Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

...slenka ir man beprotiskai ir jau ne pirmi metai sad.gif Ziurejo i tuos mano plaukelius per visokius aparatus ir sake, kad plaukas ir sveikas ir grazus:), o kad po plauku plovimo ir dziovinimo as negaliu per plaukus vonioje perlipti, tai niekam nerodiklis smile.gif Vienu metu naudojau daug ka -nepadejo smile.gif Neperseniausia radau preparata Priorin ,kol geriau neslinko ir pradejo ataugineti laaaaabai daug mazu plaukuciu:)) dabar vel uzsisakiau siuos vitaminus smile.gif vel bandysiu gelbeti savo plaukus:)
Atsakyti
QUOTE(Sistina @ 2009 09 04, 12:46)
...slenka ir man beprotiskai  ir jau ne pirmi metai sad.gif Ziurejo i tuos mano plaukelius  per visokius aparatus ir  sake, kad plaukas  ir  sveikas ir grazus:), o  kad po plauku plovimo ir dziovinimo as negaliu per plaukus vonioje perlipti, tai niekam nerodiklis smile.gif Vienu metu  naudojau daug ka  -nepadejo smile.gif Neperseniausia radau preparata Priorin ,kol geriau  neslinko ir  pradejo  ataugineti  laaaaabai daug  mazu  plaukuciu:)) dabar vel uzsisakiau siuos vitaminus smile.gif vel bandysiu gelbeti savo plaukus:)


O norėjau paklausti iš kur gaunate tą preparatą Priorin
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 09 03, 13:53)

labas,
patariu nusipirk "Regain" moterims pries plauku slinkima. Ji reikiA NAUDOTI po 1ml.lasinti ryte ir vakare, kiekviena karta ant skirtingu galvos vietu.Reikia stengtis,kad nebegtu ant kaklo ar kaktos,nes po to pradeda augti mazi plaukeliai. Naudoti 3 menesius. As pernai naudojau,norejau mesti,nes plaukai greiciau pridulkedavo,dazniau plaudavau galva,bet po3-4 menesiu apsiramino slinkt. Turejau ilgus ir storus plaukus,ne tas zodis. Aisku,kad gaila,liko,gal tik trecdalis,nenoriu kirpti,nes jie labai tiesus, darau ka imanoma. Pirkau tuos vaistus pagal gydytojo paskyrima,galima ir be rezepto. Tiesa pirkau Vokietijoj,bet gal tokiu ir Lietuvoj yra. Jeigu klausimu turi,rasyk,mielai atsakysiu.

Papildyta:

nusipirk vaistinej "biotino",man patare odos gydytojas,pagerk kelis menesius,pasidaryk kraujo tyrima. Gerai padeda "Regain" moterims,tik reikia kantrybes. Leisk istirti plaukus,nezinau ar lietuvoj daro,pirk silpnus sampunus ir ne tuos kur reklamuoja.

Papildyta:


netikiu,kad sampunai stabdo plauku slinkima,tai tik pelnas ir reklama tiems,kas gamina sampunus .




Del regaine - pasiskaitykit kuo daugiau informacijos interente apie si produkta.

Jei plauku slinkimas tik sezoninis ar siaip del kokios nors priezasties prasidejes telogen effluvium, sios priemones naudoti nepatarciau - plaukas pripranta ir nustojus naudoti regaine, atauge plaukai greiciausiai isslinks.

Regain paprastai naudojamas esant androgeninei alopecijai ir turi buti naudojamas nuolat, t. y., kad ir visa gyvenima.
Atsakyti
nusipirkau Alpecin sampuna.. na ziuresim...
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Pas mane ta pati bedele, slenka plaukai verysad.gif
Tai nusipirkau Lakme nuo slinkimo, dar galvoju losjona ir kauke pirkti, gal kuri esate bandziusios? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmika @ 2009 09 04, 13:03)
O norėjau paklausti iš kur gaunate tą preparatą Priorin

Labai abejoju, ar Lietuvoje rasit. Aš pirkau juos Vokietijoje (draugė užsiprašė, nes LT niekur nerado jų).
Atsakyti
QUOTE(Vilmika @ 2009 09 04, 13:03)
O norėjau paklausti iš kur gaunate tą preparatą Priorin



as tai uzsisakineju per mamytes, kurios temoje internetines parduotuves pagelbsti uzsisakyti is parduotuviu, kurios nesiuncia i LT prekiu.

priorin kaina 40 euru, buna ir akciju.


http://www.supermama...p?showforum=139
Atsakyti
sweikos mergaites smile.gif norejau pasidalinti zinia, kuria suzinojau pas savo lb gera ir kompetetinga gydytoja 4u.gif man plaukai labai slenka jau keturi metai, turejau lb st 4u.gif ras ir ilgas kasas, dabar ir trumpesni, ir ju tik trecdalis ar ketvirtadalis belike, slenka taip, kad visa patalyne plaukuota buna doh.gif gydytoja sake, kad neverta daryti kokius nors tyrimus, jei pati ne kiek blogai nesijauti, sake, kad pati didziausia plauku slinkimo priezastis - radiacija, kuria mes gauname sededamos prie kompiuterio, kuo daugiau naudojiesi kompiuteriu, tuo labiau slenka plaukai ir nieko cia nepadarysi, sake, kad verta nusipirkti visa organizma stiprinanciu vitaminu pagal savo amziu, taip pat stengtis maziau naudotis kompiuteriu, nemiegoti tame paciame kambaryje, kuriame yra kompiuteris, man kaip studentei tai padaryti neimanoma verysad.gif esu isbanziusi labai daug ivairiu priemoniu nuo plauku slinkimo, vienos ne kiek nepadedavo, kitos tik trumpam, tad jau keleta menesiu nebenaudoju jokiu priemoniu nuo slinkimo, slenka taip pat nieko nenaudojant ir taip pat ka nors naudojant, tik skirtumas tas, kad nebemetau pinigu
Atsakyti
QUOTE(ladydaisy @ 2009 09 04, 19:28)
sweikos mergaites  smile.gif norejau pasidalinti zinia, kuria suzinojau pas savo lb gera ir kompetetinga gydytoja 4u.gif  man plaukai labai slenka jau keturi metai, turejau lb st 4u.gif ras ir ilgas kasas, dabar ir trumpesni, ir ju tik trecdalis ar ketvirtadalis belike, slenka taip, kad visa patalyne plaukuota buna doh.gif  gydytoja sake, kad neverta daryti kokius nors tyrimus, jei pati ne kiek blogai nesijauti, sake, kad pati didziausia plauku slinkimo priezastis - radiacija, kuria mes gauname sededamos prie kompiuterio, kuo daugiau naudojiesi kompiuteriu, tuo labiau slenka plaukai ir nieko cia nepadarysi, sake, kad verta nusipirkti visa organizma stiprinanciu vitaminu pagal savo amziu, taip pat stengtis maziau naudotis kompiuteriu, nemiegoti tame paciame kambaryje, kuriame yra kompiuteris, man kaip studentei tai padaryti neimanoma verysad.gif  esu isbanziusi labai daug ivairiu priemoniu nuo plauku slinkimo, vienos ne kiek nepadedavo, kitos tik trumpam, tad jau keleta menesiu nebenaudoju jokiu priemoniu nuo slinkimo, slenka taip pat nieko nenaudojant ir taip pat ka nors naudojant, tik skirtumas tas, kad nebemetau pinigu


Truputi abejoju, ar gydytoja tikrai labai kompetentinga, jei mano, kad kompiuteriai pagrindine priezastis... Nepyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ladydaisy @ 2009 09 04, 19:28)
sweikos mergaites  smile.gif norejau pasidalinti zinia, kuria suzinojau pas savo lb gera ir kompetetinga gydytoja 4u.gif  man plaukai labai slenka jau keturi metai, turejau lb st 4u.gif ras ir ilgas kasas, dabar ir trumpesni, ir ju tik trecdalis ar ketvirtadalis belike, slenka taip, kad visa patalyne plaukuota buna doh.gif  gydytoja sake, kad neverta daryti kokius nors tyrimus, jei pati ne kiek blogai nesijauti, sake, kad pati didziausia plauku slinkimo priezastis - radiacija, kuria mes gauname sededamos prie kompiuterio, kuo daugiau naudojiesi kompiuteriu, tuo labiau slenka plaukai ir nieko cia nepadarysi, sake, kad verta nusipirkti visa organizma stiprinanciu vitaminu pagal savo amziu, taip pat stengtis maziau naudotis kompiuteriu, nemiegoti tame paciame kambaryje, kuriame yra kompiuteris, man kaip studentei tai padaryti neimanoma verysad.gif  esu isbanziusi labai daug ivairiu priemoniu nuo plauku slinkimo, vienos ne kiek nepadedavo, kitos tik trumpam, tad jau keleta menesiu nebenaudoju jokiu priemoniu nuo slinkimo, slenka taip pat nieko nenaudojant ir taip pat ka nors naudojant, tik skirtumas tas, kad nebemetau pinigu



Gyd. tur but nerado priezasties, todel taip ir pasake...
Kad nuo komp. slinktu, reiketu, kad daug, daug. komp. butu nugaros atsuktos i tave... Bet ju turetu buti ne 2 ir ne 5.... Ir taip sedeti reiketu ne sav., ir ne men..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bosiene @ 2009 08 27, 21:59)
slenka plaukai jau 2 metai, galva jau kiaurai permatoma.Po metu jau reikes peruko.ko tik nedarau,bet pagerejimo ne laselio.Sia vasara buvau pas endokrinologa,viskas normoj,dariaus gal kokius 5 kraujo tyrimus- viskas gerai.Buvau pas kardiologe irgi nieko nerado.Pasak gydytojos yra daug priezasciu del ko gali slinkt,o kol viska isitirt reikia laiko,kantrybes ir pinigu doh.gif Gali buti kaltos letines arba grybelines ligos g.gif

Ar padejo pantogar? idomu tavo nuomone
Atsakyti
Man pasidare idomu... nusipirkau ampoles nuo slinkimo ir jau nuo seniau naudoju is Kerastase aktivatoriu, kuris skatina plauku augima... Kerastase reik itrinti i galvos oda, ampoles taip pat... vat idomu pasidare... nesusipjaus, jei abu vienu kartu naudosiu? ta prasme trinsiu? nesplopins poveikio? nes ampoles ir ta aktyvatoriu reik naudot bent po pora kart i savaite, o man dazniau galvos plaut ir nereik, nes nesiriebaluoja man plaukai g.gif
Atsakyti