Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(one_fine_day @ 2009 08 14, 20:21)
as skalauju su zoleliu nuoviru is vaistines yar toks specialus nuo plauku slinkimo. Dar geriu nakvisos kapsules ir uosviene nupirko maisto papilda is ALOE VERA firmos kas zino Nature mint vadinasi, na jis ten daug mineraliniu medziagu turi tai galvoju gal pades, nes manau kad man palaukai slinkt pradejo del dietos, nors nepasakyciau kad badauju  blush2.gif
  4u.gif

o koks ten zoleliu nuoviras?labai idomu rolleyes.gif kurioje vaistineje pirkai, kaip vadinasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 08 15, 10:53)
o koks ten zoleliu nuoviras?labai idomu  rolleyes.gif    kurioje vaistineje pirkai, kaip vadinasi? smile.gif

na is tikruju ji man mama nupirko smile.gif bet ten tokioj popierinej dezutej ir uzrasyta zoleliu misinys nuo plauku slinkimo. Manau ju yra visose vaistinese 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite pasiūlyti kokių kaukių nuo slinkimo, kad pačiai namie pasigaminti būtų galima? unsure.gif nes jau baisu darosi, anksčiau turėjau gražius tankius plaukus, dabar galima sakyti per pusę sumažėjo verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 13, 09:12)
taip, kiekvienoje pardeje, ziurek prie prieskoniu.  mirksiukas.gif 
brukstelk po....


fukse, o apsirišti galvos nereikia (na, dėl šilumos)? Tiesiog išsiteplioji odą ir viskas?

Atsakyti
Man geriausiai padejos eurokos ampuolytes ax.gif bet praejo va metai, pasikeite mityba, gyvenimo budas ir plaukai kuokstais krenta.. snd planuoju vel ju nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 08 15, 19:18)
Man geriausiai padejos eurokos ampuolytes ax.gif  bet praejo va metai, pasikeite mityba, gyvenimo budas ir plaukai kuokstais krenta.. snd planuoju vel ju nusipirkti 4u.gif


cia tos placentos? gerai jum kad atradot savo smile.gif
tu placentos sunaudojau kokias 15 ampuliu nieko nepadejo jau zibalas ir namines kaukes tada daug geriau apramina plauku slinkima ax.gif
Atsakyti
As irgi bandziau placentos ampuolytes, deja doh.gif
dabar naudoju butent mineta zibala, kol kas negaliu nieko pasakyt, nes tik pora kartu susitepiau, ir skalauju su vaistazolem po plovimo, nes jau tiek visokiu priemoniu sunaudojau, kad kartais baugu bedet ta chemija ax.gif
Atsakyti
Merginos, ar nemanot, kad vis del to plaukus reiketu stiprinti ir is vidaus, t.y pagert kokiu viatminu...
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 08 15, 23:16)
cia tos placentos? gerai jum kad atradot savo smile.gif
tu placentos sunaudojau kokias 15 ampuliu nieko nepadejo jau zibalas ir namines kaukes tada daug geriau apramina plauku slinkima ax.gif

O ar yra skirtumas koki zibala pirkti,ar su alaus mielem,ar ridikais ar dar kuo? Ar skiriasi rezultatai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(one_fine_day @ 2009 08 11, 17:01)
Sveikos,
nusipirkau ir as siandien priemones nuo plauku slinkimo. CUTRIN BIO+ ENERGEN shampoo ir ENERGEN serum. Ziuresim koks bus rezultatas, nes jau baisu darosi nuo gausaus slinkimo... beje dar skalauju po  kiekvieno plovimo plaukus zoleliu nuoviru nuo slinkimo.

as irgi nusipirkau abi priemones bet dar nebandziau,sake lakme nuo slinkimo abai padeda irgi planuoju isigyti jei tas nepades. tu gal jau bandei? savo prekes
Atsakyti
O visi tie sampunai ir balzamai butent nuo slinkimo,nesausina plauku?
Atsakyti
Perskaiciau cia daug patarimu. Yra daug plauku kaukiu receptu, bet dauguma su aliejum, o nuo aliejaus man labai plaukai riebaluojasi. Kazkuri cia rase, kad tai ne beda, bet kai per pusdieni plaukai "taukuoti" pasidaro, tai irgi ne kas. Gal pusantro men. iki slinkimo geriau cinka - vadinasi nepadejo, dabar pradejau gerti nakvisas, ne del plauku zinoma, bet profilaktiskai del kitu priezasciu - tai plaukams jei nepades, bent jau nepakenks. Siaip esu senokai bandzius svoguno sultis - rezultatas buvo thumbup.gif , bet del to bjauraus kvapo apie kuri raso visos kas bande, daugiau nenoriu. Radau, kad padeda juodas ridikas - tai si karta pabandysiu ji. Buvo rasoma, kad organizmui gali trukti gelezies. Man visada pasilpes kraujas buna, tai as ji per men. pataisau gerdama Feniuls. Tai gelezies kapsules, tik pigesnes. Kaina 10 kapsuliu - apie 10 Lt.
Atsakyti