Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Eve-line @ 2009 05 12, 10:36)
skaiciau kad i 200ml sampuno reikia pilti 20lasiuku.
beje, paskui pakeisk EA i kita koki, kad plaukai nepriprastu... galvoju i Levandu arba i grepfrutu pakeisti...  mastau.gif

Va būtent ir norėjau sužinoti ar yra kur nors rekomenduojama kiek lašinti mirksiukas.gif . Bala nematė, pakentėsiu tą kvapą, kad tik plaukučiai augtų, o po to Greipfrutų manau turėtų būti neblogai, jei rekomenduojama kaitalioti, nes Levandų tai man migreną iššauktų doh.gif

Įdomu, o ar būna pipirų EA, nes bazinį(kaip Varnalėšų) tai mačiau Koslinoj? Pipirai irgi turėtų būti neblogai kraujotakai paaktyvinti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 gegužės 2009 - 12:02
QUOTE(ernesin @ 2009 05 11, 15:01)
Tikiu, kad labai gerai veikia ir su varnalėšų aliejumi, bet kad ne visasada yra laiko su juo išsitepti galvą, nejaugi jokio poveikio su šampūnu neduos? unsure.gif


Man su sampunu naudojamas rozmarinu EA dave plauku sausuma, kuriuo dabar sunku atsikratyti. Zinoma, plaukai greiciau pradejo augti, bet tas sausumas.. schmoll.gif As kiekviena karta plaunant galva naudodavau rozm.EA, tai prisizaidziau... Todel dabar EA naudoju tik su aliejinemis kaukemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be*starlet: 12 gegužės 2009 - 13:59
QUOTE(be*starlet @ 2009 05 12, 13:54)
Man su sampunu naudojamas rozmarinu EA dave plauku sausuma, kuriuo dabar sunku atsikratyti. Zinoma, plaukai greiciau pradejo augti, bet tas sausumas..  schmoll.gif  As kiekviena karta plaunant galva naudodavau rozm.EA, tai prisizaidziau... Todel dabar EA naudoju tik su aliejinemis kaukemis.

Na va, ko labiausia ir bijau doh.gif , todėl ir plaunu dviem šampūnais, kur su EA tai tik prie šaknų (greitai riebaluojasi, tai net + ), o jau visus likusius paprastu šampūnu. Bet reikės visvieną atidžiai stebėti ar nekenkia, nu net pasimečiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 05 11, 19:15)
Sveikos, mergaites, man jau kokie 1,5 metu stipriai slenka plaukai. depresija jau apima, va ka galiu pasakyt, atrodo pakyli i kova, stengies stengies, o rezultato nera ir nera, ir dar ta baime, kad visai nuslinks plaukai. Nes suplonejo jau gerokai perpus, ir cemerycias bandziau, ir ivairiausius sampunus, apmules, kaukes, dabar pantogar geriu, na tik kokias 3 savaites, bet rezultato dar nera  schmoll.gif
jau prarandu vilti ir taip baisu.    verysad.gif  nes bet kokio streso, sezoninis ar siaip slinkimas jau po ivairiu priemoniu manau turejau nustot. nu va ir pasiguodziau jums, jau reikejo issisakyt smile.gif


Sveika 4u.gif
Man lygiai tas pats: jau daugiau nei puse metu slenka plaukai ir niekas nepadeda...
Tingiu net vardint, ka esu isbandzius doh.gif
Ir kraujo tyrimus dariau, ir skydliauke tikrinau-viskas ten puiku doh.gif
Jauciu, kad viskas nuo ilgalaikio (apie 3-4metus) streso verysad.gif Tik mano tokia situacija, kad negaliu ir dabar nuo jo pabegt.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Destinyy @ 2009 05 11, 22:16)
Po nėštumo ėmė smarkiai slinkti plaukai, tad pradėjau naudoti dilgelių šampūną ir tikrai jaučiu kad padeda, tad rekomenduoju ir jums mamytės 4u.gif

kokį naudoji? kokia kaina? kažkaip bijau pasitikėti, jie būna labai pigūs, kiek užmačius esu g.gif
Atsakyti
Mano drauge ko tik neisbande, ir vitaminu, ir priemoniu po kelis simtus litu. Niekas nestabde plauku slinkimo, iki kol neisbande chna priemones blink.gif Lyg litas kainuoja biggrin.gif Man paciai slenka plaukai, zadu ryt nusipirkti. Sake buna padeta prie plauku dazu CHNA, vadinas plauku prieziuros priemone, o ant aprasymo bus parasyta, kad nuo plauku slinkimo. Bent jau draugei, tai sake po dvieju kartu pradejo tvarkytis padetis, nors sakau ir vitaminai gerti, ir brangios priemones naudotos. Tik kvapas uzmusantis, bet juk pakentet del tokio dalyko galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2009 05 12, 16:44)
Sveika 4u.gif
Man lygiai tas pats: jau daugiau nei puse metu slenka plaukai ir niekas nepadeda...
Tingiu net vardint, ka esu isbandzius doh.gif
Ir kraujo tyrimus dariau, ir skydliauke tikrinau-viskas ten puiku doh.gif
Jauciu, kad viskas nuo ilgalaikio (apie 3-4metus) streso verysad.gif  Tik mano tokia situacija, kad negaliu ir dabar nuo jo pabegt.... verysad.gif



Tu visiskai teisi,stresas labai dazna plauku slinkimo priezastis,kiek domejausi kiti zmones ir praplinka nuo per dideliu stresu blink.gif ,tikrai nesakau kad ir tau taip atsitiks bet tik sakau ka buvau skaicius,o su stresu tikrai labai sunku kovoti verysad.gif
Atsakyti
Bet kai pagalvoju, kaip gali nebut streso, su tokiu plauku slinkimu.
va ka tik islindau is vonios, pabandziusi pirma karta svogunus su kiausinio tryniu, sedejau issitepus, ir masciau sau, kaip cia dabar pora menesiuku bandysiu svogunu gelbetis. issiplaunu, o ten kuokstais po plovimo, dar nera taip buve, nors slenka itin smarkiai. jezau, net nusterau, isejau pilnom asaru akim, vyras net valerijonu man isgert liepe, nu zodziu, dedi priemones, o po ju kuokstu kuokstai doh.gif nebezinau, ka ir bedaryt, bet ryt jau rimtai eisiu kokiu raminamuju pirkt, nes jauciu bus blogai. plauku beveik nelike, ir pagerejimo jokio. va ir neturek streso, kai vien tas plauku slinkimas - man didziulis stresas. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2009 05 12, 23:08)
Mano drauge ko tik neisbande, ir vitaminu, ir priemoniu po kelis simtus litu. Niekas nestabde plauku slinkimo, iki kol neisbande chna priemones blink.gif Lyg litas kainuoja biggrin.gif Man paciai slenka plaukai, zadu ryt nusipirkti. Sake buna padeta prie plauku dazu CHNA, vadinas plauku prieziuros priemone, o ant aprasymo bus parasyta, kad nuo plauku slinkimo. Bent jau draugei, tai sake po dvieju kartu pradejo tvarkytis padetis, nors sakau ir vitaminai gerti, ir brangios priemones naudotos. Tik kvapas uzmusantis, bet juk pakentet del tokio dalyko galima biggrin.gif


jauciu esu naudojusi, nors nesu tikra g.gif ten tokie kaip milteliai, kuriuos su vandeniu maisyt reikia? jei taip, tai man kazkaip blogai issiplaudavo, vis likuciu likdavo plaukuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 13, 23:59)
jauciu esu naudojusi, nors nesu tikra g.gif ten tokie kaip milteliai, kuriuos su vandeniu maisyt reikia? jei taip, tai man kazkaip blogai issiplaudavo, vis likuciu likdavo plaukuose g.gif

cia tikrai tie patys milteliai, ir man irgi daznai ju likuciu lieka, kartais, daugiau, kartais maziau, bet kazkaip surast man niekda nekildavo sunkumu g.gif ir maximose buna, ir eurokos
Atsakyti
As jau baigineju per kelias dienas perskaityt visa foruma apie slenkancius plaukus ax.gif
ir ten labai daug mergaiciu raso, kaip svarbu pasidaryt tyrimus, ir issiaiskinti, ar tai nera kokios ligos pozymis... bet bukit geros isvardinkit, kokiu tyrimu prasyt, jei seimos gydytoja tik trauko peciais? ne nebezinau, kokius juos darytis. Esu pasidariusi kraujo tyrima - geras, skydliaukes pagrindini hormona - i didziaja puse, bet net nevirsija normos, skydliaukes echoskopija - viskas gerai, pilvo organu echoskopija - viskas gerai, net prisiverciau nueit tirt skrandi irgi jokiu pakitimu nerado. Tai dar reikalausiu pas endokrinologa. Bet kur daugiau, jau ne pati neismanau doh.gif Patarkit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 05 14, 17:06)
As jau baigineju per kelias dienas perskaityt visa foruma apie slenkancius plaukus ax.gif
ir ten labai daug mergaiciu raso, kaip svarbu pasidaryt tyrimus, ir issiaiskinti, ar tai nera kokios ligos pozymis... bet bukit geros isvardinkit, kokiu tyrimu prasyt, jei seimos gydytoja tik trauko peciais? ne nebezinau, kokius juos darytis. Esu pasidariusi kraujo tyrima - geras, skydliaukes pagrindini hormona - i didziaja puse, bet net nevirsija normos, skydliaukes echoskopija - viskas gerai, pilvo organu echoskopija - viskas gerai, net prisiverciau nueit tirt skrandi irgi jokiu pakitimu nerado. Tai dar reikalausiu pas endokrinologa. Bet kur daugiau, jau ne pati neismanau  doh.gif  Patarkit  verysad.gif

As is praeito forumo atsimenu kad dar gelezies (tiksliau - feritino) tyrima reikia pasidaryti smile.gif
Atsakyti