Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Mantila @ 2009 09 21, 13:46)
kokius aliejukus maisot?arbatmedzio ir alijosiaus?


as arbatmedis + rozmarinas maisau, juos reikia ilasint i kokia kauke ar bazini alieju gal su vandeniu skiest dar galima g.gif
Atsakyti
Jau nutariau,kad spalio pradzioj pirksiu Original Silicea Balsam blush2.gif Tiek prisiskaiciau,kad nuo plauku slinkimo padeda,bet siaip man aktualiau kitas jo poveikis plaukams cool.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 09 21, 17:46)
Jau nutariau,kad spalio pradzioj pirksiu Original Silicea Balsam blush2.gif Tiek prisiskaiciau,kad nuo plauku slinkimo padeda,bet siaip man aktualiau kitas jo poveikis plaukams cool.gif

ir as taip pat prisiskaiciusi geriau ta silicea balsam 3 menesius, bet man jokio poveikio kazkodel.. verysad.gif gal cia ne visiems padeda, ar per trumpai geriau... bet kol nepabandysi nezinosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 09 22, 08:27)
ir as taip pat prisiskaiciusi geriau ta silicea balsam 3 menesius, bet man jokio poveikio kazkodel..  verysad.gif  gal cia ne visiems padeda, ar per trumpai geriau... bet kol nepabandysi nezinosi  smile.gif

O jokiu salutiniu paveikiu jum nebuvo,pvz nebere odos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sage master @ 2009 09 19, 19:07)
sveikos visos vargstancios su slenkanciais plaukuciais  4u.gif
man jau gal menuo kai labai blogai. nuejau pasidaryti kraujo tyrimu, siandien pasake, kad anemija, prirase gelezies. sake gerti 3 menesius. truputi nutuokiu tos mazakraujystes priezasti- truputeli meciau svori. bet nedaug, tik 6 kg. ir va, praejo pora menesiu ir eme slinkti plaukai  schmoll.gif  labai liudna. aisku, smagu, kad uzpakalis mazesnis, bet del plauku tai liudna  schmoll.gif

sake, daugiau viskas gerai. bijojau, kad nebutu skydliauke.


Su plaukučiais susitvarkysi, svarbiausia Tau nereikia nervintis. Plaukams tai labai kenkia, kaip ir odai. Pas mano pažystama mažakraujystė, ji labai smulkuti su juodais ilgais plaukais. Labai graži. Sake kad jaučia plaukų slinkimą ir sausumą, o taip pat nagų lūžinėjimą būtent rudeni ir pavasari. Bet sureguliavus maitinimą, nieko baisaus. Pasiūlyčiau Tau ampulių nuo slinkimo kurie skatina galvos odos kraujotaką, bet nzn ar galima Tau. Bet vitaminai plaukams vartoti reiketu. 4u.gif
Atsakyti
O man jau antri metai kaip slenka plaukai tai niekas nepadejo, o pries pora dienu sumasciau gryzti 25m atgal kai ant galvu dedavo Kiausinius smile.gif medu ir tt tai viena diena pasidariau kiausinio, medaus citrinos sulciu ir aliejaus kauke, o kita kart pasidariau majonezo ir su ja atbuvau 2val nors man sake kuo ilgiau tuo geriau smile.gif tai galiu pasakyt, kad jau po situ terliojimusi pastebejau, kad net per pati plovima man isslinko tik keli plaukai kur pries tai krisdavo vos ne kuokstais smile.gif Tai sakiau butinai su naminem kaukem pazaisiu ypac ta majonezo thumbup.gif geriausia pokolkas isbandyta smile.gif ziuresim kaip bus toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 09 22, 17:02)
O jokiu salutiniu paveikiu jum nebuvo,pvz nebere odos? rolleyes.gif

nea, tikrai jokiu salutiniu poveikiu man nebuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2009 09 24, 20:57)
O man jau antri metai kaip slenka plaukai tai niekas nepadejo, o pries pora dienu sumasciau gryzti 25m atgal kai ant galvu dedavo Kiausinius smile.gif medu ir tt tai viena diena pasidariau kiausinio, medaus citrinos sulciu ir aliejaus kauke, o kita kart pasidariau majonezo ir su ja atbuvau 2val nors man sake kuo ilgiau tuo geriau smile.gif tai galiu pasakyt, kad jau po situ terliojimusi pastebejau, kad net per pati plovima man isslinko tik keli plaukai kur pries tai krisdavo vos ne kuokstais smile.gif Tai sakiau butinai su naminem kaukem pazaisiu ypac ta majonezo  thumbup.gif  geriausia pokolkas isbandyta smile.gif ziuresim kaip bus toliau  mirksiukas.gif

Jetau kaip smagu, kad kazkas padeda. man jau irgi 2 metai siaubingai slenka. nerandu nieko kas padetu, kiek zinojau, tiek tikrinaus, kiek tikrino medikai, nieko siaubingo dar nerado, bet vat plaukai 2 metus diena is dienos eina saujom. Va ryte issisukuoji, ismeti sauja, nueini i darba, pasileidi plaukus, perbrauki per visus, paimi uz uodegeles ir vel sauja doh.gif Net nesitiki, kad kazkam dar yra tokia siaubinga situacija, vis kazkaip atrodo kad kitiem trumpaiu, ne taip intensyviai slenka, bet matyt, ne viena as tokia doh.gif
Atsakyti
Mergaites, jokiu budu nedarykite majonezo kaukes. Juk ten tiek druskos prideda... labai sausina plauka 4u.gif
Atsakyti
Okaip reikia issiplovus galva sukuoti slapius plaukus,kad ju neliktu sepety daug? As nesuprantu,man kazkodel sepety lieka sukuojant daugiau pastebimai nei anksciau doh.gif Ar reikia visai dar slapius sukuoti,ar apdziuvusius,bet jauciu tada isvis neissukuociau,kai purskiamo kondicionieriu uzpurski iskart sukuoti,ar palaukt kazkiek? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos.

Siandien man liudna diena. Mano ieskojimai kuom sustabdyti slenkancius plaukus baigesi. Man nustate liga, kuria sergant nepadeda beveik nieks. cry.gif Tai alopecija. Pasak gydytojo- plaukus galiu prarasti labai greit, bet geriausiu atveju jie ataugs po kokiu 8 men.

Sekmes jums, auginkite grazius plaukucius
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 09 25, 16:50)
Okaip reikia issiplovus galva sukuoti slapius plaukus,kad ju neliktu sepety daug? As nesuprantu,man kazkodel sepety lieka sukuojant daugiau pastebimai nei anksciau doh.gif Ar reikia visai dar slapius sukuoti,ar apdziuvusius,bet jauciu tada isvis neissukuociau,kai purskiamo kondicionieriu uzpurski iskart sukuoti,ar palaukt kazkiek? rolleyes.gif


kai planuoju susirist plaukus, ar siaip didesni iseijimai i zmones nenusimato, laukiu kol plaukai patys isdzius, tik tada prasukuoju, taip darydavau daznai, nes palaidais nebuvo jau ir imanoma vaiksciot, visa nugara apsiplaukuodavo doh.gif
dabar kai slinkimas apmazejo ir vel galiu kasas retkarciais isileist, tai laukiu kol plaukai apdzius tada svelniai prasukuoju.
o jei tau sunkiai isisukuoja pradziuve ar isdziuvem gal stipresni balzama pabandyk naudot, arba vietoj balzamo kauke naudok mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dine @ 2009 09 25, 17:42)
Sveikos.

Siandien man liudna diena. Mano ieskojimai kuom sustabdyti slenkancius plaukus baigesi. Man nustate liga, kuria sergant nepadeda beveik nieks. cry.gif Tai alopecija. Pasak gydytojo- plaukus galiu prarasti labai greit, bet geriausiu atveju jie ataugs po kokiu 8 men. 

Sekmes jums, auginkite grazius plaukucius


uzjauciu unsure.gif verysad.gif
Atsakyti