Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

na as viename kambaryje su dviem kompais gyvenu jau trejus metus doh.gif gal kas gali daugiau papasakoti apie mil mil kapsules plaukams? esu bandzius kitokias kapsules su placenta is eurokos, gal dvidesimt sunaudojau, nepadejo, ar doh.gif tada verta dar bandyti tas mil mil kapsules jei kitos nepadejo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liusia21 @ 2009 09 05, 09:17)
Ar padejo pantogar? idomu tavo nuomone

Na as Pantagor negeriau.As naudojau Evelle vitaminus.Ju aprasymas cia:
http://www.vaistai.l...archword=evelle
geriu antra dezute,bet nieko nejauciu.Kaip kazkuri sake, ar naudoji ar nenaudoji priemones rezultatas tas pats,taip ir man.Vis bandau ir tikiuos,kad ivyks stebuklas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Simona00 @ 2009 09 03, 13:35)
doh.gif

Na kreiptis zinoma reikia, nes gal tikrai kazkokia randama liga bus. Nes as ir i medikus kreipiaus, ir nieko. Niekas nekreipia labai per didelio demesio, nes nezino ka daryt, nuejau pas seimos gydytoja paeme krauja - viskas gerai, tyre skydliauke, jau net pas du endokrinologus buvau, ir hormonus tyre, ir echoskopija dare, ir lytinius hormonus dare, ir gelezi, ir feritinina tyriaus. net skrandzio tyrima prisiverciau pasidaryt, mat kazkuri mergaite rase, kad butent skrandyje buvo problema, ir ten viskas gerai. Pas dermatologa nuejau, o jis sako, na juk dar pliku vietu nesviecia, nieko cia rimto, nepanikuok, o kad saujom eina, na nlb idomu, prirase vaistu, sampuno - nulis rezultato. vel pas seimos gydytoja nueini ir sakai, na vis dar slenka, tada atsako, jau nebezinau ka ir bepasiulyt, va taip ir baiges keliones pas medikus, nes visi rankom skescioja doh.gif

mano istorija su medikais lygiai tokia pati.Pinigu isleidau daug(ejau privaciai) o rezultatas nulis.
Papildyta:
QUOTE(Kashaya @ 2009 08 31, 08:39)
Blogai sekasi, nė velnio nepadeda, toks vaizdas, kad dar labiau slenka doh.gif
Tiesa, keista, kad man visiškai nekepino, pusę valandos išlaikiau ir kaip niekur nieko.
Ieškau slinkimo priežasties iš vidaus, nuėjau pas gydytoją, pirmas klausimas buvo, ar neturiu problemų su skydliauke unsure.gif Va dabar sėdžiu po kraujo tyrimų, dar teks skydliaukę tirtis. Žodžiu visiškas šnipštas unsure.gif

as irgi du kartus dejaus garstyciu kauke,bet man irgi galvos nekepino,beveik nieko nejauciau.Pagerejimo irgi jokio, po kaukes issiplovus galva iskrito daug daugiau plauku.Toks jausmas kai tepiau kauke,plauku saknys tiesiog issijudino ir iskrito daugiau plauku.
Atsakyti
sveikos merginos, man jau plaukai slenka apie 6 metus unsure.gif kolkas ju ant galvos yra ir nemazai, tik priekyje as matau kad zyyymiai maziau negu buvo, o buvo plaukuciai ogogo rolleyes.gif bet siaip niekas KOLKAS nepastebi kad ju mazeja, taciau manes tai ne kiek neramina schmoll.gif buvau irgi velnias zino pas kiek daktaru, kisau kruva pinigu darydama tyrimus, vis tikejausi kad gal kazka ras, ne velnio, viskas tvarkoj..manau, praejo jie man slinkti po to, kai meciau gerti kontraceptines, bet tyrimai rodo, kad hormonai tvarkoj...isbandziau jau turbut visas priemones kurios yra vaistinese, visokias ampoles, brangias, pigias, kaukes, savo darytas kaukes, mezoterapija, homeopatija, pantogaras- NIEKAS nepadejo schmoll.gif po gimdymo plaukai taaaaip slinko, kad galvojau vsio, va cia tai tikrai galas,po 7 menesiu siek tiek apmazejo slinkimas, bet vistiek slenka ziauriai, kas ryta atsibudus ant pagalves baisu ziuret, plaut galva isvis tragedija, dziovint, sukuot-kosmaras...ir ka daryt neisivaizduoju jau..daktaru kompetentingu nera pas mus lietuvoj, arba pinigus melzia, arba nezino nieko, ech... verysad.gif nezinau jau kur ieskoti to slinkimo priezasties doh.gif

bet reikia laikytis, ir kovoti , krastutine priemone- plauku persodinimas doh.gif bet mums to nereikes!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man vėl slenka plaukai... Bet aišku, kad nuo antibiotikų ir streso doh.gif:
Nusipirkau dabar Klorane šampūną su Chininu. Tai kol kas patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 09 08, 07:08)
Man vėl slenka plaukai... Bet aišku, kad nuo antibiotikų ir streso doh.gif:


Sveikos,

Mano draugė yra gydytoja, labai gera gydytoja.
Tai ir aš kažkada taip 'iš kalbos' pasakiau apie kitą pažįstamą - žinai, ji sirgo, antibiotikų kursą sugėrė, tai kur čia neslinks tie plaukai..." O toji tik akis išpūtė - prie ko čia antibiotikai, maždaug. Čia, sakė ji, nuo infekcijos, o ne nuo antibiotikų pasilpo reikalas tam kartui! Tai aš, neraštingoji, nuo to laiko vis mėginu susivokti ir kitoms paskyti, kad va kame šaknys, kai sergi - ne nuo vaistų, o nuo ligos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 09 07, 18:50)
.manau, praejo jie man slinkti po to, kai meciau gerti kontraceptines, bet tyrimai rodo, kad hormonai tvarkoj..

O aš pradėjau galvot, kas pas mane pasikeitė nuo to laiko,kai pradėjo stipriai slinkti plaukai. Ir taip galvojau, ir anaip- maitinuosi daugmaž vienodai, stresų irgi kaip ir nepatyriau, priemones galvai prižiūrėti irgi labai nekitaliojau. Bet va vienas dalykas, kuris neduoda ramybės, tai sutapimas, kad slinkti pradėjo netrukus po to, kai MEČIAU gerti KT unsure.gif Be plaukų slinkimo, atsirado ir daugiau nemalonių problemų ir pojūčių. Gerdama KT jaučiausi kur kas geriau.
Ateinantį pirmadienį pagaliau jau mano eilė echoskopijai, jei viskas gerai, neras jokių bėdų, teks, ko gero, vėl pradėt vartot KT unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 09 08, 18:15)
O aš pradėjau galvot, kas pas mane pasikeitė nuo to laiko,kai pradėjo stipriai slinkti plaukai. Ir taip galvojau, ir anaip- maitinuosi daugmaž vienodai, stresų irgi kaip ir nepatyriau, priemones galvai prižiūrėti irgi labai nekitaliojau. Bet va vienas dalykas, kuris neduoda ramybės, tai sutapimas, kad slinkti pradėjo netrukus po to, kai MEČIAU gerti KT unsure.gif Be plaukų slinkimo, atsirado ir daugiau nemalonių problemų ir pojūčių. Gerdama KT jaučiausi kur kas geriau.
Ateinantį pirmadienį pagaliau jau mano eilė echoskopijai, jei viskas gerai, neras jokių bėdų, teks, ko gero, vėl pradėt vartot KT unsure.gif



kai meti gerti kontraceptines, oganizme asiranda hormonu disbalansas, paskui zinoma viskas turetu grizti i savo vezes, bet se tau pasekme..aisku ne visom pradeda slinkti plaukai, gal kuriu organizmas silpnesnis, bet as jau tiek metu kovoju su slinkimu,ir nieko, tai gal vistik jau turejo pas mane viskas stabilizuotis. jau irgi maniau pradeti vel gerti kontraceptines,bet kazkur skaiciau kad gal ir pablogeti situacija..ir tai tikrai ne iseitis, nes negersi gi ju visa gyvenima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 09 08, 18:15)
O aš pradėjau galvot, kas pas mane pasikeitė nuo to laiko,kai pradėjo stipriai slinkti plaukai. Ir taip galvojau, ir anaip- maitinuosi daugmaž vienodai, stresų irgi kaip ir nepatyriau, priemones galvai prižiūrėti irgi labai nekitaliojau. Bet va vienas dalykas, kuris neduoda ramybės, tai sutapimas, kad slinkti pradėjo netrukus po to, kai MEČIAU gerti KT unsure.gif Be plaukų slinkimo, atsirado ir daugiau nemalonių problemų ir pojūčių. Gerdama KT jaučiausi kur kas geriau.
Ateinantį pirmadienį pagaliau jau mano eilė echoskopijai, jei viskas gerai, neras jokių bėdų, teks, ko gero, vėl pradėt vartot KT unsure.gif



Nežinau, bet dėl slinkimo plaukų vėl pradėti gerti KT...????
Abejotina, vien tai , kad tos tabletės nėra jau tokios nekaltos....
Gydytojai jas rekomenduoja, bet PO TO visokių pasekmių būna...

Kvailas pavyzdys... Gal ir pasijuoksite, bet pamąstyti verta....
Draugė turėjo mažą katytę ir nenorėjo jos sterilizuoti....galvojo apie KT gyvūnų, bet veterinaras pasakė, kad gal geriau nieko nedaryti ir neduoti tablečių..., nes nuo jų kaip tik Visokių auglių atsiranda...

Tai čia tik gyvūnas...

Aišku tema apie plaukų slinkimą, tad nepykit ( už kvailą) pastebėjimą.... 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Alinaurb @ 2009 09 01, 17:32)
Aš nusipirkau naują šampūną nuo plaukų slinkimo: http://public.fotki....b/mano/d82.html

Gal kas bandėte????

Aš dar tik kartą panaudojau, tai negaliu dar komentuoti....



As naudojau, bet ne sampuna, o ta seruma (ar kas ten, neatsimenu tiksliai), sunaudojau buteliuka... Mazas eziukas pasirode. Juo reikia itrinti galvos oda 2 kartus per diena, bet labai riebina plaukus...Pas man ilgoki plaukai, tai kasdien ju plaut tikrai nenoredavau.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 09 08, 08:08)
Man vėl slenka plaukai... Bet aišku, kad nuo antibiotikų ir streso doh.gif:
Nusipirkau dabar Klorane šampūną su Chininu. Tai kol kas patinka  wub.gif

Labai fainutis ir man šitas šampūnas 4u.gif dar tas su mango irgi labai neblogas, bet ten jau sausiems plaukams labiau smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif O as prisiskyniau dilgeliu,prisidziovinau,ir skalauju su ekstraktu tuo ax.gif Labai atsigavo plaukai,labai zvilga,na slinkti gar slenka,bet dar labai trumpa laika skalauju,bet tikiuosi gero rezultato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veidrodine* @ 2009 09 09, 09:02)
sveikos  4u.gif  O as prisiskyniau dilgeliu,prisidziovinau,ir skalauju su ekstraktu tuo  ax.gif  Labai atsigavo plaukai,labai zvilga,na slinkti gar slenka,bet dar labai trumpa laika skalauju,bet tikiuosi gero rezultato  smile.gif


ar Tavo tamsus plaukai?

Atsakyti