Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Kashaya @ 2009 08 17, 16:07)
Garstyčių bijau smile.gif
Parašysiu būtinai rolleyes.gif



kaip sekasi? Man thumbup.gif , padeda garstycios, ne taip krenta, vaje kiek laimes. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 28, 09:57)
kaip sekasi? Man  thumbup.gif , padeda garstycios, ne taip krenta, vaje kiek laimes. wub.gif



rimtai? man ir reikia bandyt, neradau pirkt 2 pardese garzsyciu milteliu taip ir pamirsau ta kauke blush2.gif dabar rimciau reiks paieskot smile.gif
lankiausi neseniai pas kirpeja, paeme 10cm plaukus, sako cia tavo naujai augantys plaukai, tai siek tiek nurimau.
O idomu tiesa, kad kas 7 metus plaukai islenka, pamenu man mazdaug pries 7 metus taip pat puse plauku iskrito, bet tuo metu padejo svoguno, zibalo kaukes ir dilgeliu nuoviras, dabar sios proceduros nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 08 28, 11:36)
O idomu tiesa, kad kas 7 metus plaukai islenka, pamenu man mazdaug pries 7 metus taip pat puse plauku iskrito, bet tuo metu padejo svoguno, zibalo kaukes ir dilgeliu nuoviras, dabar sios proceduros nepadeda  schmoll.gif


taip....ir kas 7 metus darba keisti.... ir kas 7 metus santykiu krizes istinka....
jeigu kitokiu veiksniu nebutu,tai as atsiskaiciavus kas 7 metus iseiciau nemokamu atostogu ilgalaikiu ir dingciau i koki rojaus kampeli sunkmeti pratupet. pvz.kad mano nuslenkanciu plauku nieks nematytu ax.gif
bet matyt vis tik suveikia visa kita labiau nei tie astronominiai laikotarpiai.

Melajja, gal pastaruosius 7 metus prasciau maitinais ir miegojai, jei sikart slinkimui uzejus tos pacios priemones ne taio veiksmingos? mirksiukas.gif
biggrin.gif sorrrry uz juoka, bet as kartais irgi megstu katra beda suverst kokiam nors sunkiai paaiskinamam ir beveik nevaldomam reikalui tongue.gif



Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 28, 13:34)
taip....ir kas 7 metus darba keisti.... ir kas 7 metus santykiu krizes istinka....
jeigu kitokiu veiksniu nebutu,tai as atsiskaiciavus kas 7 metus iseiciau nemokamu atostogu ilgalaikiu ir dingciau i koki rojaus kampeli sunkmeti pratupet. pvz.kad mano nuslenkanciu plauku nieks nematytu ax.gif
bet matyt vis tik suveikia visa kita labiau nei tie astronominiai laikotarpiai.

Melajja, gal pastaruosius 7 metus prasciau maitinais ir miegojai, jei sikart slinkimui uzejus tos pacios priemones ne taio veiksmingos? mirksiukas.gif
biggrin.gif  sorrrry uz juoka, bet as kartais irgi megstu katra beda suverst kokiam nors sunkiai paaiskinamam ir beveik nevaldomam reikalui tongue.gif



stresa ir nervus sy karta kaltinciau, arba ilgalaiki plauku sviesinima g.gif
Del tu 7 metu, as maniau, kad cia koks medicininis ismislas, kad plauko svogunelis gyvena 7 metus ar panasiai blush2.gif
as tais is pirsto lauztais terminais (astronominiais ar kaip jie vadinas) tikrai nelinkus tiket schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na, o aš galų gale supratau nuo ko slenka plaukai...
Man asmeniškai nuo dažymo.
Turiu daug žilų plaukų (nors man 30 m.) ir turiu bent kas 2 mėn. dažyti, nes labai jau matosi....
O kai 5 mėn. nedažiau liovėsi visi slinkimai....
Bet vaizdelis buvo nekoks...
Tiesa - dažai geriausi, brangiausi....

Iš štai vėl, po ilgos pertraukos, nusprendžiau pasigrąžinti....
Vėl slenka... ir niekas nepadeda....
Atsakyti
QUOTE(Alinaurb @ 2009 08 28, 16:39)
Na, o aš galų gale supratau nuo ko slenka plaukai...
Man asmeniškai nuo dažymo.
Turiu daug žilų plaukų (nors man 30 m.) ir turiu bent kas 2 mėn. dažyti, nes labai jau matosi....
O kai 5 mėn. nedažiau liovėsi visi slinkimai....
Bet vaizdelis buvo nekoks...
Tiesa - dažai geriausi, brangiausi....

Iš štai vėl, po ilgos pertraukos, nusprendžiau pasigrąžinti....
Vėl slenka... ir niekas nepadeda....

o as visai nedazau (nu bent jau labai retai, gal pries tris metus buvau kazka tokio uzsitepus). o slenka doh.gif nu plinku kapitaliai. dabar aminexil'o ampules bandau. bet kol kas tai dar trauras (5 tik sunaudojau, dar vilties turiu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitaru: 28 rugpjūčio 2009 - 16:09
QUOTE(jurgitaru @ 2009 08 28, 18:08)
o as visai nedazau (nu bent jau labai retai, gal pries tris metus buvau kazka tokio uzsitepus). o slenka doh.gif nu plinku kapitaliai. dabar aminexil'o ampules bandau. bet kol kas tai dar trauras (5 tik sunaudojau, dar vilties turiu)

O kada jums tas slinkimas pasireiskia,plaunant galva,sukuojant slapius plaukus,ar sausus sukuojant? rolleyes.gif Man tai kazkaip issiplovus galva ,plauku galai(mazdaug koks 10-15 cm) buna tokie pasivele,tai kai sukuoju,tai toks kuokstelis nedidelis lieka ant sepecio. Ar cia jau slinkimas skaitosi,ar kazkas kita? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 08 28, 17:37)
O kada jums tas slinkimas pasireiskia,plaunant galva,sukuojant slapius plaukus,ar  sausus sukuojant?  rolleyes.gif Man tai kazkaip issiplovus galva ,plauku galai(mazdaug koks 10-15 cm) buna tokie pasivele,tai kai sukuoju,tai toks kuokstelis nedidelis lieka ant sepecio. Ar cia jau slinkimas skaitosi,ar kazkas kita? g.gif


man kai izdziuna beveik nebeslenka, tik kai slapi, stenguos nesukuot slapiu.
galiu pasidziaugt, kad anksciau ir sausi slinkdavo, dabar nebe smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif man ziaurei pradejo slinkti plaukai verysad.gif verkti norisi verysad.gif girdejau kad dilgeles padeda,tai sakiau reikes prisirinkti tu dilgeliu,susidziovinti,ir skalauti,nes nebezinau ka daryti verysad.gif
Atsakyti
As buvau bandžiusi ir ąžuolo žievės, ir dilgėlių ir dar kt. žolelių nuovirus...bet man nepadėjo....
Atvirkščiai, išsiskalavus plaukai tapdavo kaip šiaudai, o kai tokius šiurkščius plaukus reikėdavo iššukuoti, tai dar daugiau iškrisdavo...
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 08 16, 17:43)
as irgi nusipirkau abi priemones bet dar nebandziau,sake lakme nuo slinkimo abai padeda irgi planuoju isigyti jei tas nepades. tu gal jau bandei? savo prekes


Na as jau Cutrin losjona nuo slinkimo sunaudojau, liko dar sampuno ir skalauju dar su nuoviru zoleliu. Siaip atrodo kad siek tiek slinkti apmazejo smile.gif beje dar geriu ir mineralus.
Atsakyti
o kur galima ta Cutrin priemone nupirkt?
Atsakyti