Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

as cutrin kauke dar turiu ,nebloga
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2009 08 29, 19:41)
o kur galima ta Cutrin priemone nupirkt?

as pirkau euro vaistineje, nes tik ten ju yra arba kirpyklose dar galima gaut 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 08 28, 17:37)
O kada jums tas slinkimas pasireiskia,plaunant galva,sukuojant slapius plaukus,ar  sausus sukuojant?  rolleyes.gif Man tai kazkaip issiplovus galva ,plauku galai(mazdaug koks 10-15 cm) buna tokie pasivele,tai kai sukuoju,tai toks kuokstelis nedidelis lieka ant sepecio. Ar cia jau slinkimas skaitosi,ar kazkas kita? g.gif


stebekit,kokie plaukai iskrenta - su svoguneliu?
nors jusu atveju matyt tiesiog papesate susivelusias vietas ir keli plaukuciai luzta - turiu omeny,kad galbut apskritai neturite plauku slinkimo problemos.



Papildyta:
QUOTE(Alinaurb @ 2009 08 28, 16:39)
Na, o aš galų gale supratau nuo ko slenka plaukai...
Man asmeniškai nuo dažymo.



nesutikciau. dazydamos truputi daugiau patraumuojame saknis,tad tie plaukuciai,kurie ir taip buvo pasilpe,tiesiog greiciau iskrenta keliu sekanciu plovimu ir sukavimu metu.
taciau paklauskite kirpeju - dazydamos jos visoms klientems papesha truputi daugiau plaukuciu,nei siaip dazant; bet ne visos besidazancios kencia nuo plaukus slinkimo.

jei jusu plaukas zilas,jis silpnesnis, be to norite gauti intensyvesne spalva - naturalu,kad plaukas gauna didesne trauma. pvz.,ne paslaptis,kaip "kencia" daugelis savo plaukucius sviesinanciu merginu. bet gal tiesiog padazius plauku saknis jusu plaukai luzta/trupa, o ne ima slinkti su visu svoguneliu?


Atsakyti
man bent jau rudeni ir pavasari paslenka po koki menesi ir vel ramu wink.gif daug metu jau taip, tai kaip ir ipratus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 30, 12:11)
stebekit,kokie plaukai iskrenta - su svoguneliu?
nors jusu atveju matyt tiesiog papesate susivelusias vietas ir keli plaukuciai luzta - turiu omeny,kad galbut apskritai neturite plauku slinkimo problemos.
Papildyta:
nesutikciau. dazydamos truputi daugiau patraumuojame saknis,tad tie plaukuciai,kurie ir taip buvo pasilpe,tiesiog greiciau iskrenta keliu sekanciu plovimu ir sukavimu metu.
taciau paklauskite kirpeju - dazydamos jos visoms klientems papesha truputi daugiau plaukuciu,nei siaip dazant; bet ne visos besidazancios kencia nuo plaukus slinkimo.

jei jusu plaukas zilas,jis silpnesnis, be to norite gauti intensyvesne spalva - naturalu,kad plaukas gauna didesne trauma. pvz.,ne paslaptis,kaip "kencia" daugelis savo plaukucius sviesinanciu merginu. bet gal tiesiog padazius plauku saknis jusu plaukai luzta/trupa, o ne ima slinkti su visu svoguneliu?



deja slenka su svogūnėliu... verysad.gif

Jei nedažau bent 4 men. nebeslenka (10 pl. per diena tik iškrenta), o kai dažau kas 2-3 mėn. vėl prasideda.... Dabar pakeičiau kirpėja, tai ir ji tos pačios nuomonės.... Silpnas plaukas ir tiek...
dar gal plaukus pasitrumpinsiu daugiau, gal ne taip tems svogūnėlį ir mažiau smuks, pabandysiu...
Atsakyti
[quote=Renatina,2009 08 30, 12:11]
stebekit,kokie plaukai iskrenta - su svoguneliu?
nors jusu atveju matyt tiesiog papesate susivelusias vietas ir keli plaukuciai luzta - turiu omeny,kad galbut apskritai neturite plauku slinkimo problemos.



Man lyg, kad be svogunelio g.gif Gali tikrai buti,kad luzta,bet tas taip staigiai uzejo...visalaik lengviausisi issisukuodavo,o po to kazkuri karta taip buvo kaip aprasiau ir nuo to laiko vis taip pat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinaurb @ 2009 08 30, 13:14)
deja slenka su svogūnėliu... verysad.gif

Jei nedažau bent 4 men. nebeslenka (10 pl. per diena tik iškrenta), o kai dažau kas 2-3 mėn. vėl prasideda.... Dabar pakeičiau kirpėja, tai ir ji tos pačios nuomonės....  Silpnas plaukas ir tiek...
dar gal plaukus pasitrumpinsiu daugiau, gal ne taip tems svogūnėlį ir mažiau smuks, pabandysiu...


mano taip pat kirpeja tikina, kad slenka man nuo dazymo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinaurb @ 2009 08 30, 13:14)
deja slenka su svogūnėliu... verysad.gif

Jei nedažau bent 4 men. nebeslenka (10 pl. per diena tik iškrenta), o kai dažau kas 2-3 mėn. vėl prasideda.... Dabar pakeičiau kirpėja, tai ir ji tos pačios nuomonės....  Silpnas plaukas ir tiek...
dar gal plaukus pasitrumpinsiu daugiau, gal ne taip tems svogūnėlį ir mažiau smuks, pabandysiu...


Pas mane lygiai tas pats kai pradejau dažyti ir plaukai pradėjo slinkti .. nors kirpėja dažo su tikrai gerais dažais.. bet va tuoj po dažymo plaukai labai labai slenka, po mėnesio apmažėja, kol vėl nepradedu dažyti.. bet neturiu kitos išeities labai daug žilų plauku.. hm nety nežinau ko griebtis, nes ir priemones geras naudoju ir mityba gera, gal vitaminų mažoaki naudoju, bet nelabai tikiu vitaminų galia plaukams.
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 08 28, 17:37)
O kada jums tas slinkimas pasireiskia,plaunant galva,sukuojant slapius plaukus,ar  sausus sukuojant?  rolleyes.gif Man tai kazkaip issiplovus galva ,plauku galai(mazdaug koks 10-15 cm) buna tokie pasivele,tai kai sukuoju,tai toks kuokstelis nedidelis lieka ant sepecio. Ar cia jau slinkimas skaitosi,ar kazkas kita? g.gif

man daugiausia plauku islenka sukuojantis. slapiu dabar isvis stengiuos nesukuoti, o su kasdieniu sukavimusi toki nemaza pundeli ismetu. krenta su svoguneliu, bet jis toks sunykes, toks menkas doh.gif net nesistebiu, kad neatlaiko. plaukai mano iki juosmens, tai labai ju gaila. dabar tokie ploni liko, kad ir i kasa susipynus varganai atrodo, ir palaidi nekaip blush2.gif . nors siaip tai pats plaukas storas, sveikas, blizgantis, auga greitai... bet kol ataugs vel iki juosmens g.gif jei ir atrasciau kokia nors priemone, dar negreit grazia sukuosena girtis galeciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 12, 06:29)
Tepesi gerai, bendra mase isejo kaip grietine pagal konsistencija.
Pamirsau pamineti, kad nuplauti (nusiplove be problemu) reikia be sampuno ir saltoku vandeniu. Plaukuciai thumbup.gif pabreziu tepti reikia tik galvos oda, nereikia tepti visu plauku, dabar procedura kartosiu ryt, bo plaukai kuokstais krenta.
Kepina oda normaliai biggrin.gif , as 15 min. iskentejau, taip palaipsniui ilginsiu procedura iki 1 val.
Ir dar .....sian sukavau plaukus, kad berods jau maziau krenta.  bigsmile.gif Na zinau, kad dabar dar ir psichologine itaiga veikia, bet zesim...

nelabai supratau,tai kada plautis galva su sampunu,jei po sios kaukes reikia isskalauti be sampuno ir saltoku vandeniu? gal pirma reikia issiplauti galva su sampunu ir tada detis kauke,o po to daryti taip kaip tu rasei? ar kaip kitaip?
Atsakyti
Sveikos,as irgi turiu sia problema su plaukais,ansciau ,na pries 5-7 m buvo grazus stori ir t.t. plaukai,o dabar jie labai susilpeneja,aisku dar galima gyventi,bet bijau kad nei nieko nedarysiu ir toliau taip slinks tai iki trisdesimties liksiu be plauku.Isplovus galva jie slenka baisiai,o ir kekviena kart sukuojant ju visa sauja issisukuoja....priemones tikrai gan geras naudoju,plaukus dazau 1 kart per 2-3 men.feno stenguosi nenaudioti.Gal galite patarti ka daryti,kokios priemones geriausios? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 28, 09:57)
kaip sekasi? Man  thumbup.gif , padeda garstycios, ne taip krenta, vaje kiek laimes. wub.gif

Blogai sekasi, nė velnio nepadeda, toks vaizdas, kad dar labiau slenka doh.gif
Tiesa, keista, kad man visiškai nekepino, pusę valandos išlaikiau ir kaip niekur nieko.
Ieškau slinkimo priežasties iš vidaus, nuėjau pas gydytoją, pirmas klausimas buvo, ar neturiu problemų su skydliauke unsure.gif Va dabar sėdžiu po kraujo tyrimų, dar teks skydliaukę tirtis. Žodžiu visiškas šnipštas unsure.gif
Atsakyti