Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Superinė @ 2009 09 13, 14:42)
O kur tų K05 galima įsigyti, ir kokios kainos?


Gedimino priešais Parlamento barą. Kainos nežinau
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2009 09 14, 12:19)
dabar pradėjau gerti "merz special dragees" sakau,gal padės nors kiek  g.gif gal kas esat bandę gerti dar kokių papildų ir gali pasidalinti savo patirtim  4u.gif

As naudojau tuos vitaminus, tai man padejo, pradejo greiciau augti plaukai ir nagai lotuliukas.gif
Geriau apie du menesiu.
Atsakyti
QUOTE(Alinaurb @ 2009 09 14, 12:28)
Kad ir kiek visokių vitaminų yra tekę gerti- niekas nepadėdavo... O gerdavau mažiausiai 3 mėn.... Vadinasi trūksta ne jų ir greičiausiai problemos reikia ieškoti kitur....

Bet kur???? g.gif


Siaip man specializuoti vitaminai nepadejo irgi, as pradejau gert paprasciausias zuvu tauku kapsules ir man situacija tikrai gerokai pasitaise smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2009 09 14, 13:45)
na manau,man pakenkė labai plaukų dažymas  doh.gif  plaukai išsausėjo ir pasidarė šiurkštūs  blink.gif  dabar po kaukių ir aliejukų naudojimo labai pradėjo riebaluotis,bet džiaugiuosi nors tuom,kad plaukai  nors kiek  blizga,o taip tokie negyvi buvo  doh.gif  bet tas slinkimas tai  verysad.gif
bandysiu vis tiek naudoti papildus,gal koks pagerėjimas ir bus  blush2.gif

Sviesinot ar tamsinot plaukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinaurb @ 2009 09 14, 12:28)
Kad ir kiek visokių vitaminų yra tekę gerti- niekas nepadėdavo... O gerdavau mažiausiai 3 mėn.... Vadinasi trūksta ne jų ir greičiausiai problemos reikia ieškoti kitur....

Bet kur???? g.gif

Va čia tai ir sunkiausia atsakyti į šį klausimą g.gif Aš tai taip pat savęs klausiu kodėl, bet atsakymo taip ir nepavyksta rasti. Gėriau visokiausių papildų, naudoju kaukes, ale pagerėjimo nesimato schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 09 14, 17:14)
Sviesinot ar tamsinot plaukus? g.gif

šviesinu doh.gif va čia ir bėda verysad.gif
gal kas yra girdėjęs apie kažkokį žibalą,kuris kaip ir padeda nuo plaukų slinkimo g.gif dabar kažką prisiminiau,bet nežinau koks pavadinimas schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reksnyte: 14 rugsėjo 2009 - 15:36
QUOTE(reksnyte @ 2009 09 14, 17:34)
šviesinu  doh.gif va čia ir bėda  verysad.gif
gal kas yra girdėjęs apie kažkokį žibalą,kuris kaip ir padeda nuo plaukų slinkimo  g.gif dabar kažką prisiminiau,bet nežinau koks pavadinimas  schmoll.gif

Kosmetinis zibalas mirksiukas.gif Kai kazkur pries puse metu buvo uzejes man plauku slinkimas nestiprus,tai pasiskaitinejus internete apie ji,nusipirkau...nustojo slinkt neuzilgo,bet nezinau ar nuo zibalo,ar cia taip tik trumpai toks slinkimas uzejes buvo,nes sisip nei labai daug slinko,nei ilgai g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 09 14, 17:40)
Kosmetinis zibalas mirksiukas.gif Kai kazkur pries puse metu buvo uzejes man plauku slinkimas nestiprus,tai pasiskaitinejus internete apie ji,nusipirkau...nustojo slinkt neuzilgo,bet nezinau ar nuo zibalo,ar cia taip tik trumpai toks slinkimas uzejes buvo,nes sisip nei labai daug slinko,nei ilgai g.gif

o gal žinot kaip jį naudot ax.gif reikia išbandyti viską rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos
oi kokia zinoma si problema ir man, nes plaukai slinko, riebalavosi, o dar ir taip jie letai auga tai dar ir slinko. tikrai isbandziau visokias priemones, sampunus, vitaminus, papildus, bet kaip nesimate rezultato taip nesimate unsure.gif tada jau pasakiau sau, kad nesvarbu kaina, kad tik kasnors padetu:) nusipirkau velform plauku geli, rezultatas jau po keliu plovimu matesi. gal yra dar tokiu kurios isbande, noreciau isgirsti jusu atsiliepimus, nes man pagaliau nebereikia rankioti visur prikritusiu plauku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gelyte30 @ 2009 09 14, 18:31)
Sveikos mergickos
oi kokia zinoma si problema ir man, nes plaukai slinko, riebalavosi, o dar ir taip jie letai auga tai dar ir slinko. tikrai isbandziau visokias priemones, sampunus, vitaminus, papildus, bet kaip nesimate rezultato taip nesimate unsure.gif tada jau pasakiau sau, kad nesvarbu kaina, kad tik kasnors padetu:) nusipirkau velform plauku geli, rezultatas jau po keliu plovimu matesi. gal yra dar tokiu kurios isbande, noreciau isgirsti jusu atsiliepimus, nes man pagaliau nebereikia rankioti visur prikritusiu plauku biggrin.gif


Sudomino, pradejau ieskoti-kas tai ir radau....
> Velform hair grow gelis, nuo plauku slinkimo
http://www.supermama...howtopic=332520
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinaurb: 14 rugsėjo 2009 - 16:42
QUOTE(gelyte30 @ 2009 09 14, 18:31)
Sveikos mergickos
oi kokia zinoma si problema ir man, nes plaukai slinko, riebalavosi, o dar ir taip jie letai auga tai dar ir slinko. tikrai isbandziau visokias priemones, sampunus, vitaminus, papildus, bet kaip nesimate rezultato taip nesimate unsure.gif tada jau pasakiau sau, kad nesvarbu kaina, kad tik kasnors padetu:) nusipirkau velform plauku geli, rezultatas jau po keliu plovimu matesi. gal yra dar tokiu kurios isbande, noreciau isgirsti jusu atsiliepimus, nes man pagaliau nebereikia rankioti visur prikritusiu plauku biggrin.gif

Kai žiūriu reklamą Velform, taip ir norisi paskambinti užsakyti. Ir dar Botoline nuo raukšlių, bet kai prisimenu kokios kokybės buvo išreklamuotas VibraTone diržas doh.gif Labai bijau kažką pirkti iš TopShop. Norėčiau išgirsti daugiau atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(Superinė @ 2009 09 13, 15:42)
O kur tų K05 galima įsigyti, ir kokios kainos?


GS "Ursana" Goštauto g. Kaina vienos ampūlės - 8 Lt.
Užtenka tos ampulės 2-3 kartoms. Kokia kaina ekstrakto buteliuke su pypėte nesidomėjau.
Atsakyti