Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Paradoksualė @ 2009 09 27, 20:07)
man uzeina slinkimo periodai pavasari ir rudeni velai..tai as jau pasiruosus,nes ko tik nebandziau nenaturalaus-nepadejo taip kaip skalavimai su azuolo zieves,apyniu ir berzu lapu nuoviru dar galima keisti ingridientus i dilgeliu,ajeru saknis...vo rezultatas  thumbup.gif ...menesiuka pavargstu su tais uzpilais ir daugiau vargo nebuna.... beje ne siaip skalaudavau,o tiesiog pamirkydavau galva bliude to uzpilo... pabandykit,nieko juk neprarasit.. saknis tikrai sustiprins...netingekit  mirksiukas.gif

beje as sviesi,bet azuolo zieve plauku spalvos tikrai nenudaze nei rudai nei zaliai ....gal isimete kazkokiu tamsesniu sruogu,bet tai dar graziau... jei jau bijot,bandykit nuo silpno nuoviro...as pasidarydavau tiesiog juoda  doh.gif  biggrin.gif ..labai bijau tu plauku slinkimo kai uzeina  doh.gif

100% Sutinku drinks_cheers.gif naturalios priemones nuo slinkimo gerenes uz visokias chemijas
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 09 27, 22:10)
O tai ten saknis sausina tas sampunas?Nes kiek skaiciau,tai atrodo,kad tik i saknis trinti reikia g.gif

na, as pagrinde i saknis itrindavau, bet taip pat siek tiek ir anyt likusiu plauku paskirstydavau (tingiu galiukus plauti kitu sampunu) plaukaiveliasi ir siurkstoki, bet pakentesiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2009 09 27, 19:09)
Man gydytojas sake, kad atsiranda be priezasties, nei nervai, nei kokie vaistai, nei bloga prieziura itakos neturi. Tiesiog atsiranda ir viskas! Ir deja, jokiu vaistu padedanciu taip pat nera. Israse losjona Alpicort, sako geriau kazkas nei nieko, bet pasake, kad nera garantijos, kad pades  verysad.gif Tiesa yra vilties, kad kaip atsirado, taip pranyks... bet kaip dabar gyventi????

Lengviausia yra taip pasakyti doh.gif
O kokio tipo alopecija jums?
Atsakyti
Sveikos mergaites.
Ilgai skaitinejau foruma tad sumasciau ir as parasyti.
Plaukuciai pradejo slinkti geguzes menesi, bet didelio demesio i tai nekreipiau, tiesiog galvojau eilini viena meneseli nezenkliai paslinks ir viskas, bet.... Praejo ir birzelis, liepa, o viskas tik smarkyn.. Taigi sumasciau imtis veiksmu: geriau pantogara, silicea balzama, vitaminus kalci, magni, zinka, skalavau plaukus dilgeliu nuoviru. Taigi, eziukas ataugo, bet pradejau pastebeti, kad ir mano maziukai plaukiukai nenori su manimi draugauti ir slenka is mano galvytes biggrin.gif , taigi uzsirasiau konsultacijai i GK klinika (Gyd. Grigaitiene). Reziume: slinkima greiciausiai isprovokavo hormonu kaita, nes tris metus geriau kontraceptines priemones ir kovo menesiu nustojau, tad praejo kike laiko ir matyt prasidejo tas dydysis slinkimas smile.gif. Dabar gydausi taip: geriu pantogara, tepu galva spec skysciu Ell Cranell alpha (parduoda pagal recepta tik vokieciu vaistine), tept reiks pora menesiu, geriu Gabunat forte (parduoda pagal recepta tik vokieciu vaistine) gerti reiks 3 menesius, pabaigsiu silicea balsama. Beje receptiniai preaparatai nei daug, nei mazai - 440 lituku g.gif . Dar nusipirkau ekologiska samuna su kondicionieriumi (urtekram firmos), na man jie super tinka.
Taigi, kai suveiks receptiniai preaparatai - parasysiu biggrin.gif
Sekmes visoms kovoje su plauku slinkimu, visgi nelengvas tas karas, o ypac tiek nervu ir pinigu kainuoja!!!!!!!!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 09 28, 09:48)
Lengviausia yra taip pasakyti doh.gif
O kokio tipo alopecija jums?



Alopecija areata (zidinine alopecija)

[quote=*Nikė*,2009 09 27, 21:04]
tai kokia čia gydytoja tau taip sakė?!
O pas tave kokia stadija?

man nesake, kokia stadija, tiesiog uz menesio liepe vel ateiti. O buvau pas gydytoja Grusauska (siaip tai jis neblogas gydytojas, jei kas turedavo problemu su oda is pazistamu, eina pas ji- padedavo)
Atsakyti
Lady Violeta linkiu sėkmės atsiauginant plaukus! mirksiukas.gif



QUOTE(*Nikė* @ 2009 09 27, 21:04)
tai kokia čia gydytoja tau taip sakė?!
O pas tave kokia stadija?

man nesake, kokia stadija, tiesiog uz menesio liepe vel ateiti. O buvau pas gydytoja Grusauska (siaip tai jis neblogas gydytojas, jei kas turedavo problemu su oda is pazistamu, eina pas ji- padedavo)


o pas tave labai tu daug židinių ir ar seniai prasidėjo slinkimas židiniais? Nes jei neseniai, tai tikrai įmanoma juos atsiauginti. tik reiks daug kantrybės, kuo mažiau stresuoti ir įvairiausių procedūrų, kaip mezoterapija. smile.gif

p.s. o tau darė įvairiausius tyrimus dėl vitaminų, metalų, skydliaukės ir pan.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Nikė*: 28 rugsėjo 2009 - 15:33
Sakykit o kokios srities gydytojas jums nustate Alopecija?
Atsakyti
QUOTE(*Nikė* @ 2009 09 28, 16:28)

o pas tave labai tu daug židinių ir ar seniai prasidėjo slinkimas židiniais? Nes jei neseniai, tai tikrai įmanoma juos atsiauginti. tik reiks daug kantrybės, kuo mažiau stresuoti ir įvairiausių procedūrų, kaip mezoterapija. smile.gif

p.s. o tau darė įvairiausius tyrimus dėl vitaminų, metalų, skydliaukės ir pan.?



Keli zidiniai doh.gif padariau visa mezoterapijos kursa- nepadeda, dabar tepuosi Alpicort tepalu, geriu cinka. Zadu ranku nenuleisti iki paskutinio plauko
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 09 28, 10:42)
na, as pagrinde i saknis itrindavau, bet taip pat siek tiek ir anyt likusiu plauku paskirstydavau (tingiu galiukus plauti kitu sampunu)  plaukaiveliasi ir siurkstoki, bet pakentesiu.  ax.gif

Jau busipirkau siandien ji,bet tepsiu tik ant saknu,nes ir taip man to velimosi plauku pakanka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2009 09 28, 16:48)
Keli zidiniai doh.gif padariau visa mezoterapijos  kursa- nepadeda, dabar tepuosi Alpicort tepalu, geriu cinka. Zadu ranku nenuleisti iki paskutinio plauko

O nesiūlė jums "Regaine preparato?"
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 09 28, 17:48)
O nesiūlė jums "Regaine preparato?"


ne, sake, kad dabar alpicort, o po 5 men pagal situacija keis kazka... nieko tikslaus
Atsakyti
sveikos 4u.gif na man siaip padejo fitoval kapsules,bet kadangi pastojau tai nutraukiau ju vartojima,o va tada ir prasidejo visas smagumas... doh.gif teko kazka kito bandyt,kroviau viska kas po ranka,svogunus ,cesnakus, kaukes,nieks nepadejo...tada nusipirkau keunes sampuna silpniems slenkantiems plaukams,jau kazkada buvau ji bandzius,slinkimas nedingo bet labai zymiai apmazejo,o kas geriausia kad pradejo sparciai augt nauji plaukai,tai eziuka per pora menesiu nebloga turiu,tai kompensacija bent uz isslinkusius gavau lotuliukas.gif tai tiek is mano patirties,gal kuri pabandys ir jai pades 4u.gif
Atsakyti