Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

[quote=Melajja,2009 09 25, 19:46]
kai planuoju susirist plaukus, ar siaip didesni iseijimai i zmones nenusimato, laukiu kol plaukai patys isdzius, tik tada prasukuoju, taip darydavau daznai, nes palaidais nebuvo jau ir imanoma vaiksciot, visa nugara apsiplaukuodavo doh.gif
dabar kai slinkimas apmazejo ir vel galiu kasas retkarciais isileist, tai laukiu kol plaukai apdzius tada svelniai prasukuoju.
o jei tau sunkiai isisukuoja pradziuve ar isdziuvem gal stipresni balzama pabandyk naudot, arba vietoj balzamo kauke naudok mirksiukas.gif

------------------------------------------------------------------------------------------------


Naudoju ir kauke,ir balzama,dar ir purskiama naudoju,bet ji jau kai issisukuoju:hm Galima sakyt man plaukai sukuojasi,bet ant galo plauku susidares buna toks kaip kazkas susiveles po plovimo,tai vat tas sunkiai issisukuoja,bet cia taip nuo kazkurio plovimo pries menesi mazdaug,pries tai eidavo viskas kaip per sviesta doh.gif
O gal kaip kazkur skaiciau su labai retom sukom lengviau butu,nes dabar tai su sepeciu sukuoju g.gif Bet viena karta bandziau su sukom,ti tankiom,ne retom,tai isvis nieko nejo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 25 rugsėjo 2009 - 19:22
QUOTE(diamondness @ 2009 09 25, 16:50)
Okaip reikia issiplovus galva sukuoti slapius plaukus,kad ju neliktu sepety daug? As nesuprantu,man kazkodel sepety lieka sukuojant daugiau pastebimai nei anksciau doh.gif Ar reikia visai dar slapius sukuoti,ar apdziuvusius,bet jauciu tada isvis neissukuociau,kai purskiamo kondicionieriu uzpurski iskart sukuoti,ar palaukt kazkiek? rolleyes.gif

as tai sukuoju su retom sukom,labai letai, atsargiai, dar naudoju tokius sau atsitaikiusius balzamus, po kuriu beveik nereik sukuot... wub.gif
dar pries sukavima pirstais atskirius sruogas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 26 rugsėjo 2009 - 17:17
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 09 26, 18:16)
as tai sukuoju su retom sukom,labai letai, atsargiai, dar naudoju tokius sau atsitaikiusius balzamus, po kuriu beveik nereik sukuot... wub.gif
dar pries sukavima pirstais atskirius sruogas  mirksiukas.gif


as taip pat sruogom skiriu, nors po slinkimo ne sruogos i viena rruoga gaunas lotuliukas.gif unsure.gif
Bet man su sukom nieko nesigauna schmoll.gif turiu sepeti su "sereis" ar kaip juos pavadint, tai su juo geriau isisukuoja nei su paprastu.
Atsakyti
o as daznai isvis nesukuoju. kai i kaltunus veltis ima plaukai, tai siek tiek galiukus pakerpu. o siaip tai nesivelia mano plaukai, nes pats plaukas storas ir tvirtasa (tik ju mazai labai beliko). ir negalvokit, kad jie trumpi, ir pakanka tik suglostyti - mano kasos (t y plona viena kasa verysad.gif ) iki juosmens. balzamu siuo metu nenaudoju, plaunu su zoleliu sampunu, o isplovus patepu su serumu. tai tokie glotnus buna, nereik su sukom draskyti. nes didziausia netekti juntu sukuodamasi - didziausia sauja is sepecio istraukiu.
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2009 09 25, 17:42)
Sveikos.

Siandien man liudna diena. Mano ieskojimai kuom sustabdyti slenkancius plaukus baigesi. Man nustate liga, kuria sergant nepadeda beveik nieks. cry.gif Tai alopecija. Pasak gydytojo- plaukus galiu prarasti labai greit, bet geriausiu atveju jie ataugs po kokiu 8 men. 

Sekmes jums, auginkite grazius plaukucius

stiprybes, linkiu nepasiduoti 4u.gif o kokia sios ligos priezastis, jei ne paslaptis? :unsure:
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2009 09 25, 18:42)
Sveikos.

Siandien man liudna diena. Mano ieskojimai kuom sustabdyti slenkancius plaukus baigesi. Man nustate liga, kuria sergant nepadeda beveik nieks. cry.gif Tai alopecija. Pasak gydytojo- plaukus galiu prarasti labai greit, bet geriausiu atveju jie ataugs po kokiu 8 men. 

Sekmes jums, auginkite grazius plaukucius


Jetau, vargšelė... schmoll.gif O kai gydytojas nustatė šią ligą, nesiūlė jokių vaistų? kiek žinau, yra toks specialus losjonas, kuri naudojant plaukai ne taip slenka. Taip pat internete daug įvairiausių patarimų kaip pasigaminti įvairiausias specialias namines kaukes ir nuovirus būtent nuo alopecijos. Dar yra daroma mezoterapija kartu su ozono terapija. Svarbiausia mažiau nervuotis ir stresuoti, nes tokiais būdais tikrai nepadėsi. O alopecija jei pakankamai anksti diagnozuojama yra pagydoma.
Atsakyti
Gal yra naudojusiu Alpecin sampuna su kofeinu,kur i saknis reikia tepti nuo slinkimo ir kad greiciau plaukai augtu?Kokie atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jiolka @ 2009 09 27, 15:40)
Jetau, vargšelė... schmoll.gif  O kai gydytojas nustatė šią ligą, nesiūlė jokių vaistų? kiek žinau, yra toks specialus losjonas, kuri naudojant plaukai ne taip slenka. Taip pat  internete daug įvairiausių patarimų kaip pasigaminti įvairiausias specialias namines kaukes ir nuovirus būtent nuo alopecijos. Dar yra daroma mezoterapija kartu su ozono terapija. Svarbiausia mažiau nervuotis ir stresuoti, nes tokiais būdais tikrai nepadėsi. O alopecija jei pakankamai anksti diagnozuojama yra pagydoma.



Man gydytojas sake, kad atsiranda be priezasties, nei nervai, nei kokie vaistai, nei bloga prieziura itakos neturi. Tiesiog atsiranda ir viskas! Ir deja, jokiu vaistu padedanciu taip pat nera. Israse losjona Alpicort, sako geriau kazkas nei nieko, bet pasake, kad nera garantijos, kad pades verysad.gif Tiesa yra vilties, kad kaip atsirado, taip pranyks... bet kaip dabar gyventi????
Atsakyti
QUOTE(sliver @ 2009 06 08, 21:04)
Vyriškų ir moteriškų hormonų kiekį nustato endokrinologas, o kas pas jį siunčia, turbūt nuo problemos priklauso. Ginekologė ir šeimos gydytoja turėtų siųst.


na nusiuntė mane mano gydytoja pas endokrinologę, tai žinokit nieko gero iš to neišėjo.. schmoll.gif Apie tokius dalykus kaip hormonų tyrimą nė į kalbas leistis nenorėjo (nors manau, kad ji apie tokį dalyką ir girdėjus nėra). Pasakė man taip:" tai prie ko čia tie hormonai, juk ir pas vyrus yra gražūs, normalūs plaukai".
Užtat, dėl savo plaukų slinkimo likau kalta aš, nes plaunu galva kasdien, o tai kad jie riebaluojasi jau po kokiu poros valandų- apsimetė, kad negirdi, dar pridūrė, kad plaukams sveika būti riebaluotiems.
taip pat apsimetė, kad "negirdi" ir to fakto, kad plaukai slenka jau pora metų.. Užtat davė patarimą ką daryt- šampūną keist kauke iš juodos duonos. Mat, ši kaukė padeda net močiutėms.

Tai žinokit labai nusivyliau savo ta endokrinologe, tik nervus susigadinau. doh.gif Reiks ieškotis kito.
Papildyta:
QUOTE(Dine @ 2009 09 27, 20:09)
Man gydytojas sake, kad atsiranda be priezasties, nei nervai, nei kokie vaistai, nei bloga prieziura itakos neturi. Tiesiog atsiranda ir viskas! Ir deja, jokiu vaistu padedanciu taip pat nera. Israse losjona Alpicort, sako geriau kazkas nei nieko, bet pasake, kad nera garantijos, kad pades  verysad.gif Tiesa yra vilties, kad kaip atsirado, taip pranyks... bet kaip dabar gyventi????


tai kokia čia gydytoja tau taip sakė?! mano mamai alopecija, ir per kiek jį gydytojų ji vaikščiojo, įvairiausius tyrimus darė, ir tik kai visi tyrimai nieko nerodė ir jokie gydymai nepadėjo, tada jau gydytojai pasakė, kad čia nuo nervų, nors gali būti, kad nuo skydliaukės, nes su ją ji turi labai daug problemų.
O pas tave kokia stadija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jiolka: 27 rugsėjo 2009 - 18:22
QUOTE(diamondness @ 2009 09 27, 16:11)
Gal yra naudojusiu Alpecin sampuna su kofeinu,kur i saknis reikia tepti nuo slinkimo ir kad greiciau plaukai augtu?Kokie atsiliepimai ax.gif

as naudoju jau menesi 4u.gif itrinu i plaukus(karTAIS SU ROZMARINU ea) ir palaikau apie5 min. GAl plaukai siek tiek ir sauseja, bet as visada dedu ir kauke. tai ne taip jauciasi.

poveikis: kol naudoji, tol atrodo plaukai maziau slenka. atrodo kad isvis nekrenta... paziuresim kaip bus kai pabaigsiu buteliuka. g.gif labai tikiuosi eziuko, nes dar naudoju ampules su placenta ir Grozvita vitaminus. Visa kursa. ax.gif
Atsakyti
man uzeina slinkimo periodai pavasari ir rudeni velai..tai as jau pasiruosus,nes ko tik nebandziau nenaturalaus-nepadejo taip kaip skalavimai su azuolo zieves,apyniu ir berzu lapu nuoviru dar galima keisti ingridientus i dilgeliu,ajeru saknis...vo rezultatas thumbup.gif ...menesiuka pavargstu su tais uzpilais ir daugiau vargo nebuna.... beje ne siaip skalaudavau,o tiesiog pamirkydavau galva bliude to uzpilo... pabandykit,nieko juk neprarasit.. saknis tikrai sustiprins...netingekit mirksiukas.gif

beje as sviesi,bet azuolo zieve plauku spalvos tikrai nenudaze nei rudai nei zaliai ....gal isimete kazkokiu tamsesniu sruogu,bet tai dar graziau... jei jau bijot,bandykit nuo silpno nuoviro...as pasidarydavau tiesiog juoda doh.gif biggrin.gif ..labai bijau tu plauku slinkimo kai uzeina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paradoksualė: 27 rugsėjo 2009 - 21:09
QUOTE(Eve-line @ 2009 09 27, 21:18)
as naudoju jau menesi  4u.gif  itrinu i plaukus(karTAIS SU ROZMARINU ea) ir palaikau apie5 min. GAl plaukai siek tiek ir sauseja, bet as visada dedu ir kauke. tai ne taip jauciasi.

poveikis: kol naudoji, tol atrodo plaukai maziau slenka. atrodo kad isvis nekrenta... paziuresim kaip bus kai pabaigsiu buteliuka.  g.gif labai tikiuosi eziuko, nes dar naudoju ampules su placenta ir Grozvita vitaminus. Visa kursa.  ax.gif

O tai ten saknis sausina tas sampunas?Nes kiek skaiciau,tai atrodo,kad tik i saknis trinti reikia g.gif
Atsakyti