Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Sveikos,radau tokios info,galvoju isbandyt smile.gif
Obuolių actas tinka ne tik plaukams stiprinti, bet ir galvos ligoms gydyti. Baigdamos trinkti galvą, plaukus paskutinį sykį išskalaukite su obuolių actu. Jis padės išplauti chemikalų likučius, atgaivins galvos odą. Teigiama, kad toks mišinys padeda ilgiau nepražilti. Perskalauti daugiau nebereikia. Jeigu jus kamuoja pleiskanos, tai jas naikinti galite grynu pašildytu obuolių actu. Įtrinkite juo galvos odą ir apvynioję polietilenu bei rankšluosčiu pabūkite valandą. Jei plaukai slenka, kiekvieną vakarą galvos odą įtrinkite perpus su vandeniu smaišytu obuolių actu.olietilenu bei rankšluosčiu pabūkite valandą. Tada plaukus išskalaukite.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Man kazkaip visada rudenip pradeda plaukai slinkti, bet si karta, tai siaubas doh.gif reikia griebtis priemoniu kazkokiu blush2.gif

Kas rase apie obuoliu acta, tai kazkada siaip skalavau, tai efektas labai buvo geras, tada lengva plaukus issukuot ir svelnuciai pasidarydavo mirksiukas.gif Bet reikes pabandyt gal si vakara itrint kaip kazkuri rase g.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau naują šampūną nuo plaukų slinkimo: http://public.fotki....b/mano/d82.html

Gal kas bandėte????

Aš dar tik kartą panaudojau, tai negaliu dar komentuoti....
Atsakyti
Sveikos wink.gif na o as isgirdau nauja info. Drauge pasake kad yra kazkokie pleistriukai nuo plauku slinkimo kad vienas pleistras berods vienai dienai ir kainuoja 10Lt,(norint pasiekt rezultata reiketu naudot koki menesi) sake kad jos pazistama kirpeja naudojo ji ir labai ataugo plaukai. Siaip priemone brangi bet sake kad labai efektinga ir sake kad reiketu teirautis grozio salonuose ju. Man kazkaip asocijuojasi tas pleistras su kontraceptiniu, manu kad bus koks hormoninis ... g.gif
Gal kas zinot daugiau apie ji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo one_fine_day: 02 rugsėjo 2009 - 11:09
schmoll.gif
QUOTE(sher @ 2009 08 27, 23:24)
bandyk kosmetini zibala trinti i saknis, man 3 metus slinko, ko tik neisbandziau, ir visokius spa dariau ir ampules visas isbandziau, pinigu negailejau bet rezultato nebuvo.. o vat su zibalu (trinu 1,5 men) rezultatas yra, o kaina apie 9lt.. pabandyk, blogiau nebus tikrai smile.gif

Man tai kazkokie kosminiai dalykai daros, slenka jau daugiau nei pusantru metu, ir emiau naudot zibala, pirmus tris kartus maniau, kad jau radau vaista, na slinko, bet ne taip, kad kiekviena ryta perbraukus sepeciu imciau verkt, nes pilna pilnutele sauja plauku, taciau po ketvirto zibalo naudojimo - vel viskas is pradziu, zodziu man, kad ir ka naudociau, pirmi kartai buna liuks, atrodo padejo, o veliau - vel tas pats. Jau nejuokinga, nuolat stresas del tu plauku, baime, ir siaubingas rytas bei galvos plovimas, nes mase plauku. Vyras stebis, kaip is vis ju ant galvos dar yra, nors labai mazai ir bera doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
prisijungiu pas jus.

ziuriu nuslinko man puse plauku. Ziuriu i ataugusius plaukus (siaip mano plaukai labai ilgi, o tie atauge kokiu tik 3cm. Neisivaizduoju kada susilygins, tie ilgi greiciau iskris), TAi va, ziuriu i veidrodi, ciupineju savo uodega ir nezinau ar juoktis, ar verkti ar ramiai reaguoti, nekreipti demesio... nes ir tas stresas kai prisides, tai isvis liksiu be plauku.

jau gera menesi geriu Magni, cinka, calci. va ampules pradejau naudoti. GAlvoju gal Alpecina nusipirkti. Ir eisiu i pilaite apyniu rinkti unsure.gif

Bliamba kaip gaila plauku verysad.gif Tikiuosi pades nors kiek..
Atsakyti
Niekada tokios bedos neturejau,bet paskutinem dienom isplovus galva nenormaliai daug plaukuciu iskrenta,ir taip nedaug ju pas mane ax.gif nera is storiausiu,nusipirkau ampules,i plaukus itrinamas,tikiuos rezultatu
Atsakyti
Na, o aš nebeturiu vilties...
Kitą sav. eisiu pas kirpėją, tai nusprendžiau per puse plaukus pasitrumpinti...
Gal taip plauko ilgis netems šaknies, gal greičiau atsigaus...
Man jau niekas nebepadeda...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 09 03, 09:33)
Sveikos,
prisijungiu pas jus.

ziuriu nuslinko man puse plauku. Ziuriu i ataugusius plaukus (siaip mano plaukai labai ilgi, o tie atauge kokiu tik 3cm. Neisivaizduoju kada susilygins, tie ilgi greiciau iskris), TAi va, ziuriu i veidrodi, ciupineju savo uodega ir nezinau ar juoktis, ar verkti ar ramiai reaguoti, nekreipti demesio... nes ir tas stresas kai prisides, tai isvis liksiu be plauku.

jau gera menesi geriu Magni, cinka, calci. va ampules pradejau naudoti. GAlvoju gal Alpecina nusipirkti. Ir eisiu i pilaite apyniu rinkti  unsure.gif

Bliamba kaip gaila plauku  verysad.gif Tikiuosi pades nors kiek..

labas,
patariu nusipirk "Regain" moterims pries plauku slinkima. Ji reikiA NAUDOTI po 1ml.lasinti ryte ir vakare, kiekviena karta ant skirtingu galvos vietu.Reikia stengtis,kad nebegtu ant kaklo ar kaktos,nes po to pradeda augti mazi plaukeliai. Naudoti 3 menesius. As pernai naudojau,norejau mesti,nes plaukai greiciau pridulkedavo,dazniau plaudavau galva,bet po3-4 menesiu apsiramino slinkt. Turejau ilgus ir storus plaukus,ne tas zodis. Aisku,kad gaila,liko,gal tik trecdalis,nenoriu kirpti,nes jie labai tiesus, darau ka imanoma. Pirkau tuos vaistus pagal gydytojo paskyrima,galima ir be rezepto. Tiesa pirkau Vokietijoj,bet gal tokiu ir Lietuvoj yra. Jeigu klausimu turi,rasyk,mielai atsakysiu.

Papildyta:
QUOTE(shidochika @ 2009 09 03, 09:40)
Niekada tokios bedos neturejau,bet paskutinem dienom isplovus galva nenormaliai daug plaukuciu iskrenta,ir taip nedaug ju pas mane  ax.gif  nera is storiausiu,nusipirkau ampules,i plaukus itrinamas,tikiuos rezultatu

nusipirk vaistinej "biotino",man patare odos gydytojas,pagerk kelis menesius,pasidaryk kraujo tyrima. Gerai padeda "Regain" moterims,tik reikia kantrybes. Leisk istirti plaukus,nezinau ar lietuvoj daro,pirk silpnus sampunus ir ne tuos kur reklamuoja.

Papildyta:
QUOTE(Alinaurb @ 2009 09 01, 17:32)
Aš nusipirkau naują šampūną nuo plaukų slinkimo: http://public.fotki....b/mano/d82.html

Gal kas bandėte????

Aš dar tik kartą panaudojau, tai negaliu dar komentuoti....


netikiu,kad sampunai stabdo plauku slinkima,tai tik pelnas ir reklama tiems,kas gamina sampunus .
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(fuksė @ 2009 09 03, 13:26)
siulyciau nedelsiant kreiptis i medikus, jei jau niekas nepadeda.  g.gif


Na kreiptis zinoma reikia, nes gal tikrai kazkokia randama liga bus. Nes as ir i medikus kreipiaus, ir nieko. Niekas nekreipia labai per didelio demesio, nes nezino ka daryt, nuejau pas seimos gydytoja paeme krauja - viskas gerai, tyre skydliauke, jau net pas du endokrinologus buvau, ir hormonus tyre, ir echoskopija dare, ir lytinius hormonus dare, ir gelezi, ir feritinina tyriaus. net skrandzio tyrima prisiverciau pasidaryt, mat kazkuri mergaite rase, kad butent skrandyje buvo problema, ir ten viskas gerai. Pas dermatologa nuejau, o jis sako, na juk dar pliku vietu nesviecia, nieko cia rimto, nepanikuok, o kad saujom eina, na nlb idomu, prirase vaistu, sampuno - nulis rezultato. vel pas seimos gydytoja nueini ir sakai, na vis dar slenka, tada atsako, jau nebezinau ka ir bepasiulyt, va taip ir baiges keliones pas medikus, nes visi rankom skescioja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2009 09 03, 10:40)
Niekada tokios bedos neturejau,bet paskutinem dienom isplovus galva nenormaliai daug plaukuciu iskrenta,ir taip nedaug ju pas mane  ax.gif  nera is storiausiu,nusipirkau ampules,i plaukus itrinamas,tikiuos rezultatu


Manyciau panikuoti maziausiai reiktu, jei tokios bedos anksciau nebudavo, galimas daiktas , jog tai sezoniskas plauku slinkimas, kuris pats ateina, pats ir praeina ir nereikia jokiu priemoniu sitam naturaliam procesui stabdyti.
Atsakyti
Aš noriu pasidžiaugt, kad plaukai apstojo slinkti ir kuo toliau tuo mažiau, dabar tai tik kai plaunu galvą iškrenta truputį, bet palyginus su tuom kas buvo tai menkniekis. slinkti pradėjo vasario mėn. ir taip stipriai, kad jau buvo depresija užpuolus. Kas padėjo negaliu pasakyt, tepiau ant galvos daug ir visko. Iš pradžių brangias priemones, vėliau pigias (rusiškas kaukes) Į jas dar pridėdavau ricinos aliejaus, čemeryčio vandens, kartais medaus ir kiaušinio trynį. Taip vis tepliodavau ir tepliodavau galvą.
Tikiuosi, kad tai ne laikinas pagerėjimas.
Atsakyti