Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Alinaurb @ 2009 09 08, 18:30)
Nežinau, bet dėl slinkimo plaukų vėl pradėti gerti KT...????
Abejotina, vien tai , kad tos tabletės nėra jau tokios nekaltos....
Gydytojai  jas rekomenduoja, bet PO TO  visokių pasekmių būna...



Gal ir keistai iš šono atrodo, bet gėriau KT ne vien dėl jų tiesioginio poveikio. JUos gėriau, nes gydytojai taip "liepė". Kadangi organizmas jau taip sutvarkytas, kad gausisos MM tęsiasi 2 savaites, po to dvi nepilnos savaitės "ramu" ir vėl MM. Įsivaizduojat, kad vargsta organizmas?
Va nustojau gerti (būtent dėl tų jūsų paminėtų priežasčių) ir problema ta pati, vargstu ir pavargstu. Tai va ir pradedi galvot, kas geriau- gerti KT, puikiai jaustis, turėti sveikus plaukus ir daryti prielaidą, kad MAN ateity dėl jų problemų nebus, ar negerti ir kankintis dėl galybės problemų unsure.gif
Vat kur dilema cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 09 09, 09:16)
ar Tavo tamsus plaukai?

Taip tamsus smile.gif
Atsakyti
Man tai po gimdymo slenka doh.gif jau puse buvusiu plauku netekau. Naudoju Alpecin losjona. Jei ir nesustabdys slinkimo, tai tikiuosi bent pades naujiems greiciau augti smile.gif
Atsakyti
Ir man pradėjo slinkti, na, ne kuokštais, bet kiek trauki nuo kasos - tiek eina blink.gif po kelis plaukus, bet paskui jau visa krūva susidaro. Pradžiai nusipirkau Pregaine šampūną (nemaišykit su Regaine, jis skirtas jei žmogus plinka). Kažkada naudojau, patiko, akivaizdžiai mažiau slinko. Gerai įtrindavau į šaknis, palaikydavau minutę. Dar kokių ampulių reiks pabandyt.
Atsakyti
na pasiguosiu ir as. paskutinius du metus labai graziai atsiauginejau plaukus, nes durnas kirpejas nukirpo beveik iki ausu verysad.gif per nestuma beveik graziai augo plaukuciai , o vos pagimdzius slinkt pradejo, o ir taip jie pas mane mazuciai plonyciai silpnuciai, sviesus garbanoti, zodziu grynas vargas.
doh.gif tai dar nescia budama nutuokiau kad gali taip buti sutepiau 3 dezutes [1dezute RENE FURTERER , tik pagimdzius pradejau gerti vitaminus plaukams ragams nagams, atgeriau juos tris menesius, tada geriau kitus specialius nuo slinkimo iki dabar ir dabar dar geriu kitus - plauku saknis stiprinancius, dar pirkau sampuna ir ampolytes nakciai ir VICHY ir dar begalybe kitu plauku produktu gelbet savo kasiukes, na ir koks rezultatas - toks pats kaip visada, kai prausiuosi tai dusa dukart atkimst nuo plauku reik kol ishsimaudau, baisu klaiku, net siurblys buvo uzsikimses, jau labai smarkiai matosi kad nuslinke plaukai, tikrai puses nebera.
tai va einu pirmadieni pas dermatloga idomu ka siulys.. gal koki hormonai sutrike?
o gal eit peruko is karto ieskotis?
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 09 11, 23:41)

tai va einu pirmadieni pas dermatloga idomu ka siulys.. gal koki hormonai sutrike?
o gal eit peruko is karto ieskotis?



pasitikrinkit skydliauke g.gif
Papildyta:
QUOTE(Valporaiso @ 2009 09 08, 11:04)
Sveikos,

Mano draugė yra gydytoja, labai gera gydytoja.
Tai ir aš kažkada taip 'iš kalbos' pasakiau apie kitą pažįstamą - žinai, ji sirgo, antibiotikų kursą sugėrė, tai kur čia neslinks tie plaukai..." O toji tik akis išpūtė - prie ko čia antibiotikai, maždaug. Čia, sakė ji, nuo infekcijos, o ne nuo antibiotikų pasilpo reikalas tam kartui! Tai aš, neraštingoji, nuo to laiko vis mėginu susivokti ir kitoms paskyti, kad va kame šaknys, kai sergi - ne nuo vaistų, o nuo ligos... smile.gif



nelabai sutinku su nuomone,kad ne nuo vaistu,o nuo ligos slenka plaukai:mmm negi sergant onkologine liga ir darant chemoterapija,plaukai nuslenka nuo ligos?zinoma,kad ne,o nuo vaistu mirksiukas.gif (buna ir isimciu)
Atsakyti
Papildyta:
nelabai sutinku su nuomone,kad ne nuo vaistu,o nuo ligos slenka plaukai:mmm negi sergant onkologine liga ir darant chemoterapija,plaukai nuslenka nuo ligos?zinoma,kad ne,o nuo vaistu mirksiukas.gif (buna ir isimciu)
[/quote]


Oi ne, ne, čia ne apie visus atvejus - tik apie tai, kad, pagėrus antibiotikų, nuo jų neslenka plaukai - slenka nuo infekcijos, kuriai 'užmušinėt' it geriam vaistukus. Mus susilpnina infekcija (o ne attibiotikai), tai juk iš kraujo matyt. Ne apie vėžį aš... smile.gif Ir ne gydytoja, ir ne chemikė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 09 11, 22:41)
na pasiguosiu ir as. paskutinius du metus labai graziai atsiauginejau plaukus, nes durnas kirpejas nukirpo beveik iki ausu  verysad.gif  per nestuma beveik graziai augo plaukuciai , o vos pagimdzius slinkt pradejo, o ir taip jie pas mane mazuciai plonyciai silpnuciai, sviesus garbanoti, zodziu grynas vargas.
doh.gif  tai dar nescia budama nutuokiau kad gali taip buti sutepiau 3 dezutes [1dezute  RENE FURTERER , tik pagimdzius pradejau gerti vitaminus plaukams ragams nagams, atgeriau juos tris menesius, tada geriau kitus specialius nuo slinkimo iki dabar ir dabar dar geriu kitus  -  plauku saknis stiprinancius, dar pirkau sampuna ir ampolytes nakciai ir VICHY ir dar begalybe kitu plauku produktu gelbet savo kasiukes, na ir koks rezultatas -  toks pats kaip visada, kai prausiuosi tai dusa dukart atkimst nuo plauku reik kol ishsimaudau, baisu klaiku, net siurblys buvo uzsikimses, jau labai smarkiai matosi kad nuslinke plaukai, tikrai puses nebera.
tai va einu pirmadieni pas dermatloga idomu ka siulys.. gal koki hormonai sutrike?
o gal eit peruko is karto ieskotis?

Plauku slinkimo priezastis dazniausia buna del hormonu pokyciu, sergant skydliaukes ligoms, sutrikus kiausidziu funkcijoms, taip pat labai daznai po gimdymo, padidejus vyrisku hormonu kiekiui. tad manau problemos ieskokite cia. Na zinoma dar gali buti ir odos ligos, infekcines ligos, mazakraujyste.
Man beveik nuo rugpjucio vidurio slinko plaukai...jau net baisu pasidare, mano plaukai ilgi, tamsus...sunku nepastebeti verysad.gif kai ju pilni namai...ofisas ...siaip jau zinau kad rudeni slenka labiau, ypac jam jau ipusejus...bet dar kaip ir ne ruduo buvo...nieko nedariau..o vakar net pagalvojau, kad jau beveik nebeslenka... 4u.gif biggrin.gif... tai taip ir nesupratau kas cia buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 12 rugsėjo 2009 - 13:04
sveikutes,atbegau jusu patarimo 4u.gif
gal zinote kaip naudoti dilgeliu skysti? girdejau kad jis neblogas plaukuciams pastiprint nuo slinkimo...tai va siandien nusipirkau o neparasyta kaip naudoti g.gif ar po plovimo ar pries...ar reikia perplautr? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2009 09 12, 20:28)
sveikutes,atbegau jusu patarimo 4u.gif
gal zinote kaip naudoti dilgeliu skysti? girdejau kad jis neblogas plaukuciams pastiprint nuo slinkimo...tai va siandien nusipirkau o neparasyta kaip naudoti g.gif  ar po plovimo ar pries...ar reikia perplautr? 4u.gif

Aš anksčiau pirkau vaistinėje dilgelių arbatą, 2 pakeliai ant 100 ml vandens užvertos bet ne karštos. Paskui išspausdavau puse čili pipiro sulčio. Arba galima pirkti čili pipiro ekstraktą kur rusiškus maisto papildus parduoda. Sunku rasti, bet kartais rasdavau. Pagaminta losjoną įtrindavau į plaukų šaknys. Nenuplaudavau. Šildo galvos odą, pagerina kraujotaka, maitina plaukų šaknys. thumbup.gif

O kas nenori daryti losjoną namuose ir nori greitesniu rezultatų, tai siūlyčiau ampulės įsigyti K05 Anticadita, arba stipresnė priemonė (skysti su pypėte). Pati skysti buteliuke su pypėte nebandžiau.
user posted image
Losjonas nuo plaukų slinkimo. Šoko terapija slenkantiems plaukams. Naudojimas: išplovus plaukus šampūnu, losjonu ištepti drėgną galvos odą palei sklastymus santykiu 1 lašas 1 kv. cm. 5 minutes būtina masažuoti galvos odą. Nenuplauti. Skiriamas esant difuziniam ir intensyviam plaukų slinkimui. Kursas – 6 savaitės. Naudoti 2 kartus per savaitę.
user posted image

Nuo slinkimo galite išbandyti ir Farme produktus. Sake kad irgi geri.
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 13, 14:35)
Aš anksčiau pirkau vaistinėje dilgelių arbatą, 2 pakeliai ant 100 ml vandens užvertos bet ne karštos. Paskui išspausdavau puse čili pipiro sulčio. Arba galima pirkti čili pipiro ekstraktą kur rusiškus maisto papildus parduoda. Sunku rasti, bet kartais rasdavau. Pagaminta losjoną įtrindavau į plaukų šaknys. Nenuplaudavau. Šildo galvos odą, pagerina kraujotaka, maitina plaukų šaknys.  thumbup.gif

Nuo slinkimo galite išbandyti ir Farme produktus. Sake kad irgi geri.


O kur tų K05 galima įsigyti, ir kokios kainos?
Atsakyti
sveikos as turejau problema su plauku slinkimu po gimdymo skalvau su viskuo ir su dilgelem ir su azuolo zieve ir au ajerais bet labaiusiai man padejo berzu pumpuru eksraktas,pabandykit gal ir jum pades 4u.gif
Atsakyti