Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Secret Smile @ 2009 08 17, 12:42)
laba dienele, o kur jus perkat ta zibala? as baigiu nuplikti,ziauriai plaukai slenka,nebezinau ka daryti sad.gif

Cia merginos irgi sunkiai randa zibala. Vaistineje pirkau, bet ne visose ju yra. O del tokio stipraus plauku slinkimo gal bandykit kazka rimciau pavartoti. Zibalas, aisku, apmazins ta plauku slinkima, bet beda gal kazkur viduj yra, jeigu sitaip stipriai slenka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Secret Smile @ 2009 08 17, 12:42)
laba dienele, o kur jus perkat ta zibala? as baigiu nuplikti,ziauriai plaukai slenka,nebezinau ka daryti sad.gif

As tai camelios vaistinej visad perku. Pabandyk gal kartais pades, tikiuos, kad viskas susitvarkys, nes man irgi panasiai, baisiai baisiai slenka, ant pagalves pilna, apie rubus jau nekalbu, sukavima - tuo labiau, bet raminu save gal kaip nors susitvarkys,laikykimes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 08 17, 13:04)
Cia merginos irgi sunkiai randa zibala. Vaistineje pirkau, bet ne visose ju yra. O del tokio stipraus plauku slinkimo gal bandykit kazka rimciau pavartoti. Zibalas, aisku, apmazins ta plauku slinkima, bet beda gal kazkur viduj yra, jeigu sitaip stipriai slenka? g.gif



Vidus paskutinis variantas beje. Nemiga, stresas - tai isoriniai dirgikliai, kurie labai veikia plauku, odos bukle.
Papildyta:
QUOTE(Simona00 @ 2009 08 17, 13:05)
As tai camelios vaistinej visad perku. Pabandyk gal kartais pades, tikiuos, kad viskas susitvarkys, nes man irgi panasiai, baisiai baisiai slenka, ant pagalves pilna, apie rubus jau nekalbu, sukavima - tuo labiau, bet raminu save gal kaip nors susitvarkys,laikykimes 4u.gif



Na susidomejau zibalu, nes mano mociute visada pasakojo man, kad anksciau zmones zibalu irgi plaukus gydydavo nuo visokiu ligu. Minejo, kad plaukai super buvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 17, 13:08)
Vidus paskutinis variantas beje. Nemiga, stresas - tai isoriniai dirgikliai, kurie labai veikia plauku, odos bukle.

nu kad ne...viskas prasideda kaip tik nuo vidiniu dalyku..
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 08 17, 13:18)
nu kad ne...viskas prasideda kaip tik nuo vidiniu dalyku..



Na kaip kam..... man po egzu sesijos plaukai kuokstais krenta. Stebiu tai jau 6 metus is eiles.... biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif si problema mane jau kamuoja gal 10 metu.Kur tik nebuvau ir ko tik nedariau.... doh.gif
Ir dabar ,kai nusprendziau pastoti - negaliu.Issityriau hormonus ir pasirodo del padidintu androgenu negaliu,o jie del policistiniu kiausidziu sindromo g.gif o as visada maniau kad nuo stresu cia pas mane plaukai slenka,iki tokio lygio,kad apart susirisus i uodega niekaip kitaip plauku nenesioju jau gal 5 metus verysad.gif tai dabar pradejau vartoti kontraceptikus diane35,tam kad androgenus apmazintu.
Tikiuosi pades plaukams ir nestuke.gif
taigi pabandykit pasitikrinti hormonus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 08 17, 14:05)
As tai camelios vaistinej visad perku. Pabandyk gal kartais pades, tikiuos, kad viskas susitvarkys, nes man irgi panasiai, baisiai baisiai slenka, ant pagalves pilna, apie rubus jau nekalbu, sukavima - tuo labiau, bet raminu save gal kaip nors susitvarkys,laikykimes 4u.gif

drinks_cheers.gif As taip pat visada Camelijoj matau to zibalo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 17, 13:34)
Na kaip kam..... man po egzu sesijos plaukai kuokstais krenta. Stebiu tai jau 6 metus is eiles.... biggrin.gif

butent, stresas tarp kitko manau yra kaip tik vidine priezastis...slenka nuo organizme vykstanciu kazkokiu reakciju...kurias sukele stresas...nelabai gal moku issireikst... blush2.gif aj, tiek to... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 08 17, 13:04)
Cia merginos irgi sunkiai randa zibala. Vaistineje pirkau, bet ne visose ju yra. O del tokio stipraus plauku slinkimo gal bandykit kazka rimciau pavartoti. Zibalas, aisku, apmazins ta plauku slinkima, bet beda gal kazkur viduj yra, jeigu sitaip stipriai slenka? g.gif


svaros prekese as perku zibala mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 08 17, 22:16)
svaros prekese as perku zibala  mirksiukas.gif

Tiesa, Svaros prekese ji irgi maciau, net keliu rusiu, bet jau buvau nusipirkus is vaistines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 05 11, 17:15)
Sveikos, mergaites, man jau kokie 1,5 metu stipriai slenka plaukai. depresija jau apima, va ka galiu pasakyt, atrodo pakyli i kova, stengies stengies, o rezultato nera ir nera, ir dar ta baime, kad visai nuslinks plaukai. Nes suplonejo jau gerokai perpus, ir cemerycias bandziau, ir ivairiausius sampunus, apmules, kaukes, dabar pantogar geriu, na tik kokias 3 savaites, bet rezultato dar nera  schmoll.gif
jau prarandu vilti ir taip baisu.    verysad.gif  nes bet kokio streso, sezoninis ar siaip slinkimas jau po ivairiu priemoniu manau turejau nustot. nu va ir pasiguodziau jums, jau reikejo issisakyt smile.gif

slenka plaukai jau 2 metai, galva jau kiaurai permatoma.Po metu jau reikes peruko.ko tik nedarau,bet pagerejimo ne laselio.Sia vasara buvau pas endokrinologa,viskas normoj,dariaus gal kokius 5 kraujo tyrimus- viskas gerai.Buvau pas kardiologe irgi nieko nerado.Pasak gydytojos yra daug priezasciu del ko gali slinkt,o kol viska isitirt reikia laiko,kantrybes ir pinigu doh.gif Gali buti kaltos letines arba grybelines ligos g.gif
Atsakyti
bandyk kosmetini zibala trinti i saknis, man 3 metus slinko, ko tik neisbandziau, ir visokius spa dariau ir ampules visas isbandziau, pinigu negailejau bet rezultato nebuvo.. o vat su zibalu (trinu 1,5 men) rezultatas yra, o kaina apie 9lt.. pabandyk, blogiau nebus tikrai smile.gif
Atsakyti