Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Adera @ 2009 09 13, 14:45)
sveikos as turejau problema su plauku slinkimu po gimdymo skalvau su viskuo ir su dilgelem ir su azuolo zieve ir au ajerais bet labaiusiai man padejo berzu pumpuru eksraktas,pabandykit gal ir jum pades 4u.gif


Tai plikomos zoles ar kazkoks pagamintas jau?smile.gif
Atsakyti
po mažosios gimimo plaukai slinko kuokštais, galvojau, kad nupliksiu doh.gif o palukų visada turėjau kupetą ax.gif o čia paimi , perbrauki ranka ir uokštas rankoj lieka doh.gif daug ką išbandžiau, bet man padėjo tik loreal kerastase priemonės nuo slinkimo: šampūnas, balzamas, ampulės, kurias naudojau 2 mėn., ir aktyvatorius , kuris stiprina plaukų šaknis ir stimuliuoja jas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 09 13, 13:15)
Tai plikomos zoles ar kazkoks pagamintas jau?smile.gif




yra jau eksraktas padarytas ir juo itrinu galva ir kokias 10 min palaikau po to perskalauju.tik sviesiom jis netiks nes tamsins plauka 4u.gif
Atsakyti
dekui labai uz patarimus 4u.gif siandie namo parsitempiau dilgeliu,gaila kad ne pavasarines g.gif bet bandysiu skalauti su jom ir dar ekstraktu,gal sustiprinsiu bent kiek plaukucius...slenka bet kol kas pakenciamai g.gif
Atsakyti
o as ryt varau prie salotes ezero rinkti apyniu (bandysiu gelbeti plaukus). Niekas nematet ar jau renka zmones? g.gif

Naudoju Alpecin sampuna - palaikau ant plauku gal kokias 5 min, ar man atrodo, ar tikrai maziau slenka plaukai g.gif net nezinau...
Pasalinio poveikio (nieztejimo) nepastebejau. O plaunu galva beveik kasdien.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 09 14, 08:20)
Naudoju Alpecin sampuna - palaikau ant plauku gal kokias 5 min, ar man atrodo, ar tikrai maziau slenka plaukai  g.gif net nezinau...
Pasalinio poveikio (nieztejimo) nepastebejau. O plaunu galva beveik kasdien.

As Alpecin losjona naudoju. Bet pas mane slinkimo bumas ir nemanau, kad kazkokios priemones sustabdys. Tikiuosi, kad paskatins nauju plauku augima smile.gif
Atsakyti
Buvau pas kirpėją ir pasikirpau "gerokai" plaukus...
Bet kaip slenka taip slenka.
Liepė prie nusipirkto šampūno naudoti dar ir tos serijos serumą, ampules ar pan... Kirpėja šauni tuo, kad nekiša savo platinamos firmos produkcijos....
Turėjau šį šampūną, tai dabar nusipirkau ir toniką... http://public.fotki....b/mano/d84.html
Reikia 2 k. per dieną įtrinti.
Parašysiu ar padės ar ne...

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinaurb @ 2009 09 14, 11:36)
Buvau pas kirpėją ir pasikirpau "gerokai" plaukus...
Bet kaip slenka taip slenka.
Liepė prie nusipirkto šampūno naudoti dar ir tos serijos serumą, ampules ar pan... Kirpėja šauni tuo, kad nekiša savo platinamos firmos produkcijos....
Turėjau šį šampūną, tai dabar nusipirkau ir toniką... http://public.fotki....b/mano/d84.html
Reikia 2 k. per dieną įtrinti.
Parašysiu ar padės ar ne...

4u.gif

gal galima būtų plačiau apie šį šampūną ? nesausina jis labai plaukų ? planuoju jį pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2009 09 14, 12:51)
gal galima būtų plačiau apie šį šampūną ? nesausina jis labai plaukų ? planuoju jį pirkti  4u.gif



Na, mano plaukai nei riebūs, nei sausi... Normalūs. Kaip šampūnas neblogas.
Nejaučiu jokio neigiamo poveikio....
Na, o teigiamo reikės palaukti....

Tiesa kirpėja liepė dar kurį laiką naudoti priemones ( bent 1 men.), net plaukams nustojus slinkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinaurb: 14 rugsėjo 2009 - 10:59
sveikos,ir aš turiu tą pačią bėdą - slenka plaukai doh.gif naudojau įvairias kaukes,šampūnus,ampules,niekas nepadeda schmoll.gif
dabar pradėjau gerti "merz special dragees" sakau,gal padės nors kiek g.gif gal kas esat bandę gerti dar kokių papildų ir gali pasidalinti savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2009 09 14, 13:19)
sveikos,ir aš turiu tą pačią bėdą - slenka plaukai  doh.gif naudojau įvairias kaukes,šampūnus,ampules,niekas nepadeda  schmoll.gif 
dabar pradėjau gerti "merz special dragees" sakau,gal padės nors kiek  g.gif gal kas esat bandę gerti dar kokių papildų ir gali pasidalinti savo patirtim  4u.gif



Kad ir kiek visokių vitaminų yra tekę gerti- niekas nepadėdavo... O gerdavau mažiausiai 3 mėn.... Vadinasi trūksta ne jų ir greičiausiai problemos reikia ieškoti kitur....

Bet kur???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinaurb @ 2009 09 14, 13:28)
Kad ir kiek visokių vitaminų yra tekę gerti- niekas nepadėdavo... O gerdavau mažiausiai 3 mėn.... Vadinasi trūksta ne jų ir greičiausiai problemos reikia ieškoti kitur....

Bet kur???? g.gif

na manau,man pakenkė labai plaukų dažymas doh.gif plaukai išsausėjo ir pasidarė šiurkštūs blink.gif dabar po kaukių ir aliejukų naudojimo labai pradėjo riebaluotis,bet džiaugiuosi nors tuom,kad plaukai nors kiek blizga,o taip tokie negyvi buvo doh.gif bet tas slinkimas tai verysad.gif
bandysiu vis tiek naudoti papildus,gal koks pagerėjimas ir bus blush2.gif
Atsakyti