2009 09 28, 19:01)
ne, sake, kad dabar alpicort, o po 5 men pagal situacija keis kazka... nieko tikslaus


Man sunku pasakyti ar gali padėti kažkas nuo alopecijos, bet su dideliu noru noriu Jus palaikyt.
Radau šiokia tokia informacija, gal padės:

KAARAL (iš knygos)
1. К05 linija sukurta specialiai tiems, kurie nusprendė intensyviai kovoti su plaukų slinkimu, riebalų liaukų sekrecijos balanso sutrikimais ir pleiskanomis.
Jūsų plaukų išvaizda pagerės jau po 6 savaičių.
user posted image

PRE-TREATMENT DROPS – Paruošiamojo gydymo lašiukai, stiprinantys plaukų gydymo procedūrų poveikį. Pasižymi detoksikuojančiu ir giliai valančiu poveikiu.
Naudojimas: ištepti galvos odą palei sklastymus prieš plaunant plaukus šampūnu. 3-5 minutes masaţuoti galvos odą.

TARGETED-ACTION DROPS – Sustiprinto poveikio lašiukai nuo plaukų slinkimo. Kompleksas skirtas plaukų slinkimo ţidinių prieţiūrai.
Naudojimas: keletą lašų uţlašinti ant plaukų slinkimo ţidinio ir švelniai įtrinti į odą. Naudoti po galvos plovimo. Nenuplauti. Plaukų slinkimo profilaktikai naudoti 2 kartus per savaitę.
user posted image

LOTION TO TOWEL-DRIED HAIR – Losjonas nuo plaukų slinkimo. Šoko terapija slenkantiems plaukams.
Naudojimas: išplovus plaukus šampūnu, losjonu ištepti drėgną galvos odą palei sklastymus santykiu 1 lašas 1 kv. cm. 5 minutes būtina masažuoti galvos odą. Nenuplauti. Skiriamas esant difuziniam ir intensyviam plaukų slinkimui. Kursas – 6 savaitės. Naudoti 2 kartus per savaitę.

2. Gydimas su azotu.
3. Gal Velform. Labai gražiai reklamuoja.
Stori, stiprūs plaukai nuo šaknų iki galiukų.
Gelyje esančios naudingosios medžiagos giliai įsiskverbia į plaukų folikulus ir stiprina plauką nuo šaknų, todėl sumažėja plaukų slinkimas. Reguliariai vartojant Velform Hair Grow Plus plaukai sustiprėja ir tampa sveikesni jau per pirmą vartojimo mėnesį.
Video

ir dar:
Vaistai, galintys sukelti difuzinį plaukų slinkimą:

* Allopurinolum
* Androgenai
* Angiotenziną konvertuojančių fermentų inhibitoriai (captoprilum,enalaprilum)
* Antikoaguliantai
* Antimitotiniai agentai
* Antitiroidiniai vaistai
* β - adrenoblokatoriai
* Aukso preparatai
* Interferonas
* Psichotropiniai vaistai
* Retinoidai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylima žmona: 01 spalio 2009 - 11:52
QUOTE(mylima žmona @ 2009 10 01, 11:51)

KAARAL (iš knygos)



as tai nezinau nuo ko slenka plaukai, bet ypac dabar ziauriai, kazin ar galetu vis tiek naudoti sias priemones? jau puse plauku isslinko, tik pa smane kazkokiu slinkimo zidiniu nera.
is kur galetu nusipirkti ir kokios mazdaug kainos? g.gif
Atsakyti
KAARAL kainos tai labai prieinamos.
Ampulė man atrodo apie 7 Lt, užtenka 3 k. todėl kad tik į galvos oda įtrinti reikia. Apie lašiukus stiprio poveikio nzn tikslai. Jeigu Jus iš Vilniaus, tai paskambinkit į GS „Ursana“ Goštauto g. Jums pasakys ar galima naudoti, ar tiktu Jums.
Dar galite atstovams parašyti
www.kaaral.lt
Atsakyti
Jeigu slenka plaukai reikia pavartot vitaminų A ir E, tikrai padeda.
Man siaubingai slinko plaukai, tiesiog kuokštais, bet pagėrus šių vitaminų - apstojo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tari Felagund @ 2009 10 01, 13:57)
Jeigu slenka plaukai reikia pavartot vitaminų A ir E, tikrai padeda.
Man siaubingai slinko plaukai, tiesiog kuokštais, bet pagėrus šių vitaminų - apstojo.  ax.gif


jum tiesiog pasiseke - greitai nustatete kokiu vitaminu truko organizmui, bet gali trukti ne tik siu, bet ir kokio kito vitamino ar kokios gelezies, mineralu...
Todel man daktaras patare gerti vitaminus, kuruose kuo daugiau vitaminu ir mineralu, taip paprasciau, nei gert menesiais is pradziu vit A, paskui B ir t.t... kol atrasi ko organizmui truksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 10 01, 10:40)
ar jau isbandei?  4u.gif  man tai gerokai saknis pasausino - tenka plauti galva kas antra diena (siaip plaudavau kasdien)...

Siandien bandysiu mirksiukas.gif O galva tai plaunu i savaite 2 kartus,tai reciau nemanau kad dar beplausiu biggrin.gif O ar tas pasausejimas jums matosi tik is to,kad plaukai leciau susiriebaluoja,ar kad ziurint matosi sausesni,kad yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 01, 15:43)
Siandien bandysiu mirksiukas.gif O galva tai plaunu i savaite 2 kartus,tai reciau nemanau kad dar beplausiu biggrin.gif O ar tas pasausejimas jums matosi tik is to,kad plaukai leciau susiriebaluoja,ar kad ziurint matosi sausesni,kad yra? g.gif

nu gal biski ir galai pasausejo. bet as kaskart tepu kauke, laikau ilgiau.

Ir taaaip tikiuosi eziuko, bet kazkaip nematau unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites mirksiukas.gif as esu naujoke blush2.gif na,bet turiu tokia pat beda del plauku slinkimo... verysad.gif Is pradziu bandziau skalaut dilgeleliu nuoviru,po to sampunai ir t.t. Dabar naudoju Alpecin sampuna zalia bonkute ir kapsules FURTERER (eurovaistinej 1 kapsule 10,80lt kainuoja). Poveikis po pirmo patepimo atsirado thumbup.gif
vienos kapsules savaitei uztenka,istrini tarp delnu skysti ir po to saknis. Gal kas bande,kam netiko,bet as pabandziau,tiko tai nutariau pasidalinti su jumis ziniomis smile.gif
Atsakyti
O aš tepu šaknis su tokiu rusišku skysčiu, pirktu IKI parduotuvėje, išvertus iš rusų kalbos vadinasi Močiutės receptai, atrodo, jei neklystu, toks rudas plastmasinis buteliukas. Bet tas šaknų tepimas, tai man laba nuobodus procesas ir tai dažniausiai tik priekyje geriausia gaunasi išsitepti .
O kaip jūs tepate šaknis, pasidalinkit savo patirtimi, ar kaip Gyywatee, pirmiausia tarp delnų ištrina skystį, po to šaknis, ar kaip kitaip dar... g.gif Aš tai ant vatos užsipilu ir terliojuosiu mirksiukas.gif O kaip jūs cool.gif
Atsakyti
Superine,as ir esu naudojusi ta Močiutės receptai aliejuką,ju yra visokiu rūšių,vienas man žiauriai patinka thumbup.gif bet aš tepu tik ant paciu plaukų,nes jei aliejų tepu ant saknų man plaukai riebaluojasi.. verysad.gif čemeryčių vanduo stiprina plaukų šaknis,ataugina plaukus,tikrai mažina slinkimą ir nebrangiai kainuoja,nors sako,kad jis nuo utėlių biggrin.gif man mano kirpėja patarė,pas kurią lankausi jau 6metus ir ji man užsiaugint padėjo ilgus plaukučius iki ruriuko:) jai plaukai slinkt pradėjo po moteriškų bėdų.
Atsakyti