Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Kashaya @ 2009 08 15, 16:30)
fukse, o apsirišti galvos nereikia (na, dėl šilumos)? Tiesiog išsiteplioji odą ir viskas?



O ka nepaminejau? blink.gif ot ..... Reikia....as darau taip: kepurele turiu is celofano + ranksluostis. Jo, reikia apsiristi galva.
Savaitgali ir vel dariau - thumbup.gif , kauke islaikiau jau 20 min.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 17 rugpjūčio 2009 - 06:28
QUOTE(Melajja @ 2009 08 15, 22:16)
cia tos placentos? gerai jum kad atradot savo smile.gif
tu placentos sunaudojau kokias 15 ampuliu nieko nepadejo jau zibalas ir namines kaukes tada daug geriau apramina plauku slinkima ax.gif

Man vakar pasake, kad sunaudojus kursa tu ampuolyciu (12vnt), poveikis pradeda jaustis tik po 3 men ax.gif Tai jus gal neislauket? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 08 17, 08:46)
Man vakar pasake, kad sunaudojus kursa tu ampuolyciu (12vnt), poveikis pradeda jaustis tik po 3 men  ax.gif Tai jus gal neislauket? blush2.gif

3 men? g.gif nu jei tai tiesa, tai keista tiesa...man bent jau po kokiu 6 ampuliu tikrai matesi daaaaug nauju pl, ir esu isitikinusi kad nuo ampuliu, nes ne pirma kart darau kursus...del slinkimo tai nezau, nelb padejo,
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 08 17, 08:46)
Man vakar pasake, kad sunaudojus kursa tu ampuolyciu (12vnt), poveikis pradeda jaustis tik po 3 men  ax.gif Tai jus gal neislauket? blush2.gif



pilna migla. po 3 men.? kazkas cia ne taip.
cia turbut, kad nemestum anksciau nepastebejus poveikio.
gal atvirksciai, jei iki 3 men. nebus efekto, neveikia ampules.

cia as skaiciau apie garstyciu poveiki plauku slinkimui. Tad buvo taip parasyta, jei men. begyje slinkimas nemazeja, sita priemone jums netinka.
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 08 17, 08:46)
Man vakar pasake, kad sunaudojus kursa tu ampuolyciu (12vnt), poveikis pradeda jaustis tik po 3 men  ax.gif Tai jus gal neislauket? blush2.gif

nu baikit jus, kur taip suradot?

As matau poveiki nuo ampuliu. Vakar vel profilaktiskai pradejau naudoti, naudosiu 2 kartus per savaite... bet jau atsibodo eziukas ir antenos doh.gif nes negaliu kuoda ir uodega susukti - baisiai juokingai antenos stovi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 08 16, 17:34)
O ar yra skirtumas koki zibala pirkti,ar su alaus mielem,ar ridikais ar dar kuo? Ar skiriasi rezultatai? g.gif

na as asmeniskai manau, kad ner labai didelio skirtumo, nes visi ingridientai tame zibale nuo slinkimo. as pati naudoju su mielem, kai pabaigsiu nusipirksiu su kuom kitu, bet tikrai nemanau, kad is esmes kas nors keicias mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolphin @ 2009 08 17, 08:46)
Man vakar pasake, kad sunaudojus kursa tu ampuolyciu (12vnt), poveikis pradeda jaustis tik po 3 men  ax.gif Tai jus gal neislauket? blush2.gif

Islaukem islaukem biggrin.gif ir turbut daugiau nei 3 menesius, tiesiog, kas vienam idealiai tinka, kitam snipstas. isitikinau simta kartu, kad skaitai, atrodo visiems padejo, o man vat ne ir ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 08 17, 10:30)
na as asmeniskai manau, kad ner labai didelio skirtumo, nes visi ingridientai tame zibale nuo slinkimo. as pati naudoju su mielem, kai pabaigsiu nusipirksiu su kuom kitu, bet tikrai nemanau, kad is esmes kas nors keicias mirksiukas.gif
Papildyta:

Islaukem islaukem biggrin.gif  ir turbut daugiau nei 3 menesius, tiesiog, kas vienam idealiai tinka, kitam snipstas. isitikinau simta kartu, kad skaitai, atrodo visiems padejo, o man vat ne ir ne doh.gif



sorry, temos neskaiciau nuo pradzios, o ar zibalas tik nuo plauku slinkimo, ar dar yra koks poveikis?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 17, 10:36)
sorry, temos neskaiciau nuo pradzios, o ar zibalas tik nuo plauku slinkimo, ar dar yra koks poveikis?

Ne tik nuo slinkimo, siaip ir stiprina pacias plauku saknis, be to, kai kam kiek zinau suteikia plaukam blizgesio, bet tam pakanka, ir isplautus plaukus tik perpilti su siltu vandeniu, ilasinus kelis lasus zibalo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 08 17, 10:51)
Ne tik nuo slinkimo, siaip ir stiprina pacias plauku saknis, be to, kai kam kiek zinau suteikia plaukam blizgesio, bet tam pakanka, ir isplautus plaukus tik perpilti su siltu vandeniu, ilasinus kelis lasus zibalo  4u.gif


o kaip del kvapo, nes man pats zodis zibalas - tai kazkaip kvapas...na toks prastas, ar nea?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 17, 12:59)
o kaip del kvapo, nes man pats zodis zibalas - tai kazkaip kvapas...na toks prastas, ar nea?

Asmeniskai as kvapo perplovus galva ar itrinus saknis zibalu nejauciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 17, 11:59)
o kaip del kvapo, nes man pats zodis zibalas - tai kazkaip kvapas...na toks prastas, ar nea?

Kvapas yra ir man jis nelabai, nes toks..net nemoku papasakot, bet man ne koks.. Bet nera labai stiprus, o isdziuvus nesijaucia, tai dar normaliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 08 17, 12:32)
Kvapas yra ir man jis nelabai, nes toks..net nemoku papasakot, bet man ne koks.. Bet nera labai stiprus, o isdziuvus nesijaucia, tai dar normaliai smile.gif

laba dienele, o kur jus perkat ta zibala? as baigiu nuplikti,ziauriai plaukai slenka,nebezinau ka daryti sad.gif
Atsakyti