Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Simona00 @ 2009 05 14, 17:06)
As jau baigineju per kelias dienas perskaityt visa foruma apie slenkancius plaukus ax.gif
ir ten labai daug mergaiciu raso, kaip svarbu pasidaryt tyrimus, ir issiaiskinti, ar tai nera kokios ligos pozymis... bet bukit geros isvardinkit, kokiu tyrimu prasyt, jei seimos gydytoja tik trauko peciais? ne nebezinau, kokius juos darytis. Esu pasidariusi kraujo tyrima - geras, skydliaukes pagrindini hormona - i didziaja puse, bet net nevirsija normos, skydliaukes echoskopija - viskas gerai, pilvo organu echoskopija - viskas gerai, net prisiverciau nueit tirt skrandi irgi jokiu pakitimu nerado. Tai dar reikalausiu pas endokrinologa. Bet kur daugiau, jau ne pati neismanau  doh.gif  Patarkit  verysad.gif


Laba, labai panaši ir mano istorija verysad.gif Man dar darė TESTOSTERONO tyrimą, nes jis rodo ar nera padaugeja vyrišku harmonų, nes nuo jų slenka plaukai, gali riebaluotis daugiau oda. Ir vis dėto siūlau dar atskirai išsitirti geležį ir feritiną(geležies atsargos organizme). Laikykis ir nenuleisk rankų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 05 14, 17:06)
As jau baigineju per kelias dienas perskaityt visa foruma apie slenkancius plaukus ax.gif
ir ten labai daug mergaiciu raso, kaip svarbu pasidaryt tyrimus, ir issiaiskinti, ar tai nera kokios ligos pozymis... bet bukit geros isvardinkit, kokiu tyrimu prasyt, jei seimos gydytoja tik trauko peciais? ne nebezinau, kokius juos darytis. Esu pasidariusi kraujo tyrima - geras, skydliaukes pagrindini hormona - i didziaja puse, bet net nevirsija normos, skydliaukes echoskopija - viskas gerai, pilvo organu echoskopija - viskas gerai, net prisiverciau nueit tirt skrandi irgi jokiu pakitimu nerado. Tai dar reikalausiu pas endokrinologa. Bet kur daugiau, jau ne pati neismanau  doh.gif  Patarkit  verysad.gif

As dariausi visus tavo isvardintus ir dar:
Gelezi ir feritina
Mikroelementu tyrima (Geromedoje)
Dar galima darytis:
Lytiniu hormonu (ne tik vyrisku, nes sita pasidariau ir viskas ok, o norint pilnai issitirti, reikia visus daryti, o tai jau kainuos nemazai ir dar reikia tam tikrom dienom darytis)
Del sunkiuju metalu organizme (zinau, kad ne visur daro)
Atsakyti
Dabar naudoju:
Balzama-kauke nuo plauku slinkimo
user posted image

Antpila plaukams Nr.3 (radau nuotrauka su Nr.2, bet atrodo taip pat). Jis skirtas daznai plaunamiems plaukams, bet nebloga sudetis: dilgele, medetka, meta, azuolo zieve. Stiprina plaukus ir saugo nuo slinkimo.
user posted image

Kol kas apie konkrecius rezultatus negaliu nieko pasakyti, nes naudoju tik pora savaiciu, bet patinka, kad po ju plaukai blizga ir yra minksti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2009 05 15, 13:06)
Aciu uz ispejima. Metu lauk!
O tos kitos priemones sudeti pasiziurejau ir lyg nebloga (nors daug nesuprantu tuose pavadinimuose).

jo, kitos tai atrodo nebloga sudetis. Norejau irgi paimti sau ja, bet jau nebuvo sandeliuose.

o klausykit, ka duoda plaukams BERZU LAPAI? gal nuo slinkimo saugo? Mama pridziovino daug berzu lapu... gal panaudosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 05 15, 20:42)
jo, kitos tai atrodo nebloga sudetis. Norejau irgi paimti sau ja, bet jau nebuvo sandeliuose.

o klausykit, ka duoda plaukams BERZU LAPAI? gal nuo slinkimo saugo? Mama pridziovino daug berzu lapu... gal panaudosiu  blush2.gif

Eve-line, na mes negalime iš sandėlio pasiimti biggrin.gif , bet gal žinai kur prekiauja tuo antpilu kur nebloga sudėtis ir saugo nuo slinkimo? mirksiukas.gif

Info apie beržų lapelius iš temos Naminės plaukų kaukės 4u.gif
QUOTE(dianita @ 2009 05 07, 21:23)
Labai gerai jaunu berzo lapeliu nuoviru skalauti isplautus plaukus, nes tonizuoja oda, ypac jei ji sausa ar linkusi pleiskanoti  ax.gif



QUOTE(dianita @ 2009 05 07, 21:29)
As visada nuovirus uzplikiusi palieku kokam pusvalandziui.. ar tai berzu lapai, ar ramuneles, ar misiniai butu smile.gif



QUOTE(dianita @ 2009 05 08, 09:04)
mano mociute tai rinkdavo pumpuriukus berzu ir juos uzpildavo degtine.. veliau trindavo man oda galvos, kad nepleiskanotu ir plaukai geriau augtu ir t.t. na pas mane buvo superiniai plaukai, dabar nustekenau su dazymu  doh.gif

o pasidziovinti manau gerai bet kuriuo atveju.. bet koks nuoviras plaukams gerai..


Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 05 15, 22:59)
Eve-line, na mes negalime iš sandėlio pasiimti biggrin.gif , bet gal žinai kur prekiauja tuo antpilu kur nebloga sudėtis ir saugo nuo slinkimo? mirksiukas.gif

Info apie beržų lapelius iš temos Naminės plaukų kaukės 4u.gif

aciuuuu 4u.gif

o ta antpila paieskokit "Martinoje" - firmine parduotuve, kur ir yra daug Zelionos aptekos kosmetikos. Svaros prekese paieskokit.
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 05 13, 22:08)
Bet kai pagalvoju, kaip gali nebut streso, su tokiu plauku slinkimu.
va ka tik islindau is vonios, pabandziusi pirma karta svogunus su kiausinio tryniu, sedejau issitepus, ir masciau sau, kaip cia dabar pora menesiuku bandysiu svogunu gelbetis. issiplaunu, o ten kuokstais po plovimo, dar nera taip buve, nors slenka itin smarkiai. jezau, net nusterau, isejau pilnom asaru akim, vyras net valerijonu man isgert liepe, nu zodziu, dedi priemones, o po ju kuokstu kuokstai  doh.gif  nebezinau, ka ir bedaryt, bet ryt jau rimtai eisiu kokiu raminamuju pirkt, nes jauciu bus blogai. plauku beveik nelike, ir pagerejimo jokio. va ir neturek streso, kai vien tas plauku slinkimas - man didziulis stresas. verysad.gif  verysad.gif

jetus kaip baisu console.gif
pas mane tai irgi tas pats, kalnas visokiu priemoniu ir vidiniu ir isoriniu, jokiu stresu, o slenka lygiai tiek pat verysad.gif
irgi nebezinau ka daryti, sitiek isleista litu priemonems ir nei trupuciuka geriau...
isprotet galima, negi jokios iseities nera... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2009 05 15, 11:02)

Antpila plaukams Nr.3 (radau nuotrauka su Nr.2, bet atrodo taip pat). Jis skirtas daznai plaunamiems plaukams, bet nebloga sudetis: dilgele, medetka, meta, azuolo zieve. Stiprina plaukus ir saugo nuo slinkimo.
user posted image

Kol kas apie konkrecius rezultatus negaliu nieko pasakyti, nes naudoju tik pora savaiciu, bet patinka, kad po ju plaukai blizga ir yra minksti  smile.gif

turiu ta Nr.3 ..raso kad galima ipurksti i galvos oda, tai bent jau man lb niezejo ja kai taip padariau doh.gif o siaip nk ypatingo negaliu pasakyt... g.gif pirkau nes sudetis patiko ir 4 lt tik bigsmile.gif
Atsakyti
Ar bandete CEMERYCIU VANDENI? Berods jo pagrindine funkcija yra salintis uteles biggrin.gif bet man mociute pasake, kad tai puiki priemone nuo pleiskanu ir plauku slinkimo. Na panaudoju karts nuo karto, maziau slenka tikrai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandruciux: 17 gegužės 2009 - 23:04
QUOTE(Sandruciux @ 2009 05 18, 00:04)
Ar bandete CEMERYCIU VANDENI? Berods jo pagrindine funkcija yra salintis uteles biggrin.gif bet man mociute pasake, kad tai puiki priemone nuo pleiskanu ir plauku slinkimo. Na panaudoju karts nuo karto, maziau slenka tikrai smile.gif


drinks_cheers.gif kaip tik ir atejau cia parasyti apie cemeryciu vandeni biggrin.gif man tai tikrai padejo thumbup.gif visai neseniai sustabdziau slinkima ir greiciausiai padejo butent cemerycios, nes daugiau nuo slinkimo nieko nenaudojau. galit pabandyti, juo labiau kad ir kaina nedidele mirksiukas.gif
Atsakyti
Man čemeryčios irgi kažkiek pristabdė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(shineT @ 2009 05 18, 10:34)
Man čemeryčios irgi kažkiek pristabdė drinks_cheers.gif


O kas kiek laiko tepdavotes? As ir nusipirkau, sunaidojau viena buteliuka, tepdavausi pries galvos plovima, galva plaunu kasdien arba kas antra diena, jei niekur nereikia eiti. Bet kasdien netepdavau. Siaip plaukai sviesinti, galai sausi, veliasi, slenka. kerpu kas menesi, o dazau tik saknis.
Atsakyti