Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Gal yra bandziusiu actuel placenta sampuna ar balzama-kauke su placentos ekstraktu nuo slinkimo? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Xanaka @ 2009 08 07, 16:14)
Sveikos, smile.gif
man po gimdymo padejo Kerastase ampules Aminexil. Sunaudojau 20, tai tikrai padejo. Praejo slinkimas. Dabar kazkaiptai vel ziuriu daugiau pradejo plaukuciu iskrist nei norma, tai si karta nusipirkau deze LOREAL PROFESIONAL Aminexil ampulyciu. Pamasciau, medziaga Aminexil ta pati, ir kiekis  tas pats, ir Loreal ir Kerastase tai siaip tai tas pats. Tai gal ir ampules nebus prastesnes nei Kerastase, ir kaina pusiau mazesne. O rezultatas pasimatys po kokio menesio ax.gif
Tiesa, jei ka domina, galiu perleist ampulyciu, pirkau didele deze, man ko gero tiek nereiks. Rasykit i AZ, jei kam reikia.

o kokia kaina? ir kur jas galima isigyti? internete tai radau apie kerastase, bet ir tai kainos nematau. jau as isvis i viska skeptiskai ziuriu, nebenoriu pinigu svaistyti per daug, bet jei nelabai brangu, gal susigundyciau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasz @ 2009 08 05, 09:02)
Man vis slinko ir slinko ir visokius dalykus gėriau kad tai stabdyti ir niekas nepadėjo, o va prieš savaitę atsitiktinai nusipirkau Margaritos kremą plaukam su gintaru - iškart po pirmo panaudojimo slinkimas praėjo. Matyt plaukam trūko drėgmės, nuo išsausėjimo slinko! gal ir Jums tai padės!: )


panasu,kad jums jie ne slinko, o tiesiog nuluzinedavo.
netikiu,kad svoguneliu/odos problemas viena plauku kremo pakuote pataisytumete.
Nenustokite maitinti ir drekinti paties plauko ir jie jums nebeluzines.



Papildyta:
QUOTE(lukasz @ 2009 08 05, 10:26)
Ka čia Jūs ginčyjatės!! biggrin.gif biggrin.gif koks man būtų reikalas nusišnekėt - gal Margaritai dirbu? biggrin.gif

mano plaukai išsausėją visada būdavo, ir gal dėl to ir slinko, o tas kremas juos padaro nesausus, ir nebeslenka dabar. drinks_cheers.gif

Jum gal dėl kitų priežasčių slenka... bet gal kurioms dėl tos pačios priežasties kaip ir man, tai gal tas kremas irgi padės smile.gif


padrekinti jie nebe taip luzta ir nebekrenta.
panasu,kad buvo plauko sausumo, o ne plauku slinkimo beda.


Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 11, 11:05)
panasu,kad jums jie ne slinko, o tiesiog nuluzinedavo.
netikiu,kad svoguneliu/odos problemas viena plauku kremo pakuote pataisytumete.
Nenustokite maitinti ir drekinti paties plauko ir jie jums nebeluzines.
Papildyta:
padrekinti jie nebe taip luzta ir nebekrenta.
panasu,kad buvo plauko sausumo, o ne plauku slinkimo beda.

Pasikartosiu, bet as irgi manau, kad ne slinkime beda buvo. Jei tikrai plaukai labai slenka, paprastas kremas nesutvarkys visko taip greitai. Jis tegali pamaitinti, sudrekinti pacius plaukus. O tam, kas dedasi su paciomis saknimis, jau reikia kitokiu priemoniu.
Atsakyti
Sveikos,
nusipirkau ir as siandien priemones nuo plauku slinkimo. CUTRIN BIO+ ENERGEN shampoo ir ENERGEN serum. Ziuresim koks bus rezultatas, nes jau baisu darosi nuo gausaus slinkimo... beje dar skalauju po kiekvieno plovimo plaukus zoleliu nuoviru nuo slinkimo.
Atsakyti
QUOTE(one_fine_day @ 2009 08 11, 18:01)
Sveikos,
nusipirkau ir as siandien priemones nuo plauku slinkimo. CUTRIN BIO+ ENERGEN shampoo ir ENERGEN serum. Ziuresim koks bus rezultatas, nes jau baisu darosi nuo gausaus slinkimo... beje dar skalauju po  kiekvieno plovimo plaukus zoleliu nuoviru nuo slinkimo.


buvau isigijus as ta seruma, kaip diena aisku slinkimas nesumazejo schmoll.gif
kazkaip zoleliu nuoviru labiau pasitikeciau, koki darais?
as siandien dariau ajeru saknys+varnalesos+medetku ziedai+dilgeles+ankstyvu berzu lapai , planuoju saziningai plaut 2-3 kartus i savaite biggrin.gif
Pamenu kazkuri buvo pradejus tais nuovirais skalaut, lyg ajeru, idomu kaip sekes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o as siandien pasidariau tokia kauke nuo plauku slinkimo: 1 arb. s. garstyciu milt.+ 1 kiausinio tryni + 2 arb. s. kefyro. Mase ant galvos (tik odos), laukiau apie 15 min. Kepina normaliai. biggrin.gif
Si recepteli radai intike - atsileipimai super, mergos kasas atsiagina, daugumai ,,eziukai" (vieta kur plauko svogunelis) nauju plaukuciu pradejo augti. Kepinimas savaime aisku skatina galvos odo kraujotaka.
Na pazesim, zadu daryt du kartus per savaite. Ar yra norinciu kartu gydyt plauku slinkima?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 11, 19:45)
Sveikos, o as siandien pasidariau tokia kauke nuo plauku slinkimo: 1 arb. s. garstyciu milt.+ 1 kiausinio tryni + 2 arb. s. kefyro. Mase ant galvos (tik odos), laukiau apie 15 min. Kepina normaliai.  biggrin.gif
Si recepteli radai intike - atsileipimai super, mergos kasas atsiagina, daugumai ,,eziukai" (vieta kur plauko svogunelis) nauju plaukuciu pradejo augti. Kepinimas savaime aisku skatina galvos odo kraujotaka.
Na pazesim, zadu daryt du kartus per savaite. Ar yra norinciu kartu gydyt plauku slinkima?

o lengvai tepesi/ gerai nusiplove? as visai noreciau isbandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 08 11, 22:45)
o lengvai tepesi/ gerai nusiplove? as visai noreciau isbandyt  g.gif



Tepesi gerai, bendra mase isejo kaip grietine pagal konsistencija.
Pamirsau pamineti, kad nuplauti (nusiplove be problemu) reikia be sampuno ir saltoku vandeniu. Plaukuciai thumbup.gif pabreziu tepti reikia tik galvos oda, nereikia tepti visu plauku, dabar procedura kartosiu ryt, bo plaukai kuokstais krenta.
Kepina oda normaliai biggrin.gif , as 15 min. iskentejau, taip palaipsniui ilginsiu procedura iki 1 val.
Ir dar .....sian sukavau plaukus, kad berods jau maziau krenta. bigsmile.gif Na zinau, kad dabar dar ir psichologine itaiga veikia, bet zesim...
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 11, 19:45)
Sveikos, o as siandien pasidariau tokia kauke nuo plauku slinkimo: 1 arb. s. garstyciu milt.+ 1 kiausinio tryni + 2 arb. s. kefyro. Mase ant galvos (tik odos), laukiau apie 15 min. Kepina normaliai.  biggrin.gif
Si recepteli radai intike - atsileipimai super, mergos kasas atsiagina, daugumai ,,eziukai" (vieta kur plauko svogunelis) nauju plaukuciu pradejo augti. Kepinimas savaime aisku skatina galvos odo kraujotaka.
Na pazesim, zadu daryt du kartus per savaite. Ar yra norinciu kartu gydyt plauku slinkima?


as ir gal pabandysiu sia kauke,tik garsyciu milteliu neturiu,ju kiekvienoj pardej buna pirkt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 08 12, 13:41)
as ir gal pabandysiu sia kauke,tik garsyciu milteliu neturiu,ju kiekvienoj pardej buna pirkt?  blush2.gif


taip, kiekvienoje pardeje, ziurek prie prieskoniu. mirksiukas.gif
brukstelk po....
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 08 12, 14:03)
visai sauniai skamba... 4u.gif reiks pabandyt, aciu


na tikrai maziau pradejo plaukuciai kristi.... bigsmile.gif ir dar mano galvos oda linkusi riebaluotis, tad tekdavo kas antra diena plaukus ,,skalbti", o sian jau 3 diena po kaukes ir riebaluotu plauku nerasta. thumbup.gif
skaiciau, kad kazkiek nusausina riebia galvos oda, taciau nedekita kaukes ant plauku, juos irgi juk sausins, o tai kenkia.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 08 11, 19:10)
buvau isigijus as ta seruma, kaip diena aisku  slinkimas nesumazejo  schmoll.gif 
kazkaip zoleliu nuoviru labiau pasitikeciau, koki darais?
as siandien dariau ajeru saknys+varnalesos+medetku ziedai+dilgeles+ankstyvu berzu lapai , planuoju saziningai plaut 2-3 kartus i savaite  biggrin.gif
Pamenu kazkuri buvo pradejus tais nuovirais skalaut, lyg ajeru, idomu kaip sekes  4u.gif

as skalauju su zoleliu nuoviru is vaistines yar toks specialus nuo plauku slinkimo. Dar geriu nakvisos kapsules ir uosviene nupirko maisto papilda is ALOE VERA firmos kas zino Nature mint vadinasi, na jis ten daug mineraliniu medziagu turi tai galvoju gal pades, nes manau kad man palaukai slinkt pradejo del dietos, nors nepasakyciau kad badauju blush2.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo one_fine_day: 14 rugpjūčio 2009 - 19:22