Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

nenoriu per anksti dziaugtis, bet pora savaiciu itrinu skantis arbatmedzio ir rozmarinu EA sumaisius su kokosu aliejumi ar kauke, plauku slinkimas labai apmazejo thumbup.gif
tiesa jau menesis kaip paprastus sampunus pakeiciau naturaliais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 09 14, 19:25)
nenoriu per anksti dziaugtis, bet pora savaiciu itrinu skantis arbatmedzio ir rozmarinu EA sumaisius su kokosu aliejumi ar  kauke, plauku slinkimas labai apmazejo  thumbup.gif
tiesa jau menesis kaip paprastus sampunus pakeiciau naturaliais  bigsmile.gif


Įtrini į galvos odą??? O plaukai labiau neriebaluoja nuo aliejaus? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 14, 18:41)
Įtrini į galvos odą??? O plaukai labiau neriebaluoja nuo aliejaus?  blink.gif

as irgi itrindavau i galvos oda. neriebaluodavo man.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 09 14, 18:25)
nenoriu per anksti dziaugtis, bet pora savaiciu itrinu skantis arbatmedzio ir rozmarinu EA sumaisius su kokosu aliejumi ar  kauke, plauku slinkimas labai apmazejo  thumbup.gif
tiesa jau menesis kaip paprastus sampunus pakeiciau naturaliais  bigsmile.gif

Aš irgi tryniausia (dieve, ko tik mano galva "neparagavo" doh.gif ) arbatmedžio, pelargonijos kokybiškais EA, man EA- vaistai nuo visų ligų, visokias bėdeles susitvarkydavau jų pagalba. Bet šį kartą jau niekaip verysad.gif

Kas seka temą, turbūt atsimena, kad kreipiausi į gydytojus dėl tos problemos. Kraujo tyrimai nieko blogo neparodė, bet va vakar (pagaliau) atlikta echoskopija nieko gero nepasakė. Reikalinga biopsija ir kuo skubiau verysad.gif
Taip kad, manau, čia ir slypi mano siaubingo plaukų slinkimo priežastis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 09 15, 10:28)
Aš irgi tryniausia (dieve, ko tik mano galva "neparagavo" doh.gif ) arbatmedžio, pelargonijos kokybiškais EA, man EA- vaistai nuo visų ligų, visokias bėdeles susitvarkydavau jų pagalba. Bet šį kartą jau niekaip verysad.gif

Kas seka temą, turbūt atsimena, kad kreipiausi į gydytojus dėl tos problemos. Kraujo tyrimai nieko blogo neparodė, bet va vakar (pagaliau) atlikta echoskopija nieko gero nepasakė. Reikalinga biopsija ir kuo skubiau verysad.gif
Taip kad, manau, čia ir slypi mano siaubingo plaukų slinkimo priežastis verysad.gif

gal gali placiau papasakoti ka daktarai itaria? kas tai per liga pas atve?
Atsakyti
QUOTE(agneee1 @ 2009 09 16, 16:30)
gal gali placiau papasakoti ka daktarai itaria?  kas tai per liga pas atve?

Bėdos su skydliauke. Išsibalansavę hormonai.
O jau vėlesni tyrimai parodys, ar nėr ko rimčiau su ta nelemta skydliauke unsure.gif
Atsakyti
Isigijau juodojo purvo is negyvosios juros dugno. raso, kad gydo liga plauku slinkima. drauges drauge latvijoj tokia firmele ARAD atrado, tai ka bande, nenusivyle. o be to, kainos visai nedideles palyginus. tik dar nespejau ismeginti blush2.gif . gal esat kuri bandzius?
user posted image
nors cia pasiskaiciau, taiapie plaukus isvis nieko neraso blush2.gif

nesenai naudojau Aminexil ampules plaukams, sunaudojau 10, bet sertis nenustojau verysad.gif . plaukai tai labai grazus, blizga, sveiki atrodo, glotnus, nu bet kaip byrejo, taip ir tebebyra. jezau, kaip as ju gailiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 rugsėjo 2009 - 19:33
QUOTE(jurgitaru @ 2009 09 18, 14:07)
Isigijau juodojo purvo is negyvosios juros dugno. raso, kad gydo liga plauku slinkima. drauges drauge latvijoj tokia firmele ARAD atrado, tai ka bande, nenusivyle. o be to, kainos visai nedideles palyginus. tik dar nespejau ismeginti blush2.gif . gal esat kuri bandzius?

nors cia pasiskaiciau, taiapie plaukus isvis nieko neraso blush2.gif

nesenai naudojau Aminexil ampules plaukams, sunaudojau 10, bet sertis nenustojau verysad.gif . plaukai tai labai grazus, blizga, sveiki atrodo, glotnus, nu bet kaip byrejo, taip ir tebebyra. jezau, kaip as ju gailiu verysad.gif



nu sunaudojau ir as berods 12 aminexilo ampuliu prisijungiu prie tavo nuomones, bet man slinkimas siaip tai apmazejo. naudoju toliau, parasysiu kaip bus kai sunaudosiu 20 ampuliu. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 rugsėjo 2009 - 19:28
sveikos visos vargstancios su slenkanciais plaukuciais 4u.gif
man jau gal menuo kai labai blogai. nuejau pasidaryti kraujo tyrimu, siandien pasake, kad anemija, prirase gelezies. sake gerti 3 menesius. truputi nutuokiu tos mazakraujystes priezasti- truputeli meciau svori. bet nedaug, tik 6 kg. ir va, praejo pora menesiu ir eme slinkti plaukai schmoll.gif labai liudna. aisku, smagu, kad uzpakalis mazesnis, bet del plauku tai liudna schmoll.gif

sake, daugiau viskas gerai. bijojau, kad nebutu skydliauke.
Atsakyti
Labai efektyvi kauke plaukams.... 1 svoguno sultys, saukstas medaus, kiausinis ir siek tiek balzamo plaukams, kuri naudoji.. Istrinti gerai saknis plauku, apsisukti politil. maiseliu, ranksluosciu ir kelias valandas palaikyti... padaryti kelis kartus po 1 karta per savaite...
man tai padejo,nes slinko tai siaubingai po plauku nusisviesinimo,tikra tragedija buvo,kol as juos susitvarkiau truputi jau pagrazejo,gyvenime nebienoriu buti sviesi.
ir dar man labai padejo maisto papildas silica. 4u.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ir as su tokia pacia problema - plauku slinkimas jau ilga laika verysad.gif nu kartais jau net bijau galva isplauti ar sukuotis, nes plaukus kuokstais renku verysad.gif jei miegoti einu nesusipynusi i kasa, tai ryta pilna plauku doh.gif
Geriau visokius vitaminus, bet niekas nepadejo....Drauge patare pasidaryti kauke - cesnakas ir alyvuogiu aliejus. Na vakar pirma karta ja pasidariau, istryniau galva, uzdejau maiseli ir ranksluosciu apvyniojau, ir palaikiau pora valandu. na kvapelis buvo nekoks nuo to cesnako biggrin.gif bet per pora plovimu kvapo beveik nesijaute. Dabar darysiu tokia kauke ir labai tikiuosi, kad sustabdysiu slinkima.
Atsakyti
kokius aliejukus maisot?arbatmedzio ir alijosiaus?
Atsakyti