Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ievvvvaa @ 2009 08 05, 09:42)
akivaizdu kad jie tau neslinko  4u.gif  taip greit nesitvarko sitas "smagumas"  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif as is vis itariai ziuriu i tuos sampunus nuo slinkimo, net nesigundau ju pirkt,ypac tokiu kur visokuose sarmose parduoda doh.gif geriau kokia namine kauke uzsimesiu ir zinoma vitaminai. Va isigijau vokisku vitaminu kompleksa, 3 savaites jau geriu, bet kad plaukus slinkimas apmazejas butu nepastebejau doh.gif tyrimai geri, itariu bus STRSEAS doh.gif verysad.gif
dar sakiau kokias raminamasias zolines arbateles reiks pamegint pagert g.gif
Atsakyti
kirpejai atveza platintoja Naturalalmente is Kauno, 80lt sumokejau, bet kirpeja sau uzsidejo kokia 10lt, platintoja 10lt... tai zinot... bet parduotuveje jauciu 100lt. bet man padejo, ir odai kuno, ypac issausejusioms vietoms super.
Papildyta:
kiekis 150ml ar 200ml, nepamenu tiksliai....
Atsakyti
QUOTE(meleja1 @ 2009 08 05, 15:02)
Gal kam reikia kosmetinio zibalo su dilgeliu sultimis? Dovanoju. Viena syki naudotas, man asmeniskai nepatiko, nes isplovus galva, plaukai atrode susiriebalave  doh.gif



as ir zibala bandziau naudoti, bet kiap sakote, isplovus atrodo, kaip riebaluoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meleja1 @ 2009 08 05, 14:02)
Gal kam reikia kosmetinio zibalo su dilgeliu sultimis? Dovanoju. Viena syki naudotas, man asmeniskai nepatiko, nes isplovus galva, plaukai atrode susiriebalave  doh.gif

o jus kokiu tikslu ji naudojot? 4u.gif del blizgesio, ar del slinkimo? nes jei del pastarojo, tai anokia cia beda kad liko riebaluoti- as asmeniskai vardan neslinkimo galeciau nezinau ka padaryt, kad tik jie neslinktu, o riebuma galima labai greit panaikint, Jusu atveju mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos...o nebandėt niekas naudoti nakvišų aliejaus kapsulių...sako labai padeda ir odai ir nagams ir plaukų slinkimui...net moteriškoms ligoms labai gerai...
Atsakyti
Kosmetini zibala ir kaip ir daugeli priemoniu bandziau naudoti nuo plauku slinkimo, patikekit daug priemoniu isbandyta, bet arba jos trumpalaikes arba isvis jokio poveikio.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 08 05, 12:59)
drinks_cheers.gif  as is vis itariai ziuriu i tuos sampunus nuo slinkimo, net nesigundau ju pirkt,ypac tokiu kur visokuose sarmose parduoda  doh.gif  geriau kokia namine kauke uzsimesiu ir zinoma vitaminai. Va isigijau vokisku vitaminu kompleksa, 3 savaites jau geriu, bet kad plaukus slinkimas apmazejas butu nepastebejau  doh.gif  tyrimai geri, itariu bus STRSEAS doh.gif  verysad.gif
dar sakiau kokias raminamasias zolines arbateles reiks pamegint pagert  g.gif

kokius vitaminus pirkai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 08 05, 16:20)
kokius vitaminus pirkai? biggrin.gif


prasiau vaistininkes, kad duodu vitaminus i kuruos daugiausiai ieina mineralu ir vitaminu, tokius patare gydytojas pirkt, nes gali trukt vieno kokio mineralo organizmui ir labai sunku atrast kokio unsure.gif
vitaminai vadinas Highway, nematyti kazkokie pasirode, vienam maiseli 4 tabletes doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 08 05, 16:39)
prasiau vaistininkes, kad duodu vitaminus i kuruos daugiausiai ieina mineralu ir vitaminu, tokius patare gydytojas pirkt, nes gali trukt vieno kokio mineralo organizmui ir labai sunku atrast kokio  unsure.gif
vitaminai vadinas Highway, nematyti kazkokie pasirode, vienam maiseli 4 tabletes  doh.gif  biggrin.gif

aišku ,aš irgi vokiškus geriu Priorin ,na patinka ,bet kaina 43 eurai 40 dienų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglej @ 2009 08 05, 14:32)
Sveikos...o nebandėt niekas naudoti nakvišų aliejaus kapsulių...sako labai padeda ir odai ir nagams ir plaukų slinkimui...net moteriškoms ligoms labai gerai...


As geriau 3 menesius, oda svyti, nagai kieti, greitai auga, plaukai blizga, profilaktikai labai gerai.
Beje, yra tokia tema http://www.supermama...?...1718&st=108
Atsakyti
Man vat labai pradėjo slinkti plaukai doh.gif kadangi nikeur neradau pirkti L'oreal ampulių nuo slinkimo (man jos labai labai padėjo anksčiau) tai nusipirkau Revlon ampolytes pabandymui.Žiūrėsiu ar padės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaru @ 2009 08 04, 16:10)
kas cia toks per daiktas? kur jo buna? kiek kainuoja? man po gimdymo jau pusantru metu seriasi plaukai, isbandziau jauų labai daug visko ir pigaus ir brangaus, kol kas be rezultatu verysad.gif


Sveikos, smile.gif
man po gimdymo padejo Kerastase ampules Aminexil. Sunaudojau 20, tai tikrai padejo. Praejo slinkimas. Dabar kazkaiptai vel ziuriu daugiau pradejo plaukuciu iskrist nei norma, tai si karta nusipirkau deze LOREAL PROFESIONAL Aminexil ampulyciu. Pamasciau, medziaga Aminexil ta pati, ir kiekis tas pats, ir Loreal ir Kerastase tai siaip tai tas pats. Tai gal ir ampules nebus prastesnes nei Kerastase, ir kaina pusiau mazesne. O rezultatas pasimatys po kokio menesio ax.gif
Tiesa, jei ka domina, galiu perleist ampulyciu, pirkau didele deze, man ko gero tiek nereiks. Rasykit i AZ, jei kam reikia.
Atsakyti