Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Sveikos, mergaites. Norejau Jusu paklausti, o kiek laiko jums slenka, ir ar kuri esat skaiciavusi, kiek iskrenta per diena tu plauku?Nes man per diena tikrai kelis kartus virsija norma laikomus 150, kur bepajudeciau, vis krenta, jau nebesuprantu, pasuki galva, ir stebi, kaip byra verysad.gif apie sukavima ir plovima tai sikart jau nebekalbesiu verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 07 18, 19:27)
Sveikos, mergaites. Norejau Jusu paklausti, o kiek laiko jums slenka, ir ar kuri esat skaiciavusi, kiek iskrenta per diena tu plauku?Nes man per diena tikrai kelis kartus virsija norma laikomus 150, kur bepajudeciau, vis krenta, jau nebesuprantu, pasuki galva, ir stebi, kaip byra verysad.gif  apie sukavima ir plovima tai sikart jau nebekalbesiu  verysad.gif  doh.gif

as tai neskaiciuju, kad negadint sau nuotaikos biggrin.gif mano ilgi plaukai, ie kazkaip pastaruoju metu ju laabai daug krenta ir krenta. grindys pilni plauku, vonia pilna plauku, sepetys taip pat doh.gif neimu i galva, kad dar daugiau nepergyvent, nes ir taip buvo pilna streso.... geriu vakarais melisu arbata (atrodo sioj temoj taip patare biggrin.gif ) - vis tiek nebusiu plika...
Atsakyti
Radau info, kad eurovaistinese didziuosiuose miestuose tiria plaukus kompiuteriu nemokamai bigsmile.gif. Gal kas tyresi, kazin ar pasako jie ka ten gero g.gif ?Nu bet kokiu atveju zadu isbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 07 18, 20:50)
Radau info, kad eurovaistinese didziuosiuose miestuose tiria plaukus kompiuteriu nemokamai bigsmile.gif. Gal kas tyresi, kazin ar pasako jie ka ten gero g.gif ?Nu bet kokiu atveju zadu isbandyti ax.gif

nieko gero,jie tiria ir siulo savus produktus,tiesiog reklama kad pirktum ju produkcija,man nieko nepadejo ir naujo nepasake per ta tyrima
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 07 18, 20:50)
Radau info, kad eurovaistinese didziuosiuose miestuose tiria plaukus kompiuteriu nemokamai bigsmile.gif. Gal kas tyresi, kazin ar pasako jie ka ten gero g.gif ?Nu bet kokiu atveju zadu isbandyti ax.gif



Tikrai nieko gero, ir nieko nepasakys, na paklausia, tai kokiu problemu turit, na sakai slenka. tada sako aga, matos kompiuteryje , kad jums slenka plaukai, ir beveik neataugineja, blogai jo, del ko slenka kas ir kaip tikrai nieko nepasakys, tik kaip jau minejo anksciau pasiulys visa serija savo kosmetikos, va tokia ir nauda, einan tirtis del ko slenka, suzinot, kad tavo plaukai slenka smile.gif bet cia tik mano asmenine patirtis ir nuomone. Pabandyt aisku galima, nes buna vaistinese gi nemokamai padaromas tas ale tyrimas smile.gif
Atsakyti
Aciu mergaites kad pasidalinot savo patirtimi,tikrai pagalvosiu ar verta gaisti. 4u.gif O trichogramos niekas nesidaret irgi butu idomu isgirsti atsiliepimus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 07 19, 09:02)
Aciu mergaites kad pasidalinot savo patirtimi,tikrai pagalvosiu ar verta gaisti. 4u.gif O trichogramos niekas nesidaret irgi butu idomu isgirsti atsiliepimus? rolleyes.gif


As irgi planuoju trichograma darytis. Tik gaila, kad as is Klaipedos, o bent kiek rimciau daro Vilniuje, kiek domejausi. Tai zadu kazkada vis tiek prisiruost nuvykt. aisku, kainos irgi nemenkos, bet ka jau padarysi. Nors kiek teko girdet, irgi nusivylusiu merginu ja yra, kad tik pasiulo brangiausias priemones, naudoji puse metu, o rezultato nebuna doh.gif tai gal kuri tikrai daretes ir galit papasakot ispudzius?
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 07 19, 10:00)
As irgi planuoju trichograma darytis. Tik gaila, kad as is Klaipedos, o bent kiek rimciau daro Vilniuje, kiek domejausi. Tai zadu kazkada vis tiek prisiruost nuvykt. aisku, kainos irgi nemenkos, bet ka jau padarysi. Nors kiek teko girdet, irgi nusivylusiu merginu ja yra, kad tik pasiulo brangiausias priemones, naudoji puse metu, o rezultato nebuna doh.gif  tai gal kuri tikrai daretes ir galit papasakot ispudzius?

Tai jau gausim kooperuotis ir kartu vykti lotuliukas.gif Dabar man plauku slinkimas labai paumejo verysad.gif Dar reik prisiruost hormonus issitirti,kazin ar reik siuntimo ar galima tiesiai i laboratorija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 07 19, 09:00)
As irgi planuoju trichograma darytis. Tik gaila, kad as is Klaipedos, o bent kiek rimciau daro Vilniuje, kiek domejausi. Tai zadu kazkada vis tiek prisiruost nuvykt. aisku, kainos irgi nemenkos, bet ka jau padarysi. Nors kiek teko girdet, irgi nusivylusiu merginu ja yra, kad tik pasiulo brangiausias priemones, naudoji puse metu, o rezultato nebuna doh.gif  tai gal kuri tikrai daretes ir galit papasakot ispudzius?


Sveikos,

As sausio men net nebandziau skaiciuoti, kad neisproteciau - ir taip ploni plaukai, o slinko 'be priezasties' (t.y., stresas-nervai) saujom, visur tik plaukai, sukas tikrai bijojau imt i rankas,o kiekviena plovima - vel po stresa, tai galiausiai ismokau uzsimerkt ir nebeziuret, atseit, vat ir nekrenta! smile.gif

Tai tik mazdaug apie men-ousantro esu ramesne, nenuplikau, tai gal ir nenupliksiu.

Neleisk daug pinigu, tas kompiuteris... Geriau kraujuka pasitikrink, jei viskas ok - pas dermatologe, jei irgi viskas gerai - nervus raminanti arbata, namines kaukes odai-plaukams, jokiu dziovinimu, slapiu sukavimu ir t.t., kuo maziau dazymu, geriau - naturaliai (chna-basma) ir ...lauk! smile.gif Mat vis tiek tie 'vargsiukai' turi iskrist, nes jie numire jau pries 2-3 men.

Jei nori leist pinigus ir garantuotai sulaukt rezultato - susirask gydomosios kosmetikos kab., kur saltu azotu pamasazuotu 10-20 kartu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valporaiso @ 2009 07 19, 14:25)
Sveikos,

As sausio men net nebandziau skaiciuoti, kad neisproteciau - ir taip ploni plaukai, o slinko 'be priezasties' (t.y., stresas-nervai) saujom, visur tik plaukai, sukas tikrai bijojau imt i rankas,o kiekviena plovima - vel po stresa, tai galiausiai ismokau uzsimerkt ir nebeziuret, atseit, vat ir  nekrenta! smile.gif

Tai tik mazdaug apie men-ousantro esu ramesne, nenuplikau, tai gal ir nenupliksiu.

Neleisk daug pinigu, tas kompiuteris... Geriau kraujuka pasitikrink, jei viskas ok - pas dermatologe, jei irgi viskas gerai - nervus raminanti arbata, namines kaukes odai-plaukams, jokiu dziovinimu, slapiu sukavimu ir t.t., kuo maziau dazymu, geriau - naturaliai (chna-basma) ir ...lauk! smile.gif Mat vis tiek tie 'vargsiukai' turi iskrist, nes jie numire jau pries 2-3 men.

Jei nori leist pinigus ir garantuotai sulaukt rezultato - susirask gydomosios kosmetikos kab., kur saltu azotu pamasazuotu 10-20 kartu. smile.gif

Aciu uz patarimus, bet kad plaukiukai jau pusantru metu kosmariskai slenka, ir kraujukas darytas - viskas gerai , ir skydliauke, ir skrandis, ir hormonai, ir gelezis, ir feritinino tyrimas doh.gif tik va del dermatologo, tai tikrai reiktu, viena karteli buvau, bet net netyre nieko, pazvelge, sako nera zidininio isplikimo, vadinasi, viskas gerai. Tai jauciu tik dar karteli pas dermatologa nubegsiu, ir kaip bus taip, atrodo, jau padariau viska verysad.gif sekmes tau, dziugu, kad pavyko nusiramint, nes man oi oi kaip sunku tai padaryti, ziurint i savo "seveliura".
Papildyta:
QUOTE(akvii @ 2009 07 19, 11:48)
Tai jau gausim kooperuotis ir kartu vykti  lotuliukas.gif  Dabar man plauku slinkimas labai paumejo verysad.gif Dar reik prisiruost hormonus issitirti,kazin ar reik siuntimo ar galima tiesiai i laboratorija? g.gif

Na nezinau, privaciai buvau. jei klaipediete tai pats geriausias gydytojas endokrinologas yra navickas, bet jis tik privaciai dirba. Tai man skydliaukes hormonu nedare, nes buvo daryti, ir sako nebereik, viskas cia gerai, negalejo taip greit pasikeist, o vat kazkuriuos lytinius hormonus dare. Tai ejau privaciai, susimokejau, ir be siuntimo. O vat su siuntimu Klaipedoj yra taip, kad konsultacija bus nemokama, o uz visus tyrimus teks moketis. Galima palyginti man su siuntimu ligoninej dare skydliaukes hormona ir kainavo 68 Lt, o paziureau privaciai buciau sumokejus tik38 doh.gif bet tada reik moket uz konsultacija, jei nori pakalbet su gydytoju. Bet ligoninej konsultacijos as gavau 0. Cia mano asmenine patirtis, tikrai gailejaus, kad nusitrenkiau su siuntimu ir sugaisau tiek laiko.
Jetau, kiek daug prirasiau, tikiuos, kazkas tiks smile.gif
Atsakyti

O del svogunu kaukes, tikiu, kad gerai, bet as maitinu kudyki krutimi, kazin ar man tokia kauke galima lepintis, abejoju g.gif
[/quote]

bandziau as ta svogunu kauke, apie 2 men dariausi, tai plaukai nenustojo slinkt schmoll.gif bet augti greiciau pradejo thumbup.gif
Atsakyti
Na as svogunus tepiaus dar tik viena karta, ir tai pries pora menesiu, aisku po to karto jokiu rezultatu nebuvo, bet ir neverta buvo tiketis. Paskui keis menesius nesidariau, nes i vestuves eit turejau, tai vos spejo man tas kvapas pragaruot biggrin.gif teks vel kibt ir megint reguliariau ir ilgiau pazaisti
Atsakyti