Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

mergaitės, o jūs kartais nepagalvojat, kad jum neslenka plaukai, o tiesiog lūžinėja, trupa? manau kiekvieną iškritųsį plauką reikėtų stebėti, jei su šaknelėmis bus daugiau nei norma, tai reiškia tai slinkimas. bet gali tiesiog ir lūžinėti, trupėti, nuo cheminio dažymo, tiesinimo, plaukų džiovintuvo, drėgmės ir vitaminų stokos...
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 07 27, 10:59)
aš ilgą laiką maniau, kad mano plaukai slenka. bet išsiaiškinau, kad visgi lūžinėja

Jei atvirai, man nevisada pavyksta atskirt, isslinkes ar nuluzes tas plaukas, nes kai kuriu tai tikrai gerai matos baltas bumbuliukas - saKnis, kitu vistiek yra TIK taskelis. Tai nesuprantu nuluzes, ar su visai sunykusia saknim blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simona00: 31 liepos 2009 - 12:53
O pas mane visada buvo daug plauku.. bet viena diena ciupt uz plauku ir ziuriu kad ant puses beveik sumazejo apimtis blink.gif ziauriai issigandau.. nzn ka daryt.. ir kas idomiausia ar taip sutapo kad tai pastebejau po pask apsilankymo pas savo kirpeja.. verysad.gif ir nzn ka daryt.. plaukai ilgi.. ju buvo daug.. o dabar toks jausmas liko puse tik verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 07 31, 21:14)
O pas mane visada buvo daug plauku.. bet viena diena ciupt uz plauku ir ziuriu kad ant puses beveik sumazejo apimtis  blink.gif ziauriai issigandau.. nzn ka daryt.. ir kas idomiausia ar taip sutapo kad tai pastebejau po pask apsilankymo pas savo kirpeja..  verysad.gif ir nzn ka daryt.. plaukai ilgi.. ju buvo daug.. o dabar toks jausmas liko puse tik  verysad.gif

Nuo slinkimo padejo zibalas man. Pirkau su ridikais. Naudoju jau apie menesi itrindama i saknis. Po poros savaiciu pastebejau pagerejima tik. Nors tikrai nelaukiau kad pageres. Dabar gumytej buna 2 - 5 plaukiukai. O anksciau - kaip traukdavau gumyte - taip ir plaukai visu ilgiu kartu "eina". blink.gif blink.gif blink.gif
Naudoju pries kiekviena plovima. Kartais ilgiau kartais trumpiau palaikau. smile.gif
Ai, dar apie 2 menesius jau kaip geriu B vitaminu compleksa. Galimas dalykas jog jis labai pagelbejo nervu sistemai. Ir aisku jei su nervais viskas gerai, tada jau ir visos kitos problemos netokios baisios atrodo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 07 19, 11:00)
As irgi planuoju trichograma darytis. Tik gaila, kad as is Klaipedos, o bent kiek rimciau daro Vilniuje, kiek domejausi. Tai zadu kazkada vis tiek prisiruost nuvykt. aisku, kainos irgi nemenkos, bet ka jau padarysi. Nors kiek teko girdet, irgi nusivylusiu merginu ja yra, kad tik pasiulo brangiausias priemones, naudoji puse metu, o rezultato nebuna doh.gif  tai gal kuri tikrai daretes ir galit papasakot ispudzius?


mazdaug pries 3m dariausi trichograma sugiharoj pas sabuniene, stipriai slinko plaukuciai doh.gif tyrimui isrove po viena plauka is skirtingu galvos vietu, nepamenu kiek gal 12, man nemaloni procedura buvo, siunte darytis kraujo tyrimus ir t.t.(i grybo g.ne kur kitur, del suprantamu priezasciu..), po kurio laiko vaziavau pakartotinai konsultacijai, zodziu viskas buvo gerai smile.gif dar pasiule pantogara gerti ir zinoma prirase Rene Furterer priemoniu cool.gif naudojau tik ampules, po keliu men praejo slinkimas. taigi, padariau isvada, jog viso to priezastis- didelis stresas, ivykes pries metus
o man kiekviena diena nemazai iskrenta plauku ir zinoma daug antenu lotuliukas.gif auga gerai biggrin.gif tai kaip ir nesijaudinu
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 08 01, 19:00)
mazdaug pries 3m dariausi trichograma sugiharoj pas sabuniene, stipriai slinko plaukuciai doh.gif tyrimui isrove po viena plauka is skirtingu galvos vietu, nepamenu kiek gal 12, man nemaloni procedura buvo, siunte darytis kraujo tyrimus ir t.t.(i grybo g.ne kur kitur, del suprantamu priezasciu..), po kurio laiko vaziavau pakartotinai konsultacijai, zodziu viskas buvo gerai smile.gif  dar pasiule pantogara gerti ir zinoma prirase Rene Furterer priemoniu cool.gif  naudojau tik ampules, po keliu men praejo slinkimas. taigi, padariau isvada, jog viso to priezastis- didelis stresas, ivykes pries metus
o man kiekviena diena nemazai iskrenta plauku ir zinoma daug antenu lotuliukas.gif  auga gerai biggrin.gif tai kaip ir nesijaudinu


Dziaugiuos uz tave smile.gif tai ner reikalo vadinas vaziuoti ir tirtis, nes krauja ir taip esu pasidariusi, pantogara geriu, sampuna specialu naudoju ir pan. Nieko naujo ten nepasakys, na pries pusantru metu turejau nemazai stresu, asaru: diplominis, darbas, vestuves, sveikaltele ir pan.o ir taip megstanti pasinervot budavau lotuliukas.gif bet kazkaip dabar ramiai gyvenu, ir manau, kad jau turejo apsiramint tas slinkimas nuo nervu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simona00: 04 rugpjūčio 2009 - 10:28
Man nuo slinkimo (ypac po gimdymo) padejo Original Silicea Balsam. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2009 08 04, 15:34)
Man nuo slinkimo (ypac po gimdymo) padejo Original Silicea Balsam. thumbup.gif

kas cia toks per daiktas? kur jo buna? kiek kainuoja? man po gimdymo jau pusantru metu seriasi plaukai, isbandziau jauų labai daug visko ir pigaus ir brangaus, kol kas be rezultatu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaru @ 2009 08 04, 16:10)
kas cia toks per daiktas? kur jo buna? kiek kainuoja? man po gimdymo jau pusantru metu seriasi plaukai, isbandziau jauų labai daug visko ir pigaus ir brangaus, kol kas be rezultatu verysad.gif

Man atrodo cia kalbam apie naturalu silici, geriama sauksteliais. smile.gif)) Jo buna vaistinej. Kaina be akcijos apie 50lt uz buteliati. Butelaitis menesiui. smile.gif)))
Atsakyti
Man vis slinko ir slinko ir visokius dalykus gėriau kad tai stabdyti ir niekas nepadėjo, o va prieš savaitę atsitiktinai nusipirkau Margaritos kremą plaukam su gintaru - iškart po pirmo panaudojimo slinkimas praėjo. Matyt plaukam trūko drėgmės, nuo išsausėjimo slinko! gal ir Jums tai padės!: )
Atsakyti
as naudojau Naturalmente aliejuka, slenkantiems plaukams, jis taip pat issausejusiai odai labai padeda, pirkau pas kirpeja savo, kristianoje turetu taip pat buti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuteee @ 2009 08 05, 09:46)
as naudojau Naturalmente aliejuka, slenkantiems plaukams, jis taip pat issausejusiai odai labai padeda, pirkau pas kirpeja savo, kristianoje turetu taip pat buti. smile.gif


o kokia to aliejuko kaina? happy.gif koks kiekis?
Atsakyti